מי שמאכילה בדייסה ומשתמשת בבקבוקי אוונט.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הסתבכתי עם זה לגמרי!!

אני רוצה לתת לאמונה דייסה שתשביע אותה..
    קניתי דייסה 8 דגנים של מטרנה, שמתי כף אחת על 180 מ"ל מטרנה..
    בפטמה מס' 2 לא יוצא כלום, קניתי את הפטמה הרב שלבית אבל אמונה לא מסתדרת איתה (האמת היא שגם הודיה לא היתה מסתדרת איתה!)
    הכל נשפך לה ויוצא לה מהר מידי, לא משנה באיזה כיוון היא שותה.
    היום קניתי פטמה מס' 3 וגם בה לא יוצא לה כלום! מסכנה, זה היה נראה כמה דקות כאילו היא אוכלת ,
    ואז הסתכלתי וזה עדיים היה כמו בהתחלה!

אז- עם איזה פטמה אפשר לתת דייסה?!?
8 תגובות
עמוד 1
  • תסתכלי על האריזה הם כותבים שם "לאכילה בכפית לשים כך וכך כפות, לאכילה בבקבוק עם פיטמה רב שלבית/ פיטמה X לשים כך וכך כפות...."
    אולי תנסי פיטמה X של מאמ? אבל לפני כן תנסי להכין ממש לפי ההוראות. ואולי אפילו להתקשר אליהם לשאול?

• על 180 צריך לשים 2 כפיות דייסה!!
    אחת זה דליל מידי - בגלל זה זה נשפך. אני שמה כפית אחת על 120 CC עם הפטמה הרב שלבית וזה מסתדר יופי!
  • אני שמה כפית וחצי דייסה על 180 מים.

חייבים רק עם פיטמה משולבת, אין מה לעשות אחרת זה לא עובר.

אם הקטנה אוכלת מיד את הבקבוק שהכנתי אז היא אוכלת כשהקו אחד של המשולבת למעלה. אם עברו כמה דקות הדייסה נהיית סמיכה יותר ואז אני מכוונת לה את 2 הקווים.

בהצלחה

• רק עם הרב שלבית,אין לך אופציה אחרת אבל תנסי להסמיך אותה.
    אני הייתי שמה כף על 120 .
    חברה שלי נותנת לבן שלה רק עם כפית גם הוא לא הסתדר עם הבקבוק.

בהצלחה !

• גם אני בזמנו הייתי בול באותה בעיה עם ינאי (גאיה זרמה עם פטמת הצלב)
    מס 2 לא יצא..מס 3 לא יצא ורב שלבי - צלב נשפך וחנק אותו
    אז עם ינאי לא נתתי דייסות בבקבוק אלא בישלתי לו בגז דייסת קוואקר או דייסת סולת ואכל בכפית ובבקבוק רק מטרנה רגילה
  • כן, נראה לי שזה מה שאעשה..
    דייסות- בכפית,
    בבקבוק- מטרנה רגילה..
  • בכל אופן ממליצה שאת הדייסות שבכפית- תכיני לבד ולא להשתמש באינסנט שלהם...
    בתאבון לאמונה
  • אני שמה כפית וחצי דייסה על 180 מים.

חייבים רק עם פיטמה משולבת, אין מה לעשות אחרת זה לא עובר.

אם הקטנה אוכלת מיד את הבקבוק שהכנתי אז היא אוכלת כשהקו אחד של המשולבת למעלה. אם עברו כמה דקות הדייסה נהיית סמיכה יותר ואז אני מכוונת לה את 2 הקווים.

בהצלחה
    מה הכוונה? איך את מכוונת קו או שני קווים?
    זה הפטמה הרב שלבית עם הציור של דייסה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה