מטרנה- התייעצות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
13 תגובות
עמוד 1
  • קרה לי לא פעם ולא פעמיים שמטרנה היתה ברכב. כשנסעתי לאילת המטרנה היתה בבגאז' כל הנסיעה ולא היה שם קירור - נשבעת לך היה בסדר
    לדעתי עם שעה אין שום בעיה
    כאילו במשאית שלהם יש קירור

• תודה מתוקה שלי
    הרגעת אותי ..
    גם אני מלמלתי לעצמי את עניין המשאית ללא הרף כדי לשכנע את עצמי שהכל בסדר,
    אבל כשחשבתי שאולי לא.. הייתי חייבת "סקנד אופיניין"...
  • קבלי חוו"ד שלישית -

• אני היית משתמשת, זה לא חלב... וגם כולה שעה

• לא היתי לוקחת סיכוןןןןןןןןןןןןן
    ומחליפה בכל חנות...לוקחת זיכוי ...ואחכ בחנות אחרת לוקחת שוב מטרנה :)
  • שיר, ואם היא תחליף למטרנה שמישהי אחרת החזירה בגלל שזה היה בשמש?
  • גם לי זה קרה פעם והחלפתי למטרנה אחרת טענתי ששחכתי אותה לפח זה לא הולך תיהיי בטוחה הם שולחים את זה להחזרות וקיבלתי חדשה וחוץ מזה שזה כולה שעה לא נירא לי שיש ממה לדאוג..

סיון
  • בקשר למטרנה שמחליפים: אני החלפתי מס' פעמים מטרנה בסופר פארם.. הם ישר עושים איקס גדול על המכסה ומחזירים למטרנה לא משנה מהי סיבת ההחזרה... הם לעולם לא שמים במדף לכי תדעי מזה עבר...

בקשר למטרנה שלך.. אני הייתי משתמשת, זה רק שעה

• מאמי אני גם חושבת שזה בסדר זה רק שעה

• חושבת שאין סיכון ושזה בסדר, אך למען הסר הספק אולי כדאי באמת לנסות להחליף ולאמר שבעלך קנה בטעות ואת מעוניינת בזיכוי ולקנות במקום אחר...
  • בנות
  • לדתעי אם זה באמת עניין של שעה...+- זה לא התקלקל!
    אני הייתי משתמשת!

• לא היתי לוקחת סיכוןןןןןןןןןןןןן
    ומחליפה בכל חנות...לוקחת זיכוי ...ואחכ בחנות אחרת לוקחת שוב מטרנה :)
    למה ???????שתינוק אחר ישתה מטרנה מקולקלת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה