דימום לאחר החזרת עוברים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ד"ר ישי שלום,

תודה רבה על התשובות המהירות שלך...

ביום ראשון שעבר 29.01.12 החזירו לי 2 עוברים מוקפאים(בני 3 ימים). באותו היום החליטו לבצע החזרה כפולה ולכן ב 31.01.12 חזרתי לביה"ח שבו אני מטופלת והחזירו עובר נוסף שהיה בן 5 ימים .

בסופו של דבר הוחזרו 3 עוברים מוקפאים.

אתמול במהלך היום התחילו הפרשות כהות מאוד ועד ההערב זה הפך לדימום.
    המשכתי את התמיכה כרגיל כמו שביקשו ממני במרפאה. הבוקר התקשרתי לדבר עם המרפאה ולעדכן אותם על הדימום שהיה בערב ואמרו שכל עוד זה רק דימום יש להמשיך את התמיכה באופן רגיל מכיוון שאני מקבלת 4 אנדומטרין הם טוענים שזה המקסימום. בנוסף אני מקבלת 4 אסטרופם.
    במהלך היום היו הפרשות כהות אבל אני מסיקה שזה בצבע כהה בגלל האנדומנטרין אחרת הדימום היה ממשיך. יש לי תחושה שכאילו שברגע שאני משתמשת בנרות הן משמשות כמעין "טמפון". יש לי תחושת כישלון ואכזבה רבה.

מדוע מבקשים להמשיך את התמיכה ? מה הסיכוי שדימום זה אינו וסת? וומה נובע דימום בשלבים כ"כ מוקדמים? זה סה"כ שבוע אחרי ההחזרה הראשונה ופחות משבוע מההחזרה השנייה.הבטא אמורה להיות רק ביום ראשון ב 12.02.12 לא נראה לי שיש טעם להמתין...

סליחה על החפירות....אבל מאוד חשוב להבין מה קורה לי בגוף? האם זה נורמלי?

מה דעתך בעניין וכיצד היית מתייחס לעניין זה???
4 תגובות
עמוד 1
  • שלום
    סליחה על האיחור בתשובה. הייתי בחו"ל
    דוקא בגלל שהדימום מוקדם, לא הגיוני שהוא וסת שמעיד על כשלון הטיפול. ולכן הנחו אותך להמשיך בתמיכה. אני מניח שיש לך כבר תשובה סופית או שתהייה לך בקרוב. בהצלחה.

דר' דוד ישי - מומחה למילדות ונשים
    מומחה לבעיות פוריות ולהפריה חוץ גופית (IVF)
    מנהל בנק הזרע במרכז הרפואי כרמל
  • היי עשיתי היום בפעם השנייה בדיקת בטא ויהיה לי יחסית בסדר מהקודם אבל כבר 5 ימים אני אם הפרשות חומות שהולכות ולפעמיים גם דימום לא חזק ולא אדום ממש מה זה אומר ??
  • היי ,אני אחרי החזרת עובר ועברו 9 ימים ויצא לי דם קל כזה בניגוב . בין ה25.11-26.11 אמורה לקבל מחזור ..
    וב27.11 אני אמורה לעשות בדיקת דם ואולטרסאונד לבדוק אם נקלטתי .. השאלה אם נכשל הטיפול וקיבלתי מחזור או שזה דווקא כן נקלט
  • היי ,אני אחרי החזרת עובר ועברו 9 ימים ויצא לי דם קל כזה בניגוב . בין ה25.11-26.11 אמורה לקבל מחזור ..
    וב27.11 אני אמורה לעשות בדיקת דם ואולטרסאונד לבדוק אם נקלטתי .. השאלה אם נכשל הטיפול וקיבלתי מחזור או שזה דווקא כן נקלט
    היי אני יום ביום ה 10 אחרי החזרה זאת הפעם הראשונה יש לי כאבי בטן כמו מחזור וקצת דימום בניגוב
    רציתי לדעת האם זה נחשב לכשל בדיקת ביטא שלי בראשון הקרוב אני לוקחת כתמיכה 3 אנדומתרין
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה