דקפפטיל-חבר חדש!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    אני לפני שאיבה והיום באולטרסאונד,נצפו מיני זקיקים,חלקם 23,21,20 והשאר פחות...עוד לא יודעת סופית אבל כנראה שאצטרך להזריק דקפפטיל. אף פעם לא הזרקתי...הבנתי שזה שלוש זריקות שמזריקים אחת אחרי השנייה.
    לסיכום..מה יהיה עם הזקיקים שכבר עברו את ה-20,זה לא יותר מידי??
    מה לגבי זריקת דקפפטיל,נסבל??!!
    תודה לכולכן
15 תגובות
עמוד 1
  • היי...
    הדקפפטיל זה זריקה אחת!
    כן היא נסבלת לי קצת שורף החומר אבל אם תוציאי אותו מהמקרר איזה 5
    דקות לפני ההזרקה אז זה בסדר. אני כשזה הגיע לסביבות ה20 זה כבר היה ממש לקראת שאיבה .איך זה שלא הזרקת את הדקפפטיל עד עכשיו ?
    הרי הוא מונע ביוץ !!!
    בהצלחה
  • רעיה.
    לדעתי אני פשוט הגבתי מהר מידי מהמצופה...לפני יומיים היו לי רק כמה 14 15 ופתאום זה קפץ ובינתיים המשכתי עם צטרוטייד וגונל אף. יש לי גם כמה כאלה שהם 20 וקצת פחות....לא יודעת,לא ברור....הבנתי שהזריקה הזאת בשבילי היא כדי למנוע גירוי יתר אולי בגלל זה,זה שלוש זריקות...
    לפני השאיבה היא עושה את אותה הפעילות כמו אוביטרל?
  • אני לפני השהאיבה קיבלתי זריקה דומה - אורגלוטרן (משהו כזה) היא עושה את אותה הפעולה כמו הדקפפטיל היא מונעת ביוץ עצמוני..
    לגבי הזקיקים הגדולים תוכלי לדעת מה איתם רק בעוד כמה ימים בא"ס נוסף ..
    לא יודעת למה חיכו עם הדקא ולא נתנו לך אותו מההתחלה..
    אה ואני קיבלתי זריקה אחת כל יום..
    לא הבנתי את השאלה האחרונה שלך.. את מדברת על הדקפפטיל.??
  • הי זוהר,לדעתי הגוף שלי הגיב מהר מהמצופה....טופלתי לפי פרוטוקול קצר זהה לפעם הקודמת ובפעם הקודמת היו פחות זקיקים...
    נאמר לי להזריק שלוש יחידות של דפק מטיל,אחת אחרי השנייה וזהו...לשאיבה!!!!!![

מקווה שאשרוד חחחח
  • ולגבי השאלה האחרונה....כן התכוונתי לדקפפטיל....כי בטיפול הזה,אני לא אקבל אוביטרל....
  • אם ככה אז אני ממש לא מבינה בזה.. פעם ראשונה שאני שומעת על מקרה כמו שלך שמזריקים זריקות אחת אחרי השנייה
    וגם שלא מקבלים אוביטרל..
    נשאר לי רק לאחל לך המון המון בהצלחה מאמי!!!
  • בכל מקרה ועל כל תרופה
    מאחלת לך המונים של בהצלחה !
    נשיקות

ההצלחה מתחילה באמונה ! בהצלחה !

[url=http://www.tickerheaven.com/tickers2/]
  • פעם ראשונה שאני שומעת שמזריקים גם צטרוצייד וגם דקפפטיל ועוד 3 .
    אבל בכול אופן הוא לא כזה נורא .
    מקווה שלא יהיה גירויי יתר ...
    ואיך לא תקבלי אוביטרל הרי הוא הגורם לביוץ במיוחד אחרי שקיבלת זריקה נגד ביוץ ? לא יודעת נראה מוזר זה הפעם הראשונה שלך טיפול כזה ?
  • היי,
    היה לי פרוטוקול דומה לשלך....
    אני הזרקתי פיורגון ולאחר שבוע בערך שינו לי למנוגון והוסיפו לי את הצטרוטייד.
    ברגע שראו שהזקיקים הגיעו לגודל המתאים לשאיבה,
    אמרו לי להזריק יום לפני 2 מזרקים של דקפפטיל.
    הזריקה נסבלת, קצת שורפת אבל מה זה עוד זריקה אחרי כל הזריקות שעשינו...
  • רעיה,
    עפי הפרוטקול המקורי לא הייתי אמורה לקבל דקפפטיל לפני השאיבה אלא אורביטרייל. אולם לאור המצב שהתפתחו יותר מידי זקיקים והגיעו לבשלות מהר מהצפוי, החליפו לי את הזריקה כי חוששים מגירוי יתר והדקפפטיל מונע זאת
    נשנוש,
    אז כנראה אני ואת באותה סירה, אני מקווה שגם התוצאה תהיה דומה :)
  • גם לי הפרוטוקול נשמע לא ברור,
    אבל כנראה אנחנו עדיין לא מבינות הכל.....

"הזמן עושה את שלו והוא מזור לכל שכואב
    אם לאלוהים לקח שישה ימים לברוא את כל מי שיש כאן
    מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכל
    כי הכל קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו"

• שלום בנות,
    אני נמצאת לקראת שאיבה (מחר בערב).
    הייתי צריכה להזריק פעמיים דקפפטיל ואחד אוביטרל. את האוביטרל שמרתי במקרר ואת הדקפפטיל השארתי מחוץ למקרר.
    הזכרתי את כול התרופות הנ"ל במקביל לפי הוראת הרופאה...כמה נורא אם הדקפפטיל לא נשמר בקירור?
  • ולגבי השאלה האחרונה....כן התכוונתי לדקפפטיל....כי בטיפול הזה,אני לא אקבל אוביטרל....
    זה בסדר, א רק לך אמרו את זה, גם לי, הכל בסדר.
  • זה בסדר, א רק לך אמרו את זה, גם לי, הכל בסדר.
    התכוונתי לכתב שלא רק לך אמרו להזריק 3 פעמים :)) נמחקה לי האות ל' :)
  • השאיבה כואבת?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה