היי,שאלה בנוגע להריון אחרי הפלה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,ווסת אחרונה שלי הייתה ב14.11 בתאריך 3.1 עשיתי בדיקת הריון ביתית יצא חיובי...
    יום שישי התחיל לי דימום קטן הלכתי למיון נשים בביה"ח הרופא עשה אולטראסונד ואמר שאין שק הריון ושכדי לעשות בדיקת דם.עשיתי בדיקת דם, למחרת קיבלתי תשובה חיובית. למרות שראיתי (מצטערת על התיאור)חתיכות וחוטים עם הדם שהיה במשך יומיים.הלכתי שוב לרופא נשים ואמר שאין שק הריון... למרות שהבדיקת דם הראתה חיובי .התשובה של הבדיקת דם הייתה 10 ולפי מה שהבנתי זה היה הריון התחלתי.עשיתי שוב בדיקת דם והראה לי שלילי.כלומר שהייתה הפלה טבעית.האם עכשיו אפשר להיכנס להריון שוב מבלי לחכות למחזור ראשון?או שזה מסוכן?
36 תגובות
עמוד 1
  • אני לא רופאה אבל בכל זאת רוצה לעזור -אני עברתי גרידה לפני יותר מחודש לי המליצו לחכות למחזור אחד או יותר בשביל להכנס להריון ,אצלך הבנתי שהייתה הפעלה טבעית ,אבל בכל זאת אני חושבת שעדיף שתכחי למחזור ראשון ואז תנסי שוב (ככה תרגישי טוב יותר ,תתחזקי בשביל הריון חדש) שיהיה בהצלחה מאמי.
  • תודה מאמי,
    כן אבל שאת יודעת שהיית בהריון...מהר מאוד את רוצה שזה יחזור אלייך....וזה די קשה לחכות...
    הצטערתי לשמוע שקרה לך גם...אבל אני תמיד אומרת שכל מה שקורה,קורה רק לטובה....
    מאחלת לך בהצלחה מותק...
    השאלה אם יש באמת דבר כזה שאפשרי להיכנס להריון מיד אחרי הפלה מבלי לחכות למחזור?
    שמעתי על מקרים כאלה.....
  • קודם כל תודה רבה לך על מילים החמות ועל עידוד אני מרגישה עכשיו אותו דבר כמוך ,מאד רוצה שוב ליהות בהריון והפעם הכל יעבור תקין,לגבי שאלה אולי עדיף שתדברי עם רופא ליתר ביטחון ,אני מאחלת המון הצלחה ובריאות.תעדכני בחדשות טובות ומשמחות אותי.אני חושבת שאפשר להכנס להריון אבל עדיף בשביל תקינות של הריון לחכות קצת.
  • היי, גם לי הייתה הפלה טבעית בעצם ממש היום והרופא שלי אמר לי לא לחכות פשוט לנסות שוב אבל לפי מה שהבנתי כול רופא אומר אחרת. אני אנסה מה שיהיה יהיה וזה ממש קשה לחכות אחרי כזאת אכזבה. אבל נקלטת ככה שזה מראה שהכול בסדר. בהצלחה ואני מקווה שיהיה לך הריון תקין מהר ככול האפשר!
  • הי חן,

אני באופן אישי הייתי ממליצה לך לחכות למחזור אחד בשביל לתת לגופך זמן להתנקות ולהתחזק...

לשאלתך, אני נקלטתי להריון נוסף מיד לאחר גרידה (אמנם בשונה ממך שזו היתה הפלה טבעית) שעברתי בעקבות עובר שאיבד דופק, זה היה לפני שקיבלתי ווסת, אבל גם בהריון השני התפתח עובר ללא דופק...

להגיד לך שזה בגלל שנכנסתי להריון לפני קבלת הווסת??? אין לי מושג, אבל הפעם החלטתי לחכות לווסת כפי שהמליץ לי הרופא... קיבלתי... ואני אתחיל שוב לנסות, אבל האמת... יש לי מלא חששות...

יהיה בסדר, צריך לקוות ובעצם להחליט שהכל יהיה בסדר... ויהיה... אם רק נאמין...

בהצלחה
  • הכל יכול ליהות שזה קרה בגלל שלא חיכית גם לי אמרו לחכות עד וסת ראשונה לאחר גרידה ורק אחר-כך לחזור שוב להכנס להריון,כששאלתי למה צריך לחכות אמרו שהרחם חלש וגם שהסיפור יכול לחזור על העצמו,אז עדיף תמיד לחכות ,לתת לגוף להתחזק ולהשתקם גם נפשית.אני מאד רוצה שוב ליהות,קיבלתי מאז גרידה 2 מחזורים ומצפה לכליון עיניים שיגיע כבר הריון בהצלחה לכל בנות .
  • רציתי להודות לכן בנות על התמיכה... מאחלת לכולנו הריון תקין... :)
    חיכיתי כמו שאמרת לווסת ראשונה...עכשיו מאחר לי המחזור ב10 ימים מפחדת לעשות בדיקת הריון שלא אתכזב...:/
    למרות שאמרו לי שאחרע הפלה יש סיכוי טוב להיקלט מהר זה נכון?
  • בטח חן תמיד יש סיכוי בהצלחה
  • מרגו היקרה,רציתי לשתף אותך שאכן עשיתי בדיקה ביתית ונלטתי אני בשבוע 6... כןליי בהתרגשות מקווה שהכל ילך תקין אני מפחדת...
  • היי חנוש אני כל כך שמחה בשבילך איזו בשורה משמחת ,אל תפחדי מאמי בעזרת השם הכל יהיה בסדר ,יעבור תקין אני מאמינה בלב שלם,הכי חשוב תהיה רגועה ותנשמי עמוק.תעדכני אותי איך את ורק אבל בשורות טובות.בעזרת השם בקרוב אצלי.
  • תודה מרגו מאחלת לךך בהצלחה.... צריך באמת להאמין וממליצה לבנות לחכות באמת לווסת אחרי הפלה שהגוף יתנקה....
    האמת מרגו יש לי קצת כאבים בגב התחתון שבאים והולכים ממה זה נובע יש לך מושג?
    מחר אני הולכת לבדיקת דם לראות שהכל תקין בעז"ה....
  • תודה מרגו מאחלת לךך בהצלחה.... צריך באמת להאמין וממליצה לבנות לחכות באמת לווסת אחרי הפלה שהגוף יתנקה....
    האמת מרגו יש לי קצת כאבים בגב התחתון שבאים והולכים ממה זה נובע יש לך מושג?
    מחר אני הולכת לבדיקת דם לראות שהכל תקין בעז"ה....
  • חן יקרה כאבי גב זה דבר שכיח בתחילת הריון ממה שאני יודעת אבל אם את מודאגת תשאלי מחר את רופא שלך ,מפה שלך לאלוקים ,תודה ,את אמת אני כבר 3 חודשים לאחר גרידה איך זמן טס -עכשיו אני עושה מעקב זקיקים (הוסת שלי ישתבשה לגמרי לאחר גרידה) בא ליום אחד או יומיים -אז אני בודקת את עצמי עכשיו..בהצלחה מאמי.
  • מה את אומרת בעז"ה זה יבוא לך מהר....
    כאבי גב תחתון זה משהו מוכר בהריון?
    לא שזה מדאיג לא כאבים בלתי נסבלים פשוט משהו שלא היה לי....מרגו למבה את עשית גרידה?
  • לצערי הרב ההריון לא יתפתח ועברתי גרידה בשבוע 7 ,זה היה הריון שני שלי יש לי כבר ילד בן 12
  • עצוב...אבל אני אומרת שהכל כתוב מלעמלה שזה בא זה יבוא כמו שצריך...
    איזה יופי ילד בן 12...שיהיה לך המון בהצלחה ותעדכני אותי...שבוע נפלא...
  • עצוב...אבל אני אומרת שהכל כתוב מלעמלה שזה בא זה יבוא כמו שצריך...
    איזה יופי ילד בן 12...שיהיה לך המון בהצלחה ותעדכני אותי...שבוע נפלא...
  • תודה רבה חן גם לך שבוע נפלא ,תרגישי טוב ו בשורות טובות.
  • היי חן,
    אנחנו לא מכירות...עדיין... אבל נראה לי שהסיפור שלנו הוא די דומה.
    אני גם לאחר כמעט שנתיים נקלטתי סוף סוף, כלכך שמחנו ואז התחיל לי דימום שנגמר ככל הנראה בהפלה טבעית , הייתי בסביבות השבוע השישי.
    עכשיו אני מחכה , אמרו ל לחכות מחזור אחד ואז שוב לנסות.
    אני מקווה שזה יהיה כמו אצלך ואני אקלט מהר בהריון תקין ומלא .
    מאחלת לך מכל הלב שההריון שלך ימשיך וילך בקלות ובשיעמום.
    יום מקסים.
  • היי מורני נעים מאוד,כן באמת סיפור מאוד דומה מאחלת לך בהצלחנ והכי חשוב תיהי רגועה וזה יבוא לך מהר...האמת היום בבוקר הייתי בבדיקת דם ויצא חיובי עם בטא של 2083 שבוע שישי זה נחקב טוב לשבוע שאני נמצאת בו?

• כן , לי היה בבדיקת דם הראשונה 2890
    הלוואי אני חייבת להירגע קצת... מרוב שאני רוצה אני כבר משתגעת. אבל אנחנו מאמינים בקב"ה מה שהוא רוצה יהיה כנראה שהריון ההוא לא היה צריך להיות או שהיה משהו לא בסדר שם.
  • בדיוק,תאמיני לי שתרפי ולא תחשבי על זה זה יבוא מהר...
    אני כ'כ מבינה אותך גם לי היה את זה מאחלת לך בהצלחה ותעדכני אם יש חדש
  • היי מורני ומרגו,היום פעם ראשונה הייתי אצל רופא הנשים... אמרתי לו שווסת אחרונה שלי הייתה ב5.2 וזה אמור להיות 6 שבועות...עשה לי את האולטראסונד ראו רק את שק ההריון.... ושלפי הבטא והולטרא זה תואם לשבוע 4... אמרתי לו איך יכול להיות אמר שלפעמים הווסת מאחרת והביוץ מאחר.... זה נראה לכם תקין???אני ממש לחוצה שעדיין לא רואים את העובר....
  • היי חן לא יודעת להגיד בוודאות אבל אם רופא אמר יכול שיש סיבה לכך ,את יכולה לשאול גם פה את ד"ר ערן הדר בהצלחה
  • שלום לכולם אני עברתי הפלה עם כדורים בשבוע 8 כי לא התפתח לי העובר, עכשיו סיימתי את המחזור שלי לאחר חודש אני יכולה להתחיל לנסות שוב להיכנס להיריון או לחכות 3 חודשים??
  • בנות גם אני אחרי גרידה שלישית ונאמר לי שצריך תמיכה תרופתית אין קשר הרופאים רוצים לדעת לחשב גיל הריון לכן מבקשים להמתין הוסבר לי. מעבר לזה מכירה המון נשים שנקלטו לפני הוסת והכל היה תקין וכאלה שנקלטו אחרי ולא היה אין קשר. מעבר לזה צריך ברור ותקווה
  • היי בנות..
    לפני 34 יום עשיתי גרידה הייתי בשבוע 10 היריון ראשון
    ואני מאוד רוצה להכנס שוב..
    מצד אחד יש פחד שלא תפילי עוד פעם ומצד שני אני מאוד רוצה להכנס להריון כי אני מאוד אוהבת ילדים
    מתי אפשרי לנסות עוד פעם.
  • שלום לכולן ..... עברתי הפלה יזומה לפני חודש בתאריך 6/8/18 היו לי דימומים במשך שבועיים ואחרי יומיים שפסקו הדימומים היה לי ביוץ וקיימתי יחסים האם יש אפשרות שאני בהריון שוב ? מחכה ומצפה שוב להריון ??
  • שלום לכולן ..... עברתי הפלה יזומה לפני חודש בתאריך 6/8/18 היו לי דימומים במשך שבועיים ואחרי יומיים שפסקו הדימומים היה לי ביוץ וקיימתי יחסים האם יש אפשרות שאני בהריון שוב ? מחכה ומצפה שוב להריון ??
  • שלום לכולן ..... עברתי הפלה יזומה לפני חודש בתאריך 6/8/17 היו לי דימומים במשך שבועיים ואחרי יומיים שפסקו הדימומים היה לי ביוץ וקיימתי יחסים האם יש אפשרות שאני בהריון שוב ? מחכה ומצפה שוב להריון ??
  • היי מורני ומרגו,היום פעם ראשונה הייתי אצל רופא הנשים... אמרתי לו שווסת אחרונה שלי הייתה ב5.2 וזה אמור להיות 6 שבועות...עשה לי את האולטראסונד ראו רק את שק ההריון.... ושלפי הבטא והולטרא זה תואם לשבוע 4... אמרתי לו איך יכול להיות אמר שלפעמים הווסת מאחרת והביוץ מאחר.... זה נראה לכם תקין???אני ממש לחוצה שעדיין לא רואים את העובר....
    היי חן מה היה בסוף ???? עברו כמה שנים אבל סיקרנת אותי כי אני במצב שלך
  • בנות יש לי שאלה לחברת ילדות שלי
    היא בת 23 עברה שני הפלות לא יזומות ואחרי זה הביאה ילדה שהיום היא בת שנתיים עוד מעט ב21 התחיל לה דימום חזק ואמרו לה שוב הפלה הם רוצים שוב להקלט הדימום הופסק לה בתאריך26 ומאז הם כל יום שוכבים היא שואלת מה הסיכוי שהיא תקלט ?
    היי
    סקרנית מה היה בסוף? כי אני באותו מצב עכשיו בדיוק
  • אחרי שמונה חודשים ארוכים שחיכינו כל כך להיריון סוף סוף הצלחנו,ןבתחילת שבוע 6 הפלתי.. אני מרגישה שבר כלי.. לא יודעת איך לקום ואיך להתמודד עם הכל ולהתחיל הכל מהתחלה, כל כך שמחתי על ההיריון.. לא יודעת מה לעשות עכשיו..
    גם הדימום הרציני עוד לא הגיע אני עם כאבי בטן מאוד חזקים ודימום בקטנה ומפחדת שעם כל הקושי בעלי ואני נהיה אסורים המון זמן.. אני ממש צריכה תמיכה ועידוד .. מרגישה חושך גדול
  • מרגו היקרה,רציתי לשתף אותך שאכן עשיתי בדיקה ביתית ונלטתי אני בשבוע 6... כןליי בהתרגשות מקווה שהכל ילך תקין אני מפחדת...
    וואי מה היה בסוף מעניין אותי לדעת
  • הי חן,

אני באופן אישי הייתי ממליצה לך לחכות למחזור אחד בשביל לתת לגופך זמן להתנקות ולהתחזק...

לשאלתך, אני נקלטתי להריון נוסף מיד לאחר גרידה (אמנם בשונה ממך שזו היתה הפלה טבעית) שעברתי בעקבות עובר שאיבד דופק, זה היה לפני שקיבלתי ווסת, אבל גם בהריון השני התפתח עובר ללא דופק...

להגיד לך שזה בגלל שנכנסתי להריון לפני קבלת הווסת??? אין לי מושג, אבל הפעם החלטתי לחכות לווסת כפי שהמליץ לי הרופא... קיבלתי... ואני אתחיל שוב לנסות, אבל האמת... יש לי מלא חששות...

יהיה בסדר, צריך לקוות ובעצם להחליט שהכל יהיה בסדר... ויהיה... אם רק נאמין...

בהצלחה
    שאלה עברתי הפלה טבעית ב27.6
    ואני חושבת שאני בהריון מתי הכי מומלץ להבדק שעוד לא קיבלתי מחזור לאחר הפלה ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה