אסיפת הורים בגן טרום חובה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • קיבלנו תאריך לאסיפה, כל הורה לבד מול הגננת

13 תגובות
עמוד 1
  • במסגרת אופק חדש לגננות כל גננת צריכה לשבת פעמיים בשנה עם ההרים, ע"ח זמן הגן.

• יש גם בטרום טרום. בעקבות אופק חדש אנחנו מחויבות להיפגש עם ההורים 3 פעמים בשנה. אבל מכיוון ואנחנו לא מקבלות שכר על השעות האלה כמו מורות, יצאה הוראה מהסתדרות המורים לא לקיים את הפגישות האלה. בגלל זה גם הרבה גננות לא נפגשו עם הורים לפני תחילת השנה.
    תמר
    הבלוג שלי

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=myscraps

• זה בערב, ממש כמו אספת הורים של בית ספר,
    מוזר...

• עינבר - מה ז"א על חשבון זמן הגן?

זה ממש לא אמור להיות בשעות שאני עובדת בגן!!

תמר
    הבלוג שלי

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=myscraps

• שיסלחו לי אופק חדש,
    אבל לטעמי מיותר.
    הורה שרוצה יכול להרים טלפון לגננת במקרה הצורך.
  • גם אצלנו (טרום חובה) הגננת קבעה פגישה עם כל הורה בנפרד, בדרך כלל לפני תחילת היום או בסוף היום. אני ישבתי איתה באמצע היום, בזמן שהיה חוג אז זה לא הפריע לעבודה שלה.
    היא מספרת על הילד - מבחינת עבודה בגן ומבחינה חברתית, מראה תיק עבודות... זה כיף לדעת מה עובר על הילד שלך במשך היום...ובמיוחד לשמוע דברים טובים וחיוביים

• לנו אין בינתיים
  • אצלנו יש, בבוקר, בזמן הגן.
    דווקא היה נחמד, כי זה לא טלפון של דברים ממוקדים שאת שואלת או מקבלת מידע ספציפי, זה היה ממש רשמים שלה מהילדה על הכול, וגם שאלות מה אני מצפה וכו'...
  • אצלנו כבר היה זה גם במשך היום וגם אחר הצהרים

• אצלנו כבר היה זה גם במשך היום וגם אחר הצהרים

• אני מתי שאני רוצה מדברת עם הגננת של שחר כל הזמן מקבלת דיווח קובעת איתה לפני יושבות ומדברות אחרי הגן
  • נשמע לי דווקא ממש תענוג

• ללא ספק יום הורים יכול להיות חוויה לא פשוטה, אבל לדעתי בתי הספר היום צריכים להשתדרג למערכת לניהול אסיפת הורים שאיתה ההורים המורים וההנהלה חוסכים המון זמן בתהליך , מה שגורם להורים להגיע יותר רגועים לפגישות שתיאמו עם המורים השונים ובאמת להתרכז הילדים שלהם. השנה השתמשתי בתור הורה במערכת פגישונים לניהול יום הורים בצורה חכמה ותוך דקה קבעתי 5 פגישות עם המורים בבית הספר, המערכת הזאת חסכה לי כל כך הרבה זמן בלי להסתבך עם כל מיני קבצים שיתופיים למינהם כמו גוגל פורם שהיו מעבירים בווצאפים של הילדים, השתמשתי פעם אחת בזום ופעם אחת פנים מול פנים ובזמן אסיפת ההורים עקבתי אחרי מצב התור וככה יכולתי לראות איזה הורים מתעכבים ועוד לא נכנסו לפגישה שלהם וככה לא הייתי צריך לחכות סתם במיוחד עם הקורונה שעכשיו בעייתי להתקהל, ממליץ לכם לנסות את המערכת הזאת, היא חוסכת כל כך הרבה זמן וכאב ראש. הקישור למערכת: https://rsidevone.com/about.php
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה