תינוק בן 3 חודשים מנסה לשבת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי התינוק שלי בן 3 חודשים כאשר אני מאכילה אותו בפוזיציה של חצי שכיבה הוא מרים את עצמו למעלה עם הגב ומתיישב ממש רציתי לדעת אם זה נורמלי בגיל הזה ואם לאפשר לו להתיישב כי אני מפחדת שעמוד השידרה יפגע

תודה רבה
4 תגובות
עמוד 1
  • וואי שאלה מעניינת, הבן שלי גם בן 3 חודשים ותמיד מנסה לשבת, גם בטרמפולינה שהוא בחצי שכיבה הוא מנסה לשבת.... מוזר
  • ככל שנשים את התינוקות שלנו יותר במשטחים מוגבהים (טרמפולינה, עגלה בחצי ישינה וכו') ככה שרירי הבטן שלהם יהיו מקוצרים וימשכו את עצמם למעלה.

כמובן שבגיל הזה ישיבה היא בכלל לא מומלצת.

לכן בכל פעם ששמים את התינוק על משטח מוטה, מומלץ לשים כרית מתחת לרגליים, כדי שהרגליים יהיו באותו גובה עם הראש (או קרוב לזה) ואז הם לא יוכלו להתרומם לישיבה
  • מאמי תודה על התגובה הבעיה היא שאני מאכילה אותו בידיים והוא נמצא עליי ומתיישב לי.... וכל פעם אני "נלחמת" איתו שלא ינסה לשבת וכל הזמן הוא מנסה
  • היי יש לי שאלה אני מאכילה את הילד שלי עם כרית ומפחדת שיהיה לו גיבנת / או בעיה אחרת בגב האם יש קשר לזה ? ומה צריך לעשות ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה