קשיי נשימה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות זה נורמלי להרגיש קשיי נשימה ???אני ממש מתעייפת מכל פעולה קטנה שאני עושה ...
    וקשה לי לנשום...
    "ישועת ה' כהרף עין"
14 תגובות
עמוד 1
  • אני גם מרגישה שלפעמים ממש קשה לי לעשות דברים שפעם הייתי עושה בקלות

כמו למשל שאני שותפת את הבית אני ממש מתנשפת
  • זה כמו סוג של לחץ כזה מתחת לבית החזה....זה נורמלי???
    "ישועת ה' כהרף עין"
  • לי היה את זה גם מהשבוע שלך וזה התגבר בשבוע 25-26 והייתי מאושפזת על כך כי ממש הרגשתי תחושה של התלעפות עם הקושי בנשימה ...
    לא יכלתי לעשות שום פעולה פיזית ולו הקלה ביותר אפילו קיפול כביסה או להתלבש ..

• לי אישית אין לחץ בחזה אלא פשוט קושי לנשום לפעמים.............

• אני אומרת לך...אכלתי ואחרי האוכל החלטתי לקלף תפוח אדמה ופתאום הרגשתי את הלב שלי דופק כאילו עכשיו רצתי מרתון וקושי לנשום...זה קצת מלחיץ אותי.
    "ישועת ה' כהרף עין"
  • אז האמת אני גם מרגישה את זה לפעמים!!
    שפתאום הלב שלך דופק בחוזקה ... ממש מהר וזה קצת מלחיץ.. אבל זה עובר אחרי כמה שניות מאמי
  • זה הרחם לוחץ על הריאות וכ'ו..... אצלי היה אבל בהריון יותר מתקדם...
    אני הרגשתי שכשאני לוקחת אויר לריאות, כאילו החמצן שלקחתי בנשימה לא מספיק, למרות שנשמתי רגיל, ולא משנה כמה נשימות אני אקח, הכמות של החמצן שאני יכולה לקבל כאילו מוגבלת...
    אחכ הסבירו לי שזה נקרא קוצר נשימה.
  • מיצי זה בדיוק מה שאני הרגשתי והלכתי לבדוק את זה כי אני אסמטית והמשאף לא היה עוזר
    וכשאישפזו אותי הסתבר שהחמצן שלי היה יורד במאמץ קל... ולכן הייתי מרגישה כאילו אני אוטוטו מתעלפת...
    והייתי בשמירה משבוע 25

אני אומרת- לבדוק את זה!

• מיצי זה בדיוק מה שאני מרגישה שקורה לי....בדיוק ככה כל מאמץ קטן אני מרגישה ככה...ובכלל תיארת את זה ממש נכון...כאילו שאני לוקחת נשימה והחמצן לא מספיק לי...
    ביום שלישי יש לי תור למרפאה בהריון בסיכון גבוה נראה לכם שהרופא ידע מה צריך לעשות אם אני יגיד לו את מה שאני מרגישה?או שהוא יגיד לי שזה פשוט נורמלי...
    ובתור ילדה הייה לי ברונכית ספסטית יכול להיות שיש קשר???
    "ישועת ה' כהרף עין"
  • לי היה את זה גם מהשבוע שלך וזה התגבר בשבוע 25-26 והייתי מאושפזת על כך כי ממש הרגשתי תחושה של התלעפות עם הקושי בנשימה ...
    לא יכלתי לעשות שום פעולה פיזית ולו הקלה ביותר אפילו קיפול כביסה או להתלבש ..

אני בשבוע 31 וסובלת מזה כבר 4 שבועות. בקושי מסוגלת לתפקד או לאכול ואני ממש אובדת עצות! יש לך פתרון לזה?
  • מיצי זה בדיוק מה שאני הרגשתי והלכתי לבדוק את זה כי אני אסמטית והמשאף לא היה עוזר
    וכשאישפזו אותי הסתבר שהחמצן שלי היה יורד במאמץ קל... ולכן הייתי מרגישה כאילו אני אוטוטו מתעלפת...
    והייתי בשמירה משבוע 25

אני אומרת- לבדוק את זה!

אני בשבוע 31 וסובלת מזה כבר 4 שבועות. בקושי מסוגלת לתפקד או לאכול ואני ממש אובדת עצות! בדקו לי אץ הריאות ואמרו שאין נקיות לגמרי ושאני מקבלת מספיק חמצן והכל אצלי בראש. האם יש לך פתרון לזה?
  • מיצי זה בדיוק מה שאני מרגישה שקורה לי....בדיוק ככה כל מאמץ קטן אני מרגישה ככה...ובכלל תיארת את זה ממש נכון...כאילו שאני לוקחת נשימה והחמצן לא מספיק לי...
    ביום שלישי יש לי תור למרפאה בהריון בסיכון גבוה נראה לכם שהרופא ידע מה צריך לעשות אם אני יגיד לו את מה שאני מרגישה?או שהוא יגיד לי שזה פשוט נורמלי...
    ובתור ילדה הייה לי ברונכית ספסטית יכול להיות שיש קשר???
    "ישועת ה' כהרף עין"
    אני בשבוע 31 וסובלת מזה כבר 4 שבועות. בקושי מסוגלת לתפקד או לאכול ואני ממש אובדת עצות! יש לך פתרון לזה?
    והייתי בשמירה משבוע 25

אני אומרת- לבדוק את זה!

• אני בשבוע 31 וסובלת מזה כבר 4 שבועות. בקושי מסוגלת לתפקד או לאכול ואני ממש אובדת עצות! יש לך פתרון לזה?
    ילדת ברוך השם? והכל בסדר? כי גם אני מרגישה שאני על סף עילפון
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה