סקירה מוקדמת - תחושות קשות :( + עדכון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

29 תגובות
עמוד 1

• רק רציתי להגיד שאצבע שישית זה לא סוף העולם. אני מבינה שאולי זה עלול להעיד על דברים אחרים, אבל נראה לי שאם זה רק זה, אז זאת בעיקר בעיה אסטתית אז זה בטח ניתן לתיקון (כמובן שאף אחת לא רוצה שהילד שלה יהיה משהו פחות ממושלם)

מחזיקה לך
  • גם אחיין שלי נולד עם 6 אצבעות. אז ביד עשו לו ניתוחון קטן כשהיה בן כמה חודשים ועשו לו קצת פיזיוטרפיה. וברגל לא נגעו. והוא ילדון מתוק ובריא בן כמעט שנתיים.

רק בשורות טובות
  • אמרו כאן בדיוק את מה שחשבתי......
    [email protected]

פייס: ortal_hori

• הייתה לא מזמן תוכנית טלוויזיה והראו ילדים עם אצבע שישית
    גם ביד וגם ברגל.
    הילדים היו מ-ו-ש-ל-מ-י-ם !!!!!!

מקווה שתעברי מהר את התקופה הזו ותקבלי רק בשורות טובות
  • מותר לך לבכות

• אוי מאמי
  • לחברה שלי כל ארבעת ילדיה נולדו ככה!
    זה משהו תורשתי מהצד של בעלה.
    כולם עברו ניתוחון להסרת האצבע המיותרת
    ויש לה ילדים בונבונים בלי עין הרע!!!

• לחברה שלי כל ארבעת ילדיה נולדו ככה!
    זה משהו תורשתי מהצד של בעלה.
    כולם עברו ניתוחון להסרת האצבע המיותרת
    ויש לה ילדים בונבונים בלי עין הרע!!!

• תודה בנות אתן ממש מעודדות אותי
  • בהצלחה מאמי
  • אחי נולד עם אצבע שישית ביד שמאל. ניתוחון קטן וטיפונת פיזיותרפיה (שמו לו בלילה כזה מין סד "לעצב" את כף היד)
    וזהו. היום (בן 6) אין שום סימן והוא מתוק, בריא וגאון. הוא אפילו לא יודע על זה כלום.

• בשורות טובות ב"ה

• קודם כל אני מחזיקה

• ואני אשלים את תמר, שאם כבר, אז פחות נורא המצב של העודף מהחסר. להסיר אפשר, אבל לא להוסיף...

מאחלת שהכל יהיה בסדר!!!

• ויקי

• מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    לפני שנולדו ילדינו הכרנו עולם, לאחר שילדינו נולדו התחלנו להכיר את עצמנו.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    אין דרך אל האושר- האושר היא הדרך!

• זה לא פשוט להתמודד עם תוצאות לא טובות של בדיקות
    אבל תנסי להתעודד ולחשוב חיובי, בקרוב תעברי את בדיקת מי שפיר ותבקשי גם את הבדיקה שנותנת תוצאות תוך יומיים שלושה- נדמה לי שקוראים לה פיש או משהו כזה

• ב"ה ... אני מחזיקה

• המון בהצלחה ושתקבלי בשורות שירגיעו אותך...
  • מחזיקה לך אצבעות שב"ה הכל יהיה בסדר
  • תודה על כל מי החזיקה לי אצבעות , אתן מחזקות אולי וזה בכלל לא מובן מאליו
  • ידוע לך באיזה גיל ביצעו את הניתוחון להסרת האצבע השישית?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה