עכברים בתוך הקיר... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • איך איך איךךךךךךךךך תמיד השאלות ההזויות המוזרות הן שלי

28 תגובות
עמוד 1
  • רין לי עצה אבל את מצחיקה אותי

• תקשיבי צחוק צחוק אבל אני אשכרה מתה מפחד, אני כל שניה נכנסת לחדר לבדוק שלא מטייל לי שם משהו

• אני לא רוצה להפחיד אבל כן עכברים יכולים להכנס לתוך קיר דרך איזשהו פתח חיצוני מחוץ לבית כמו סדק שקרוב לריצפה וכו'... לחברים שלנו היה עכבר בקיר החיצוני של הבית...
    וגם קראתי באתר הדברה "עכברים וחולדות,יכולים לכרסם בקלות רבה תשתיות העשויות מצינורות ומכבלים והן עוברות בחופשיות בקירות ובעצים. לכן אם ראיתם עכבר או חולדה בביתכם,או ששמתם לב לחוטים או לצינורות מכורסמים כדאי לבצע הדברת עכברים ומכרסמים.סימנים נוספים המעידים על קיומם של מכרסמים ודורשים טיפול מיידי של הדברת עכברים הם: גללים, רעשי כרסום, עקבות, ציוצים ועוד."
    (קישור: http://www.hadbara.co.il/homesites/PageGen.asp?page=16027)
  • אמא'להההה!!! באמת מפחיד...

אולי לפזר מלכודות? יש מלכודות שהן כמו נייר שיש עליו דבק...

חוץ מזה אין לי מושג...
  • אהההההההההההההה שהשם יעזור לי יוליה התחלתי לבכות עכשיו
    אתן לא מבינות אני באמת באמת מפחדת אני מתה מפחד
    אני לא ישנה כבר 2 לילות מהפחד (ומהנחירות של בעלי)
    אבל אנחנו קומה 3 קיבינימט, למה לעכבר לטפס עד לפה, מה רע בשכנים למטה?

• ואם זאת חולדה אני מתאבדת נשבעת לכן
    הספיק לי פעם בחיים

• סיון בדיוק מה שאת מספרת עכשיו קרה לנו לפני בערך שנה בקיר מאחורי המיטה שלנו! ישר חשבתי שזה עכברים כי ככה זה נשמע וגם בעלי הסכים לא יחסנו לזה הרבה חשיבות ותוך שבוע בערך זה נעלם כנראה הוא מצא את דרכו החוצה או מת שם?

• חחחחחחחחחחחחחחחחחחח טוב זה לא המקום ולא הזמן לצחוק אבל הרסת אותי עם העכברים בקירות חחחחחחחחחח

• אוי אוי אוי
  • אני לא חושבת שלעכבר יש אפשרות פיסית להכנס לתוך הבית, עדיין לא שמעתי על עכברים שיכולים לאכול את דרכם דרך בטון, הם יכולים להכנס לקיר דרך התשתית של כבלים וכו' כמו שכתוב בכתבה או דרך איזה סדק מחוץ לבניין ולטפס בתוך היסודות, אבל כמו ששירה כתבה או שהעכבר יצא מאיפה שהוא נכנס או שהוא ימות שם...
    צריך רק לקוות שהם לא יגעו בתשתיות שקשורות לבית שלכם, מעבר לזה לא נראה לי שהם יעשו משהו, חוץ מלהטריד אתכם עם הציוצים...
  • אמאלההההההההההה!!!!!!!!!!!!!

היה לנו כזה מקרה כשגרתי אצל ההורים, הם נכנסו דרך ה"כיסים" של החלונות..

וואי נשמתי.. לא מקנאה בך....

תעדכני!!!!!!

האל חשב וחשב, איך אוכל להשביח את האישה? איך אוכל לגרום לה להיות עוד יותר טובה?
    בדק האל -הוסיף לה חולשה לילדים מתוקים,
    הוסיף לה כוח לוותר לאחרים.
    הוסיף לה את היכולת להמשיך גם כשרע,
    הוסיף לה את האומץ לבלוע צעקה,
    הוסיף לה חשיבה עמוקה ועין חדה,
    הוסיף לה רגש למחר ורגש למשפחתה,
    הוסיף לה אהבה ויהי מה,
    וכשסיים מלאכתו

קרא לה - אמא !!!

**
    **
    **

www.2all.co.il/web/Sites/2007-8

• איכס איכס ושוב פעם איכסססססססססססססססססססססססססס
    החיה שעושה לי סיוטים ,כשהתחתנתי גרתי אצל חמי ז'ל [בית פרטי]וכל הזמן היו שם כל מיני חיות
    והשולטות היו שם העכברים וחולדותתתתתת
  • וואי
  • מאמי - תתקשרי לחברת הדברה טובה (לדוגמא איתן עמיחי) ותתיעצי איתם.
    תראי האם התופעה חוזרת על עצמה
    יכול להיות מאד שיש צינור מים בתוך הקיר והקולות הם של צינור המים ולא של ג'רי.

מה אני היחידה שלא מפחדת מעכברים
    [

• ליבי אם את לא מפחדת מעכברים בואי לישון איתי בבקשה

• ליבי- נתקלת פעם בעכבר חזיתית?
  • עכברון קטנטן מגעיל אותי אבל חולדה מפחידה אותי רצח
    אני נתקלתי בחולדה חזיתית בדירה הראשונה שגרנו יחד
    השם שיעזור לי נראה לי היא הגיעה מהכור - אפילו המדביר היה בשוק ופחד ממנה רצח
    אז אם יוצאת לי שוב אחת כזאת אני פשוט בורחת מהארץ

• היי אני מקווה בשבילך ובמיוחד בשביל נועם הקטנה שזו לא חולדה..שמעתי המון סיפורים על רצח תינוקות.. הן מקרסמות את הגרון של התינוק בגלל הדופק שיש בו..זה נשמע מפחיד מאמי אז דחוף עוד היום לקרוא למדביר..אני לא הייתי מחכה ולא שניה אחת..לרוב הסיפורים ששמעתי וקראתי היו ברוסיה (כי שם המון המון חולדות ועכברים שפשוט חיים עם אנשים בבית כי שם יותר קר מבארץ)..מצטערת עם הפחתי אותך נשמה אבל אני פה נלחצתי ממש כשקראתי את השירשור שלך..אצל אמא שלי בקומה 4 ניכנסה איזו חולדה לבית רדפתי אחרי ב3 בלילה עם סיר ביד אחת וגבינה ביד השניה..בהצלחה
  • כמה שאני מבינה אותך אני גרה בקומה 4 והיה לי עכבר ליד הדלת בקומה של הבניין
    הבניין שלי שורץ בעכברושים ובחולדות העיריה עשתה כבר מלא פעמים הדברה מסביב לבניין בבורים של הביוב אבל צריך להזמין דרך הועד מדביר שיעשה הדברה בכל קומה בבנין .
    גם אני הייתי ככה מה ליד הדלת שלי בקומה 4 אף פעם לא נתקלתי בעכבר בכל שנותי בדירות. אומרים שראשלצ מלאההה בעכברים, עכברושים, חולדות בקיצר מכרסמים חחחחחחחח
    תעכבי אחרי זה ותזמיני דרך הועד מדביר לכל קומה צריך לעלות משהו בסביבות ה- 300 שקל לכל הבניין בהצלחה ושיעבור
  • אני לא רוצה להלחיץ , נראה שכבר מאוחר...

גרנו בשכירות בדירה קומה 3 ,העירייה הדבירו את ביוב והמניאקים ברחו ללמעלה.

זה בהריון שלי, אז ברגע שראינו 2 חולדות ענקיות בבית חזרנו לשבוע לבית של אמא שלי בעיקר בגלל הלחץ של בעלי... אבל ההדברה לא הצליחה אז עברנו דירה.
  • אנדריישלי
    ממש לא סיפור לאשה עם תינוקת שבאמת מפחדת גם ככה ממה (שאולי) מסתובב לה בבית
    סיון,כמו שכבר אמרו לך,תתקשרי למדביר,כמה שיותר מהר.
    חולדות זה באמת מזעזע,עכברים פשוט מגעיל.
    וכן הם מכרסמים בטון,פעם גרתי בדירה שכורה בבניין שהשם ישמור(טוב,בעבר הרחוק זה התאים לתדמית של סטודנטית לאמנות)ונכנסו לי עכברים מהדירה הצמודה שגרו שם כמה חבר'ה ג'יפות ברמות,הם פשוט כירסמו להם מעבר דרך קיר האמבטיה,בחיבורים של הצנרת שהיה מבטון.
    חברים שלי שנכנסו לדירה אחרי שאני עזבתי סתמו את החור עם בטון מעורב בשברי זכוכית וזה מה שעזר(את הזכוכית הם לא יכולים לכרסם כנראה)
  • יאללה סיוני אני באה - נישן כפיות???
    [

• יש לי רק דבר אחד להגיד: איכס איכס איכססססססססססס
  • מאמייייייייייייי
    גם אצלי יש...

חולדה או עכבר זה אותו דבר שניהם הגיעו מבחוץ ושניהם בטוח עם מחלות...

לי זה היה מתחת למטבח כנראה נכנס מהביוב או משהו... בגדול ייקח לו שנים להיכנס למטבח אבל זה אפשרי...

אז לאחר התייעצות עם אינספור מדבירים יש לך כמה אפשרויות:

1. לעשות עם מקדחה חורים קטנים בקיר שכמובן הוא לא יכול לעבר דרכם ולהשחיל משם רעל..(זה חייב להיות ממש קטן כי אין לעכברים עצמות אז אין להם בעיה להיכנס לחורים קטנים)
    קחי בחשבון במצב כזה הוא יכול למות בתוך הקיר והריח כמו של נבלה..ולא יהיה לך אפשרות להוציא אותו...

2. לשבור את הקיר ואללה באבאלללה... מה שיהיה יהיה...בכל מקרה שיהיה לך אופציה אחרת לאותו לילה.

3. לחיות עם זה...

אני אישית שברתי את המטבח למרות שאני בשכירות הבאתי פקח ממשרד הבריאות שירשום דו"ח שהבית לא ראוי למגורים מחשש שהעכבר ייצא למטבח...ואז לבעל הדירה שלי לא הייתה ברירה הוא היה חייב לעשות משהו בנידון...
    בכל מקרהההההההההההההההההההההההההה
    את חייבת לעשות הדברה בחוץ למנוע מנוספים להיכנס...מסביב לבית בחלונות- זה לא מצריך ממך לעזוב את הדירה,זה לא מסוכן ויש לי בחור מדהים שעושה את זה והוא לוקח ממש לא יקר!!

אם תרצי בכיף אתן לך את המספר...
  • אני לא חושבת שלעכבר יש אפשרות פיסית להכנס לתוך הבית, עדיין לא שמעתי על עכברים שיכולים לאכול את דרכם דרך בטון, הם יכולים להכנס לקיר דרך התשתית של כבלים וכו' כמו שכתוב בכתבה או דרך איזה סדק מחוץ לבניין ולטפס בתוך היסודות, אבל כמו ששירה כתבה או שהעכבר יצא מאיפה שהוא נכנס או שהוא ימות שם...
    צריך רק לקוות שהם לא יגעו בתשתיות שקשורות לבית שלכם, מעבר לזה לא נראה לי שהם יעשו משהו, חוץ מלהטריד אתכם עם הציוצים...
    אני אהיה הראשונה להשמיע לך שיש לי 3 חורים בקיר 1 סתמנו ועכשיו גילינו עוד 2, בנתיים נתפסו 6 עכברים והשביעי הגיע, כניראה ריסוס זה הפיתרון היחיד
  • אמא'להההה!!! באמת מפחיד...

אולי לפזר מלכודות? יש מלכודות שהן כמו נייר שיש עליו דבק...

חוץ מזה אין לי מושג...
    מוזמנת להיכנס לאתר שלי ולקרוא
    מדביר ולוכד מוסמך
    שרותי הדברת מזיקים, לכידות וחיטוי
    https://www.mdhadbarot.co.il
    https://www.haloked.co.il

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה