שאיבה ראשונה... צריכה תשובות ואצבעות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אז אחרי חודש מתיש וארוך במיוחד, בשעה טובה מחר ב21:00 בערב השאיבה הראשונה שלי....
    האמת שאני מגיעה ללא ציפיות בכלל, מי שהציצה בהתכתבויות שלי עם ד"ר ישי ראתה שזה היה חודש לא פשוט בכלל. אתמול זה כבר היה היום ה17 של ההזרקות שלי כשבין לבין הורידו את המינון ואז העלו, ואז הורידו ואז שוב העלו (מחשש לגירוי יתר) היה אפילו יום אחד שאמרו לי לא להזריק בכלל.
    לפי מה שהבנתי מד"ר ישי וגם מקריאה באינטרנט המשחק הזה עם ההורמונים שנקרא קוסטינג משפיע על הביציות, לפעמים לא שואבים שום ביצית וגם אם מצליחים לשאוב האיכות שלהם לא משהו בכלל...אז אני מנמיכה ציפיות ובעיקר אני רוצה כבר להיות אחרי זה, לא בא לי לראות שוב את האחות הנחמדה שבאסותא... אולי רק בבטא
    אני עושה את השאיבה באסותא ברמת החייל, מישהי עשתה שם?
    יש אולי איזה טיפ לנדב לי? אני מתה מפחד מההרדמה.... איך קמים מההרדמה מישהו צובט אותנו או משהו כזה או שאנחנו פשוט מתעוררות? אחרי שמתעוררים אכן עוברים לחדר התאוששות לארבע שעות? בעלי יכול להיות איתי שם?
    מתי אומרים לי כמה ביציות נשאבו?

פפפפ... כמה שאלות, מזל שאתן פה
11 תגובות
עמוד 1

• בהצלחה יקירתי
    קודם כל השאיבה לא מפחידה ביכלללל
    את ניכנסת לחדר שוכבת במיטה מכסים אותך , אינפוזיה ותוך 2 ד' את בחלומות
    שינה מתוקה כזו
    כעבור בערך 20 ד' את מתעוררת לבד
    נימצאת בחדר היתאוששות עם יש לך כאבים קצת בבטן
    בדר"כ אין כאבים רציניים כאביי נחזור קלים
    אבל אם יש קצת תגידי לחות היא תיתן לך משהוא...
    מעבירים אותך אחריי 10 ד' לחדר עם האינפוזיה
    את נחה בחדר אוכלת ...את שמשחררים אותך .
    וזהוא ממש לא מפחיד ולא כואב ...

לגבי המישחק עם הזריקות והמינון גם לי היה ... שלא הזיריקו לי כדיי שהמינון ירד
    והרופא שלי הסביר לי שעדיף שיהיה ככה ושלא ישאבו הרבה
    מאשר שיהיה גירוי יתר וניצטרך חס וחלילה להגיע לבי"ח
    אז זה לטובה למרות שמבאס והוא הסביר שלא ישאבו הרבה ביגלל זה .

אבל בכל זאת תהיא אופטימית והכולללל יהיה בסדר
  • את האמת שגם אני לפני שאיבה ראשונה... גם באסותא רמת החייל
  • אל תתדאגי את בידיים טובות,
    הם ממש מקצועיים שם,
    את מתעוררת לבד, והרופא בא לספר לך כמה בציות נשאבו,
    אח"כ בהתאוששות בעלך איתך, ממתינים בחדר מדברים צוחקים וחולמים על כך שאתם בקרוב בהריון
    "הזמן עושה את שלו והוא מזור לכל שכואב
    אם לאלוהים לקח שישה ימים לברוא את כל מי שיש כאן
    מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכל
    כי הכל קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו"

• הכי חשוב - שיהיה בהצלחה ענקית. אני מקווה שעם הציפיות הנמוכות שלך תקבלי הפתעה טובהההההההההההה.
    התהליך ממש פשוט, ולא מפחיד. המרדימה אומרת לך "לילה טוב" () ועבור כ- 20 דק' את בחדר התאוששות.

תהיה חזקה ואופטימית

• " אין כישלון הנחשב לכישלון, אלא אם כן נכשלת בלהמשיך לנסות..."
  • אני רואה שהסבירו לך הכול אין לי מה להוסיף חוץ מבהצלחה
  • היי ימית, אני עברתי באסותא רמת החייל הכל ואת אכן בידיים טובות, זה מקום נפלא ונעים.המון הצלחה ובכל שאלה אשמח לענות לך כמובן
  • אחרי 4 שאיבות שעברתי אני יכולה להגיד לך שלפני הפעם הראשונה אמנם פחדתי אבל אחרי שאת עוברת את הפעם הראשונה מצחיק ואפסורד (לפחות לגביי) כמה חיכיתי אחרי כל כישלון להגיע לשאיבה. בשבילי זאת היתה שנת הישרים הכי טובה בכל התקופה של ההפריות.

תבואי הכי רגועה שיש וככה גם תתעוררי

שיהיה המון בהצלחה

ושבעזרת ה׳ זה יהיה הטיפול המנצח ותוכלי כעבור שבועיים וקצת לישון שנת ישרים אמיתית עם חיוך על הפנים וציפייה ל9 חודשים עגולים יפים ותקינים.

יום נפלא לכולן

אפרת
  • תודה רבה לכולן
    אתן מדהימות אחת אחת!!!
  • המון איחולי הצלחה !!!
  • היי ימית, אני עברתי באסותא רמת החייל הכל ואת אכן בידיים טובות, זה מקום נפלא ונעים.המון הצלחה ובכל שאלה אשמח לענות לך כמובן
    היי רציתי לשאול
    כמה זמן לוקח בדיקת גם ואולטרסנד
    מהרגע שמגיעים לאסותא
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה