אני מתחרפנת - דחוף עזרה !!!!!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• יש לי בבית פשפשים

9 תגובות
עמוד 1
  • אני יודעת שיש מס' סוגים של התרסיס של הK
    יום אחד אורן קנה אחד ממש חזק.
    תגשי לסופר, תבחני את הסוגים השונים.

לצערי, אין לי פתרונות טבעיים
    הבית שלי מפוצץ בנמלים, מכל המינים, מכל הסוגים

• וואי איזו באסה!!!
    יש לך חיות מחמד?....
    שטיחים - אני ממליצה שלפחות עד הריסוס בשבוע הבא, תשאבי טוב טוב את השטיחים תרססי אותם ותגלגלי - אם את יכולה להוציא מהבית עד שבוע הבא מעולה!! זטיח זה מקור טוב ונוח לפרעושים.
    תעשי נקיון טוב טוב בבי, תזיזי הכל ולשטוף את הבית עם מים וקצת כלור, יש גם את הסנו נג תיקנים הוא עוזר מעט אבל עדיף מכלום....

ויש לסנו כל מיני סוגים של K כמו שאדווה כתבה... תבדקי ותרססי אחד מהם בכל הבית ותפתחי לאיוורור.

אולי תבדקי עם מי שצריך להגיע לרסס לך ותבקשי ממנו שלפחות אצלך בבית יבוא היום או מחר ושבניין יעשה שבוע הבא תסבירי לו שיש מלא בבית ויש ילדים.... תנסי
  • תודה בנות,
    אתמול בערב קניתי שלושה סוגים של סנו,
    וכולם המליצו לי על ה- K2000 ,
    אתן לא מבינות אני מרססת והם פשוט ממשיכים לקפוץ....
    ממש לא מזיז להם

• מכשיר קיטור פותר את הבעיה. המכשיר מחמם מים לטמפרטורת רתיחה. הביצים לא שורדות את הטמפרטורה הזאת. אפשר לעבור עם המכשיר על המיטות, הספות, הרצפה...
  • קראתי עכשיו באינטרנטכמה דברים:
    K300 הוא יעיל לפרעושים . ניסית?

להוסיף למי השטיפה שמן אתרי של לימון ותפוז

• אני הייתי מעיפה את כל השטיחים לקיבינמט - זה מדגרה בשבילם
    [email protected]

פייס: ortal_hori

• אין לי כלב, ולא חתול ולא שפן ולא כלום .....
    K300 אני יקנה עוד מעט וננסה גם, תודה .

net02 מה זה מכשיר קיטור ??????????
    איפה קונים ????? פרטי, הסבר, נמקי .........תודה !

אמן ואמן ואמן שזה יעזור .

• מכשיר קיטור זה מכשיר שממלאים אותו במים והוא מביא אותם לרתיחה ואז את לוחצת על כפתור - יש לו צינור כמו שואב אבק... ואת מרססת איתו אדים של מים רותחים =( קיטור) על ספות, תמונות, קירות, ריצפה, וכל מה שבא לך
  • פשפש המיטה נמצאה בתוך ספות מזרונים ואם לא הורגים את כולם שום דבר לא יעזור גם חומרים רגילים לא יעזרו צריך לטפל בזה באופן אחר. יש קיטור מיוחד שמחמם את הספה עם אדים בטמפרטורה גבוהה.הנה יש פה מידע מדוייק
    https://www.yehuda-hadbarot.co.il/th...nally-managed/
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה