תוצאות חלבון עוברי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנוות מה דעתכן...

קיבלתי תשובות של חלבון עוברי ..משוקלל יצא 1:2600
    על פניו זה נראה בסדר אבל...
    זהו הריון 3 שלישי בשניים הראשונים המשוקלל הי ה1:9999

נכון שעברו 7 שנים מאז הלידה הראשונה ו 5 שנים מאז השנייה אבל האם הפער כל כך משמעותי בגלל הגיל?

אני נכנסת בקרוב לשבוע 19 והתור לרופאה רק בעוד שבועיים....
    בדילמה לגבי מי שפיר....
    בלידה אהיה בת 34 וחצי

שקיפות וסקירה ראשונה היו בסדר
    ??????????????????????????
13 תגובות
עמוד 1
  • סליחה מראש על ההתבטאויות שלי...
    חלבון עוברי סתם חרא של בדיקה!!! לא אמינה בכלל!!! הכל סטטיסטיקה
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    לפני שנולדו ילדינו הכרנו עולם, לאחר שילדינו נולדו התחלנו להכיר את עצמנו.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    אין דרך אל האושר- האושר היא הדרך!

• תודה
  • הקטע עם חלבון עוברי שזה דומה לטופס של לוטו...
    זה סיכוי של אחד ל... שמשהו לא בסדר. וכל אחת מקבלת את הסיכוי שלה.
    רופא סיפר לי שהייתה לו מטופלת שהיה לה 1:1 והכל היה בסדר...

[

[
    [
  • קודם כל מזל טוב :-)
    אם אני זוכרת את מכ"ס?
    לגבי השקיפות התוצאה בסדר גמור, אני בהריון הראשון הייתי בת 26 ויצא לי 1:460 עשיתי מי שפיר והכול יצא תקין ובהריון השני לא עשיתי, והייתי בלחץ כמעט כל ההריון אמנם יצאו לי תוצאות תקינות אבל מצאו משהו, ומאתי את עצמי עושה סקירה בשבוע 30 אצל פרופ מייזנר רק בשביל להיות שקטה,,,
    למה אני מספרת לך את כל זה, כל אחת שונה, וכל אחת עושה מה שטוב בשבילה וקשה להמליץ.
    אני יודעת שבסיבוב השלישי אני יעשה מי שפיר כי מבחינתי זה מעיין תעודת ביטוח או הכי קרוב לזה,,
    אבל את תחליטי מה שלך טוב, כי יש לך תוצאות טובות וזו באמת בדיקת סקר והכול משפיע
    שיהיה בהצלחה וסורי על החפירה
  • קודם כל מזל טוב :-)
    אם אני זוכרת את מכ"ס?
    לגבי השקיפות התוצאה בסדר גמור, אני בהריון הראשון הייתי בת 26 ויצא לי 1:460 עשיתי מי שפיר והכול יצא תקין ובהריון השני לא עשיתי, והייתי בלחץ כמעט כל ההריון אמנם יצאו לי תוצאות תקינות אבל מצאו משהו, ומאתי את עצמי עושה סקירה בשבוע 30 אצל פרופ מייזנר רק בשביל להיות שקטה,,,
    למה אני מספרת לך את כל זה, כל אחת שונה, וכל אחת עושה מה שטוב בשבילה וקשה להמליץ.
    אני יודעת שבסיבוב השלישי אני יעשה מי שפיר כי מבחינתי זה מעיין תעודת ביטוח או הכי קרוב לזה,,
    אבל את תחליטי מה שלך טוב, כי יש לך תוצאות טובות וזו באמת בדיקת סקר והכול משפיע
    שיהיה בהצלחה וסורי על החפירה
  • לא ידעתי שאת בהריון - מזל טוב מאמי!!
    [email protected]

פייס: ortal_hori
  • לי היה חרא תוצאה בסקר ביוכימי של השליש הראשן ולכן אני צריכה לעשות מי שפיר
  • אצלי התוצאות בחלבון העוברי היו גבוהות.
    2.5
    כאשר הרף הגבוה לא "צריך| לעבור את 2
    ישר התקשר אלי הרופא נשים ושלח אותי לסקירה מכונת לעמוד השידרה.
    כי במהלך כל ההריון, העובר מפריש חלבון לדם האם... ואם אחת החוליות בגב לא נסגרה כמו שצריך, זה מפריש חלבון ובגלל זה התוצאה גבוהה !!!!!
    בבדיקה א"ס, הרופא בכלל אמר לי שבכל העולם תוצאה תקינה היא עד 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ובישראל ( כדי לעשות עוד ועוד בדיקות) החליטו שיהיה 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בקיצור...הבדיקה יצאה תקינה לחלוטין !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• חלבון עוברי
  • שיהיה בהצלחה
  • רוצה שאני אספר לך מה עבר עלי בגלל בדיקת.מי שפיר?
    והתוצאות אצלך הן תקינות!!!!!!
    הייתי מאושפזת עם זיהום עם חיידק טורף שהגיע למע השתן
    והכליות. אני עדדין עם החייק שעמיד בפני רוב התרופות
    ומיותר לציין שהתוצאה דל הדיקור הייתה תקינה....
    לא ממליצה מותק שלי...

• בנות תודה רבה על התשובות .....
    וכן אני מכפר סבא
  • עשיתי בדיקת חלבון עוברי נמצאו תוצאות לא תקינות . 2.89 חלבון עוברי ושליה 3.5 אשמח לייעוץ אני ממש בלחץ והפנו אותי לסקירה מכוונת וייעוץ גנטי .
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה