נוטרמיגן-הצילו!!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מישהי מכירה?????

18 תגובות
עמוד 1
  • מכירה מכירה.. איך אפשר לעזור?...
    ויש לי שלוש חבילות בבית אם את רוצה אותם....
    נעשה לך מחיר...

• היום ניסיתי לתת לבן שלי בפעם הראשונה... הספיקו כמה טיפות כדי שיעוות את פרצופו וכמובן לאחר מכן לא הסכים בשום פנים ואופן לגעת בזה!!! צרחות איימים!!!! אז טעמתי וכמה שאמרו לי שהטעם נורא זה לא הכין אותי לעד כמה הוא נורא!!!! הרופא אומר שאין ברירה , ניתן בהתחלה לנסות למהול קצת עם חלב אם או סוכר ענבים, אך ובסופו של דבר הוא יהיה רעב ויאכל את זה ויתרגל. אני לא מצליחה לחשוב איך אני יכולה להכריח אותו לאכול את הדבר הנוראי הזה!!!!!

איך הצלחת????
  • אמנם לא נתתי את זה לילדות שלי
    אבל יצא לי לשטוף את הבקבוק של הבת של הריונית
    עד היום אני בטראומות קשות
    סליחה אבל יש גבול ובאוכל הזה הוא נחצה

• אז מה עושים????? אני חוזרת חודש הבא לעבודה!!!
  • תראי הבת שלי גם קיבלה אותו היא כבר ממש לא הסכימה לאכול אותו בשלב מסויים...
    ניתן לשים סוכר ענבים באמת או לתת עם חלב אם או כל מיני שיטות עד שיתרגל כי אין להם חוש טעם והם לא יודעים כמה זה מגעיל או לא....
    בעיקרון אני לא הצלחתי להרגיל ולא הייתי מוכנה להמשיך בזה הפסקתי וחזרתי למטרנה..
    מה הסיבה שהרופא המליץ לעבור?.....
    הוא ניזון רק מהנקה?.......

• אם היתה לי ברירה אז בוודאי שהייתי נותנת מטרנה!!!!

לצערי הרב היתה לו תגובה אלרגית חריפה מאוד למטרנה שהסתיימה ב- 3 ימים בבית חולים!!!!!! נקבע שהוא אלרגלי לחב פרה...
    הוא ניזון מהנקה בלבד ובגלל שאני חוזרת לעבודה התחלתי לנסות לשלב מטרנה.

מה זאת אומרת באיזשהו שלב היא לא הסכימה... בהתחלה היא הסכימה לאכול? למה בכלל התחלת עם זה אם היא יכולה לאכול מטרנה? ואיך אין חוש טעם אם הספיקו כמה טיפות בכדי שהוא ממש יגעל מזה???
  • בהתחלה היא הסכימה ואז היא היתה פותחת פערים של שש ושבע שעות בין ארוחה לארוחה....
    חזרנו למטרנה הבעיה שלנו היא ריפלוקס ועצירויות....
    תראי אולי תנסי אינפמיל? או איזומיל של סימילאק?...
    אם אין ברירה תמתיקי עם מעט סוכר ענבים ואולי הוא יתרגל במהרה לטעם....
    אם אין ברירה אז אין ברירה .. אבל לא הבנתי למה לא תחליפים צמחיים...
    יש מטרנה צמחי יש סימילק צימחי ללא לקטוז...
    בקיצור אין לי הרבה מה להגיד לך כי באמת שלא היתי מוכנה להמשיך ומצאנו פיתרון אחר....
    אני מקווה שהוא יתרגל... ואם את צריכה יש לי חבילות תגידי לי אני אשלח לך לי כבר נזרק הכסף לפח...

• הבת שלי היתה "אוכלת" את זה במשך 7 חודשים

• חחחחחחחחחחח נופקי הרגת אותי עם הגרשיים

תקשיבי תנסי לבדוק אולי יש תחליפים אחרים טובים יותר?

• הריונית יקרה תודה על ההצעה! במידה וזה יהיה אקטואלי אני אשמח להעזר בך

בכל מקרה הוא לא רגיש ללקטוז או כל מיני רגישויות למינהן... הוא אלרגי לחלב פרה (לחלבון החלב). בנוגע לצימחי זה אפשרי כמוצא אחרון בהחלט כיוון שהרופא אומר שהן הכי רחוקות שיש מחלב אם ואילו נוטרימגן הוא התחליף הטוב ביותר והמזין ביותר שיש במקרים אלו.אין לחברות המסחריות תחליפים רפואיים. זהו תחליף שאת בטח יודעת נמכר אך ורק בבית מרקחת ועם מרשם רופא.

אוףףףףףףף לא הפסקתי לבכות כל היוםםםםםםם

נופקי איך עיך עשית את זה????? איך היא אכלה את זה?????
  • אצלי זה יותר בעיית גזים כמעט בן חצי שנה ....וזה מה שהמליץ לי לנסות הרופא ....של נוטרילון רק הפפטי...כבר אובדת עיצות אם זה בכלל יעזור לי ..טרם התחלתי
  • אצלי זה יותר בעיית גזים כמעט בן חצי שנה ....וזה מה שהמליץ לי לנסות הרופא ....של נוטרילון רק הפפטי...כבר אובדת עיצות אם זה בכלל יעזור לי ..טרם התחלתי
    הפפטי עזר לך?
  • מכירה מכירה.. איך אפשר לעזור?...
    ויש לי שלוש חבילות בבית אם את רוצה אותם....
    נעשה לך מחיר...

אני אשמח לקנות ממך
  • בהתחלה היא הסכימה ואז היא היתה פותחת פערים של שש ושבע שעות בין ארוחה לארוחה....
    חזרנו למטרנה הבעיה שלנו היא ריפלוקס ועצירויות....
    תראי אולי תנסי אינפמיל? או איזומיל של סימילאק?...
    אם אין ברירה תמתיקי עם מעט סוכר ענבים ואולי הוא יתרגל במהרה לטעם....
    אם אין ברירה אז אין ברירה .. אבל לא הבנתי למה לא תחליפים צמחיים...
    יש מטרנה צמחי יש סימילק צימחי ללא לקטוז...
    בקיצור אין לי הרבה מה להגיד לך כי באמת שלא היתי מוכנה להמשיך ומצאנו פיתרון אחר....
    אני מקווה שהוא יתרגל... ואם את צריכה יש לי חבילות תגידי לי אני אשלח לך לי כבר נזרק הכסף לפח...

אולי תשלחי לי
    אני רוצה לנסות והרופא עדין לא הביא לי מרשם
  • אולי תשלחי לי
    אני רוצה לנסות והרופא עדין לא הביא לי מרשם
    איפו את גרה
    אני אשמח לנסות
  • איפו את גרה
    אני אשמח לנסות
    אני גרה בבני ברק
    איפו את גרה?
  • את אולי יודעת להגיד לי אם נוטרילון קומפורט גם טוב
  • דחוף יש פו משהי שיודעת להגיד לי מה עושים