שיאצו/רפלקס' בתחילת הריון-מסוכן? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום נשים יקרות,
    יש לי שאלה. האם זה נכון שבתחילת הריון (טרימסטר ראשון) לא מומלץ לקבל טיפולים אלטרנטיביים כגון שיאצו ורפלקסולוגיה כי זו התערבות שעלולה להזיק?
    אני מכירה מטפלת בשיאצו וטווינה שהיא אישית לא מטפלת עד חודש שישי. רציתי לשמוע עוד דעות ולבדוק מה עמדתכם בעניין כאן בפורום.
    יש לי יום כיף מהעבודה עם מסאז'ים, רפלקסולוגיה ושיאצו לפי בחירה (רק טיפול אחד בשביל הכיף, לא מדובר בסדרת טיפולים), ואני בשבוע עשירי, וחלילה ממש לא רוצה לסכן את ההריון שעמלתי עליו הרבה זמן.
    אשמח לכל תשובה.
    תודה רבה וחג שמח
    חני
3 תגובות
עמוד 1
  • מומלץ לא לטפל בטרמסטר הראשון של ההריון, היות וזוהי תקופת ההשתרשות של ההריון, ועדיף לא להפריע להתהליך.
    בשבוע עשירי לא מומלץ לקבל טיפול , ובוודאי שלא מתוך "סרט נע" של טיפולים. כדאי להיות מטופלת אצל מי שיש לה נסיון בטיפול בנשים הרות..
    לאחר השבוע ה 12 אין בעיה ואף רצוי, במידה ואין בעיה מיוחדת.
    הטיפולים שכן אפשר לעשות לפני הם טיפולים שתומכים במצבים של בחילות קשות וכל הנלווה לכך, דיקור, ת**** וכו', אבל רק אצל מי שיש לו נסיון עם נשים הרות.
    בברכה
    דניאלה, www.tcheletleida.com

תכלת קורס הכנה ללידה
    0523470950
  • בתור מטפלת ברפואה סינית ושיאצו אני לא ממליצה להתחיל טיפול בשלב של עד שבוע 12 להריון.
    לאחר מכן, אפשר לעבור טיפול בפעם בשבוע או שבועיים לתחזוק והקלה על סמפטומים

רעות

רעותה - דולה, שיעורי יוגה לנשים בהרין, טיפולי שיאצו בהריון וקורס הכנה ללידה
    050-2000224 www.reuta4u.co.il פייסבוק http://www.facebook.com/reutadula
  • לא בדיוק מסקים עם תשובות ה קודמות.
    אם קיבלת טיפולים לפני הריון, אז אין שום בעייה לקבל טיפול שיאצו במהלך כל תקופת ההריון.
    סיבה העיקרית היא חשד מהמשפטים, כי רוב העפלות קורות בטרימסטר השלישי.
    גם בסוף הריון אין שום בעייה לקבל טיפול שיאצו, לפעמים מומלץ לעשות שיאאצו או טיפולים אחרים כדי לזרז או להקל לידה.
    כל זה נכון בתנאי מקצועיות של מטפל.

ודים לוקשוב - מטפל רפואה משלימה ומאמן כושר אישי
    054-522-19-19
    עיסוי לנשים בהריון
    התעמלות לנשים בהריון
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה