הפסקת הנקה בגיל חודשיים- עזרה דחופה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי,

לאחר חודשיים של הנקה (תוך מאבק ממושך לא לוותר) החלטתי לטובת כל המשפחה וגם לטובתי להפסיק להניק. לצערי אין לי את הכוחות הנפשיים והפיזיים לכך ואני מתייסרת על זה אבל לא נותרה לי ברירה. כנראה שעדיפה לילדיי אמא סבלנית ומאושרת מאשר אמא עצבנית ועייפה. אשמח לקבל הדרכה ממי שיודעת כיצד עלי לעשות זאת. אני יודעת שחשוב להפסיק בהדרגה אבל אשמח להדרכה יותר מפורטת. אציין שהיא כבר מקבלת בקבוק מטרנה פעם ביום באופן קבוע מזה כשבוע אז היא לא סרבנית בקבוק, אבל עם זאת בקושי מגיעה לכמות של שישים. משקלה תקין לחלוטין. אשמח גם סתם לחיזוקים ולחיבוקים כי באמת נורא נורא קשה לי לעמוד בהחלטה שקיבלתי ואני כל שניה משנה את דעתי, למרות שאין ספק שזו ההחלטה הנכונה והאחראית ביותר לכולנו כי כבר ממש הגעתי לשפל מבחינה רגשית.

תודה!!!
7 תגובות
עמוד 1
  • ליאתוש מאמי,
    גם אני בדיוק כמוך הפסקתי הנקה בסביבות גיל חודשיים אחרי מאבקים מתמשכים.
    אבל כשלא הולך - אז לא הולך....ותאמיני לי,אני לא מתחרטת על זה לשניה...!
    הוא היה מקבל הנקה ומטרנה משולב,אז פשוט הפסקתי ב'בום!'...אמממ...לא ממש הייתה עם זה בעיה,אבל בקטע הזה אני באמת לא יודעת לייעץ לך...
    אצלי ההנקה פשוט לא הספיקה לו.מציאות.כמה שנלחמתי על זה...
    בכ"א,שיהיה בהצלחה,ותהיי שלמה עם ההחלטה שלך....חבל שהילד יקבל חלב עצבני מאמא עצבנית..!ככה כולם רגועים,שבעים וטובי לב...חח...
  • לא מניקים בכל מחיר יקירה ,גם לי בלידה הראשונה הייתה בעיה עם הנקה והפסקתי בגיל חודש ונועם גדל יפה מאוד טפו טפו טפו אין לך מה להרגיש אשמה כמו שאמרת עדיף אמא רגועה מאמ א עצבנית ,כך יהיה לך גם יותר קל להשאיר אותה אצל מישהו אחר שתצטרכי לצאת....

• לפני הכל שולחת מיליון חיבוקים

• מותק, אני יכולה להגיד לך שאני רציתי להניק את נהוראי לפחות עד גיל שנתיים
    אבל זה בהחלט סחב ממני כוחות וזמן אז הפסקתי.
    היה לי מאודדדד קשה (עדיין קשה לי עם זה) אבל ידעתי שאין ברירה.

אז בשביל לא לסבול מגודש ולעשות את זה איזי איזי - הפסקתי בהדרגה...
    אם הייתי מניקה 6 פעמים ביום, הנקתי רק 5.
    אחרי יומיים 4
    3
    2
    ואז בכלל לא.

ככה הגוף קיבל פקודה להפחית ביצור החלב עד הסוף.
    וגם לי היה קל יותר - בשבוע האחרון הנקתי רק פעם ביום וזה סיפק לי את ההרגשה
    עד שהיה לי כוחות נפשיים להפסיק בכלל...

תביני שעדיף שיהיה לילדים שלך אמא רגועה שלווה ובריאה נפשית מאשר שתניקי ותרגישי רע
    זאת ההחלטה הכי נבונה

• איך היה בסוף? נמצאת במצבך
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה