מחזור לא סדיר וביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• בנות שלום .

אני נכנסת לפורום בחודשיים אחרונים הרבה. התמיכה שלכן ממש מעודדת ונותנת מענה למגוון של שאלות וההתלבטויות . אז אני מצטרפת אליכם .

אז ככה, אני בת 30 . יש לי ילדה בת 3. הריון ספונטני לחלוטין לאחר 8 חודשים של ניסיונות.
    עכשיו אני מנסה להיכנס להריון פעם נוספת . מאז ומתמיד המחזור שלי היה לא סדיר. אפילו קשה לי להגיד מה עורכו אבל אני ינסה ואגיד בין 35-42 לפעמים אפילו יותר . בחצי שנה אחרונה אני עוקבת אחרי תאריכי מחזור ורושמת הכל. אבל עדיין קשה לדעת מתי יש ביוץ וזה הבעיה המרכזית שלי ( בגלל מחזור לא סדיר כל לך) . קראתי הרבה על כל מיני שיטות כמו למדוד חום אבל זה בלבי אפשרי כי הנסיבות בבוקר לא נותנות לי למדוד חום לפני האני קמה ( בגלל הילדה שמתעוררת לפני) . בדיקות ביוץ למען האמת ניסיתי אבל התייאשתי זה מלחיץ ומאכזב מאוד .
    מכל הסיפור הזה אני רוצה להתייעץ אתיכן בשני דברים .
    1. ביום 24 למחזור 20.6.2012 -21.6.2012 ( מחזור אחרון 29.5.2012) היו לי כאבים בבטן תחתונה חזקים , מזכירים כאבי מחזור הייתי אומרת חזקים . האם זה יכול להיות ביוץ או כבר קליטה ? למרות שבהריון ראשון היו לי כתמי דם בהשתרשות. ( מקיימים יחסי מין כל יומיים . )
    2. האם למישהי פה יש מחזור לא סדיר שיכולה לתת טיפים לזיהוי ביוץ ?
    אשמח למענה
    תודה מראש
13 תגובות
עמוד 1
  • ברוכה הבאה!

גם לי יש כאבי מחזור בזמן הביוץ......

חוץ מזה מאחלת לך שהחודש זה יהיה החודש שלך.....

[url=http://www.desiglitters.com/bear/running-glittered-bear/]
  • תודה רבה .

אני מכוונה שזה באמת היה ביוץ .

• טוב אז ככה.. קודם כל ברוכה הבאה

דבר שני, המזחור שלי ממש לא סדיר, בין 36-42
    ואף פעם לא ידעתי מתי הביוץ שלי.. אז מה שאני עשיתי זה דבר כזה
    לקחתי את המחזור הכי קצר שהיה לי (32) הורדתי ממנו 14 ימים ומאותו יום עשיתי בדיקת ביוץ. מיותר לציין שכל הזמן יצא לי שלילי, עד שממש התייאשתי
    ואז אמרתי טוב, היום פעם אחרונה שאני בודקת, ואכן בפעם האחרונה הזאת (יום 26-27 למחזור) היה לי חיובי
    מאותו יום ושלושה ימים אחריו, "עבדנו" נון סטופ, ובסוף החודש, המחזור לא הבגיע :)
    ובדיקת דם אישה את העניין...

שיהיה בהצלחה מאמיי.. אל תתיאשי מערכות הביוץ, תתמידי... בסוף זה יגיע..
  • הדס , מזל טוב ושיהיה בהצלחה .

כנראה שזה באמת מה שאני צריכה לעשות , למרות שזה מייאש כל פעם לראות שלילי בביוץ .
    כמה חודשים ניסית את הבדיקות ביוץ ?

פעם הייתי אצל רופא נשים ( לא שלי מישהו שפעם ראשונה הלכתי אליו) והוא אמר לי שיכול להיות מחזור בלי ביוץ שזה משהוא שנראה מאוד מוזר בענייני.

מה אתן אומרות ?
    תודה
  • בעיקרון אני מנסה להיכנס להריון משהו כמו 5 חודשים
    החודש בפעם הראשונה ניסיתי את ערכות הביוץ.. אני יודעת שזה מייאש.. אם תסתכלי בשירשורים קודמים שלי תיראי שגם אני רשמתי הודעות ייאוש מהבדיקות ביוץ... אבל בסוף זה הוכיח את עצמו.. למרות שיש בנות שאומרות שזה הראה להן כל הזמן שלילי והן כן נקלטו... אז אולי לא תמיד זה עובד
    מה שבטוח.. חייבים להתמיד להאמין ולא להתייאש

יש מחזורים שהם ללא ביוץ.. אבל אם אני לא טועה זה מעיד על איזו בעיה.. למשל שחלות פוליצסטיות..
    למרות שאני גם מכירה מישהי שמבייצת רק פעם בחודשיים..
  • הדס

תודה על תשובותיך המעמיקות .

אני ימתין עד לקבלת תשובות של המחזור הזה ואז באמת אני יעשה את בדיקות הביוץ כפי שאמרת לי.
    למרות לאני בן אדם מאוד רוחני ומנסה לפעול לפי תחושות שלי . למשל בהריון הקודם מחזור לפני שנכנסתי להריון הייתה בטוחה שאני בהריון ואפילו הפסקתי לעשן והופ , חודש לאחר מכן הייתי בהריון כאילו משהו מבפנים אמר לי תתכונני. :)
    "אנחנו איננו מה שאנחנו חושבים, אבל מה שאנחנו חושבים זה אנחנו"

• טוב אז ככההה
    קודם כל ברוכה הבאה...
    אני החודש ניסיתי פעם ראשונה להשתמש בערכת ביוץ מהיום ה-14 של המחזור (כי גם שלי לא סדיר בכלל) ואת האמת שהתייאשתי מפעם אחת כלהזמן זה מראה שלילי ופעם בשבוע היו לו 2 פסים אבל לא כהים כמו שצריך להיות...אז אני חלוקה בדעתי...
    אבל כאילו באת משמיים כי בדיוק מקודם ירדתי לעשן סיגריה ואמרתי לעצמי אולי תפסיקי וככה זה יעזור לך להגביר סיכויים ובדיוק אני קוראת שהםסקת וחודש אחרי נקלטת
    איך מפסיקים??????????????????????

מירי
  • לזה אני הייתי קוראת סימן . ואם תאמיני שהפסת עישון תעזור לך להיכנס להריון , זה יעזור!!! מחשבות זה דבר עצום ויכול לחולל נסים ונפלאות .

איך מפסיקים ? מדמיינים איך העובר הקטנצ'יק הזה תלוי בך ואין כל הרעל הזה עובר דרכו , אינטואיציה נשית !!!

בהצלחה
  • מסכימה עם מה שהדס אמרה ,זה באמת עובד ומאחלת לך המון הצלחה מותק.

• תודה מרגו
  • הייי

ברוכה הבאה לשהות קצרה ונעימה

ניראה כי קיבלת תשובות לכול שאלותייך

נותר לי רק לאחל לך שיהיה המון בהצלחה
  • נראה כי קיבלתי באמת תמיכה ושיתוף פעולה .

מאוד רוצה להמשיך להיות בפורום ולתת תשובות שיעזרו לבנות אחרות

תודה על האירוח הנהדר
    היה לי ממש כיף היום הרגשתי את התמיכה של כל הבנות
  • היי..
    גם לי יש מחזור לא סדיר וכאבים חזקים של מחזור אבל אין כלום..
    אני ביום ה32 שלי ללא תשובה חיובית במקלוני הביוץ יום יום. זה כ"ה מייאש אותי שלא באלי להמשיך עם הבדיקות האלו ובגלל הכאבים לא באלי לקיים מחשש שאדמם פתאום (קרה בעבר) ואז המחזור הגיע רק אחרי שבוע והשאיר אותי אסורה על בעלי 3 שבועות ולפעמים יותר. זה מתסכל ומעצבן ואיני יודעת מה לעשות :(
    איך יכול להיות שהמקלונים לא מראים ביוץ? נראלי שזה סתם חארטה..צריך פשוט לשחרר..מה הרחמן אביד לטאב אביד עם כל הכאב,הרצון והדמעות שבעיניים, זה מה שאני אומרת לעצמי אחרי כל בדיקה..
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה