דימום אחרי החזרה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי מלאכיות יקרות,

אני אחרי החזרה 3 ימים לפני בטא
    לפתע התחיל דימום,
    מה זה אומר?????
    האם זה תקין?
    יש משהו שאני צריכה לשים לב אליו???
    זו תופעה ידועה???
    אני כל כך רוצה שההריון יקלט לא יכולה לחשוב על אפשרות אחרת,
    בבקשה מכן אני מתחננת לקצת
    אור על המצב,
    אני פשוט מפחדת

באהבה JESI
16 תגובות
עמוד 1
  • היי ג׳סי....
    מדובר בדימום חזק או חלש?
    האם הוא אדום או כמו הפרשות חומות?

ידוע כי במקרים מסוימים, השתרשות העובר מלווה בדימומים קלים...
    כך או כך, אני מקווה שזה מסמן משהו טוב!
    שיהיה בהצלחה בבטא!!!!
    מאחלת לך תוצאה חיובית

• היי
    כמו שKKD שאלה זה באמת חשוב לדעת באיזה סוג של דימום מדובר ומה צבעו,
    דימום יכול להיות מהרבה סיבות..
    הכי טוב שתתיעצי עם הרופא המטפל שלך.

בהצלחה בבטא!!!!!
  • ג'סי היי,

מנסיון זה יכול להיות מהרבה דברים. חשוב שתיבדקי ע"י הרופא שלך. לי אחרי ההחזרה הראשונה התחיל דימום יום לפני הבטא וזה היה מחזור. בפעם השניה התחיל דימום וחשבתי שוב מחזור ובסוף התברר שיש לי פוליפ קטן בצוואר הרחם שמדמם עם הכנסת האנדומטרין.

בכל מקרה אין לך מה להילחץ כי יש מלא הריונות שמתחילים עם דימום וזה דבר שכיח אבל מה שבאמת חשוב זה שהרופא ידע ממה נובע הדימום גם אם חס וחלילה אין השתרשות שידע לפעם הבאה להעלות את התמיכה.

בעניין ההשתרשות לי לא נשמע הגיוני כי השתרשות צריכה להיות ביום השלישי או הרביעי אחרי ההחזרה.

מחזיקה לך אצבעות לבטא מהממת!!!!!! תעדכני

• הלוואי וזאת השתרשות!!! מחזיקה לך אצבעות המון הצלחה
    תעדכני
  • אני אחרי ההחזרה קיבלתי ממש מחזור!!!
    אפילו לא התקשרתי לראות מה התוצאות של הבטא כי היה ברור לי שאין הצלחה..
    להפתעתי הרבה מאוד נקלטתי והיום אני אוחזת תינוק בזרועותיי!!!
    אף אחד לא ידע לומר לך לגבי הצלחת ההריון...ימים יגידו...
    אני זוכרת את התקופה, שהייתי מאוד לחוצה מהדימום, ואחרי שהבנתי שאני בהריון ניסיתי לקבוע תור למיליון רופאים שיצילו אותי מהדימום הזה, כדי שההריון שלי ישאר,
    ואף רופא לא יכל לעזור, כולם אמרו שצריך לחכות ולראות אם יש הכפלה!!!
    כעבור שבוע זה נפסק ובדיעבד נאמר לי שאולי זה העובר שנפל (כי החזירו לי שניים, ורק אחד נקלט)
    זהו מתוקה, אני מחזיקה לך אצבעות, זוכרת עד היום את ההרגשה,
    מקווה בשבילך שזה סתם דימום מעצבן ולא משהו רציני.
    "הזמן עושה את שלו והוא מזור לכל שכואב
    אם לאלוהים לקח שישה ימים לברוא את כל מי שיש כאן
    מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכל
    כי הכל קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו"

• הייי ג׳סי,
    תעדכני אותנו מה קורההה?
  • הי, אני שבוע בדיוק אחרי החזרה של עובר אחד. יש לי הפרשה ורודה.. מישהי יודעת מה זה אומר???
  • הי, אני שבוע בדיוק אחרי החזרה של עובר אחד. יש לי הפרשה ורודה.. מישהי יודעת מה זה אומר???
    הי
    אני עשרה ימים לאחר החזרת עוברים, יום לפני בדיקת בטא, יש לי הפרשה ורודה, אני לוקחת פעמיים ביום קרינון, ההפרשה החלה רק ביומיים האחרונים.. למישהי היתה תגובה דומה?
    תודה ובורות טובות
  • הי
    אני עשרה ימים לאחר החזרת עוברים, יום לפני בדיקת בטא, יש לי הפרשה ורודה, אני לוקחת פעמיים ביום קרינון, ההפרשה החלה רק ביומיים האחרונים.. למישהי היתה תגובה דומה?
    תודה ובורות טובות
    היי, אפשר לשאול מה הייתה התוצאה בסוף?
  • שלום! לפני 12 יום עשיתי החזרת עובר ,היום בבוקר הלכתי לעשות בדיקת דם להריון, אך ביינתיים מרגישה כאבי מחזור, ופתאום הופיע לי דימום, האם זה מחזור?
  • שלום! לפני 12 יום עשיתי החזרת עובר ,היום בבוקר הלכתי לעשות בדיקת דם להריון, אך ביינתיים מרגישה כאבי מחזור, ופתאום הופיע לי דימום, האם זה מחזור?
    היי אני עשרה ימים אחרי החזרה .. ביומיים האחרונים יש לי הפרשות ורודות וקצת דם אני יומיים לפני הבטא
    למישהיא היה משהו דומה?
    אני זוכרת את התקופה, שהייתי מאוד לחוצה מהדימום, ואחרי שהבנתי שאני בהריון ניסיתי לקבוע תור למיליון רופאים שיצילו אותי מהדימום הזה, כדי שההריון שלי ישאר,
    כעבור שבוע זה נפסק ובדיעבד נאמר לי שאולי זה העובר שנפל (כי החזירו לי שניים, ורק אחד נקלט)

היי אני אחרי החזרה של 2 יום לפני בטא אתמול התחיל דימום חלש והיום קצת התגבר היום כבר עשיתי בטא מרגיש לי מחזור וממש עצוב אני בתמיכה תוך ריחמי 3 יום כדורים.

מקווה שיקרא לי בדיוק מה שלך קרה לפחות אחד.
  • היי , אני אחרי החזרת עוברים .. אני 3 ימים לפני בדיקת בטא ויצא לי דימום אני כמעט בטוחה שזה מחזור.. למרות שהקאתי הרבה ולא מרגישה טוב ויש לי דקירות בבטן בצד שמאל וגם כשהתאמצתי והרמתי דברים בעבודה אז הכאב התגבר .. וזה כבר פעם שלישית שאני מחזירה עובר ולא מצליחה להיקלט .. מה הסיכוי שהפעם כן נקלטתי כדאי לעשות את הבדיקת בטא ?

היי
    אשמח לעצתך

חמישה ימים לאחר ההחזרה היה לי דימום גדול בבוקר , במהלך היום רק שניגבתי
    ונעלם
    אני עם תמיכה
    נראה לך שיש סיכוי להריון?
    נאחזת בסיפור שלך ממש!
  • היי אני עשרה ימים אחרי החזרה .. ביומיים האחרונים יש לי הפרשות ורודות וקצת דם אני יומיים לפני הבטא
    למישהיא היה משהו דומה?
    שלום אני יומים לפני הבטא ווניהיה לי דימום , יש לציין שהפסקתי על דעת עצמי את האסטרופם לפני יומים והמשכתי רק עם הנרות כי האסטרופם עשה לי נורא רע מה זה אומר האם זה בגלל האסטרופם
  • שלום אני יומים לפני הבטא ווניהיה לי דימום , יש לציין שהפסקתי על דעת עצמי את האסטרופם לפני יומים והמשכתי רק עם הנרות כי האסטרופם עשה לי נורא רע מה זה אומר האם זה בגלל האסטרופם
    מ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה