הזרעה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן!
    אז אני כרגע שבוע ויומיים אחרי הזרעה ראשונה. יש לי כאבי מחזור מאוד חזקים שלצערי עד היום כשהם הופיעו, הופיע גם המחזור :(
    רציתי לשאול סתם בגלל הסקרנות והלחץ מה הסיכויים של החודש- עשיתי מעקב זקיקים ביום שני, היום ה-11- בימין שני זקיקים 15,16 בשמאל- 19. נקבעה לי הזרעה ליום שישי היום ה- 15.אחרי המעקב זקיקים סתם ניסיתי לראות אם יש לי ביוץ ואכן ביום רביעי ה-13 למחזור הופיע קו של ביוץ (זה היה מאוד מרגש בהתחשב בזה שזו הפעם הראשונה שהמקלונים מראים לי ביוץ). כפי שאמרתי ההזרעה הייתה רק ביום שישי היום ה- 15 למחזור. האם זה מאוחר מדי???
    תודה על ההתייחסות ומקווה לטוב..
8 תגובות
עמוד 1
  • אין לי מושג, תכף יענו לך המלאכיות המומחיות של הפורום, ב ה צ ל ח ה!!!
  • היי, דבר ראשון אם ערכת ביוץ הראתה חיובי זה לא אומר שהביוץ מתרחש באותו הרגע אלא כיום-יומיים אחרי מהבדיקה החיובית את יכולה לקרוא על האריזה לכן הזרעה ביום שישי מתאימה...
    דבר שני זה מוזר שקיבלת שבוע ויומיים אחרי כי המחזור אמור להגיע אחרי שבועיים..
    את בטוחה שזה מחזור ולא כתם? אולי השרשה?
  • קיבלת אוביטרל??
  • מנסיון אל תתיחסי לכאבים כי הם יכולים לסמן גם מחזור וגם הריון (אני בהריון שלי היו לי כאבי מחזור וגם אני גם התחלתי להתעצב על עוד טיפול שלא הצליח וגיליתי שאני בהריון בבדיקת דם).
    אז תחכי פשוט לבדיקה ותראי מה התוצאה.
    רוב הסימנים של המחזור הם גם סימנים של הריון אז עוד קצת סבלנות.
    המון המון בהצלחה
  • דווקא נשמע לי בסדר גמור,
    ערכת הביוץ, קודם כל לא ממש מדוייקת,
    וגם אם כן, זה יוצא דווקא נכון ביותר שיום יומיים אחרי שרואים פס, יש הזרעה.
    אם קיבלת אוביטרל (שאלו אותך פה) אז הביוץ מתוזמן ל36 שעות אחרי האוביטרל,
    ואם זה היה על בסיס טיבעי, אז זה בסדר גמור....
    כאבי מחזור יכולים גם להעיד על הריון!!!
    שיהיה בהצלחה, ורק בשורות טובות
    "הזמן עושה את שלו והוא מזור לכל שכואב
    אם לאלוהים לקח שישה ימים לברוא את כל מי שיש כאן
    מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכל
    כי הכל קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו"

• היי,
    קודם כל תודה רבה על ההתייחסות שלכן!
    זה ממש מעודד גם אם זה רק לדבר עם מישהי שמבינה
    ורד- עדיין לא היה כתם או מחזור, יש רק כאבי מחזור מאוד חזקים (תמיד סבלתי מכאבים ואני ממש יכולה להרגיש שאלו כאבי מחזור). כרגע אני ביום ה-12 לאחר ההזרעה ועדיין יש כאבים.
    זוהר- לא קיבלתי אוביטרל.
    המון תודה לכן! אתן מאוד מעודדות
  • כיף לשמוע שהתעודדת
    לגבי כאבי מחזור אז שתדעי שגם כשהריון נקלט יש כאבים דמויי מחזור אז זה לא אומר כלום חכי למחזור זו האינדיקציה הכי טובה... (כמובן בע"ה שבכלל לא יגיע!!)
    בשורות טובות ובהצלחה:)
    תעדכני
  • בוקר טוב בנות ,
    אז נפלתי על הסיפור הזה שדומה 100% לסיפור שלי ואני לא יודעת מה לעשות עם הכאבים האלה .. הייתי רוצה לדעת מה היה סוף הסיפור .. מקווה שהייתה בשורה טובה
    יום טוב לכולן
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה