הריון ללא דופק שבוע 8 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות..... הצילו!!!!!!!
    היום הייתי אצל טכנאית אולטראסאונד על מנת לבדוק דופק בעובר ועדיין איןןןןןןן היא לפי הפרצוף שלה זה אבוד אבל היא ראתה שק עובר וגם הד עוברי אני יודעת בדיוק שאני בשבוע שמונה מכיון שהייתי במעקב זקיקים האם לידיעתכם ויש לכן מושג אם המקרה שלי אבוד????? אני כ'כ חסרת אונים מישהי ממכן שמעה על מקרה שכן ראו דדופק בשבוע יותר מאוחר?
22 תגובות
עמוד 1
  • לדעתי תתיעצי עם הרופא שלך הכי טוב..
    ואל תתיאשי אולי זה לא עבוד עדיין

• תראי זה עדיין מאוד מוקדם!! אני חושבת שעדיין מוקדם להספיד את ההריון!
    כמו שאולגה אמרה תתייעצי עם הרופא ותחכי טיפה..

לא יכול להיות שהיה ביוץ מאוחר?

בכל מקרה הרבה הרבה בהצלחה!
  • יכול להיות שהיה ביוץ מאוחר
    לא להספיד תחכי עוד
    אפשר לראות דופק גם בשבוע 10

• לא בנות, בגלל שהייתי במעקב זקיקים אני יודעת בדיוק מתי הביוץ היה ובגלל זה אני חושבת שאולי זה באמת אבוד אופפפפפ אני כ'כ בדכאון ואיזה כיף שאתן מגיבות לי כי קראתי בכל מיני אתרים שיש גם כאלו שקבעו להןן תור להפיל לא הלכו חיכו וגילו דופק אז מה הרופאים כ'כ רשלנים?
  • אוווף... נשמע לא משהו... אבל תתיעצי עם כמה רופאים וקבלי עוד חוות דעת

מחזיקה לך אצבעות
  • אני לא חושבת שזו רשלנות אבל גם אני שמעתי על מקרים כאלה..

עם זאת, נראה לי שזה מאוד נדיר

בתור מישהי שעברה הפלה אני מבינה את החשש, אבל תנסי להשאר אופטימית
  • הדופק יכול להופיע עד שבוע 10 למרות שזה נדיר יש סיכוי כזה.

מה שכן את אומרת שהיא ראתה שק והד עוברי יכול להיות שההתפתחות שלו טיפה יותר איטית..תהיי אופטימית קראי קצת תהילים ולכי עוד שבוע

• אם זה מנחם אותך מכרה שלי הלכה לבדיקת דופק שבוע 8
    ולא ראו דופק
    הרופא אמר לה לקבוע תור לפלה
    הם חזרו הביתה והיא התקשרה טלפונת לרופא אחר שאמר לה
    בשום אופן חכי לשבוע עשר
    היום הילדה שלה בת שלוש
  • כן אני קוראת כל בוקר אתן לא מבינות לא בא לי לאבד אותו אני אחרי שני הפלות טבעיות אין לי כבר כוח לזההההה דייייי תודה לכן ואם יהיו חדשות טובות מבטיחה לעדכן ......
  • יווווו גולי בטח שזה מנחם אותי את לא מבינה כמה.....
    גם הרופא שלי משפחה אמר לי בשום פנים ואופן אין לך מה לדאוג את צריכה לחכות לשבוע 9 כי יש הד עוברי למרות שהעובר לא גדל ב4 ימים כולה ב1 מ'מ מ6.9 ל-7 אבל אמר תחכי ומצד שני אני רק נזכרת בפנים הנפולות של הטכנאית שלא נותנת תקווה בכלל בא לי למותתתת
  • זה לא שהרופאים רשלנים.
    זה אלוהים גדול.

מאיפה לרופאים לדעת מתי בידיוק התא הבודד יתחיל לפעום וידביק אחריו עוד תאים לדפוק?
    אין, זה קורה לבד. אי אפשר לנחש מתי אין שום אינדיקציה שאומרת הנה עכשיו זה יתחיל...האם זה יעבוד או לא, אף אחד, לא משנה כמה רפואה הוא למד, לא יודע.
    זה חיים שמתחילים בתוכך, לא איזה משהו מתמטי שאפשר להגיד זה כן או לא.

ודווקא הרופא שלך הנה, הוא צודק, הוא אומר לך תחכי! כי אין לדעת. אף אחד לא יודע.
    והתכנאית יכולה להראות לך אך ורק מה שקורה עכשיו בפועל בUS. היא לא יכולה לנבא!

תראי, גם אם זה לא ידפוק, מה זה אומר? שהמתכון לעוגה מלחתחילה לא היה נכון,
    אז לא היה אמור לצאת שם עוגה, אם המרכיבים הם בכלל לסלט.
  • יו מיצי........ חח אהבתי תכלס אין לדעת במיוחד אם המתכון לא מוצלח אז נחכה ונראה וואי בנות אתן כ'כ מקסימות חלברות שלי אין להן מושג בדברים הללו לא יודעות להגיד וליעץ זה כ'כ קשה שאין עם מי ואת מי לשתף ובעלי בכלל בא לו להרוג אותי שאני מתעסקת בזה כ'כ הרבה .......

תודה לכןןןןןן
  • לצערי זה לא נשמע משהו
    אבל מנסיוני פה בפורום קרו מקרים
    ולכן תחכי עוד שבוע ותלכי שוב

אמן אמן אמן ואת תהיי נס נוסף פה

• מאמי שיהיה לך בהצלחהההההה
  • היי בנות אהובות שלי ..........
    אז היום באומץ לב רב החלטתי לנסוע לאשדוד לאיזה מכון שקראתי עליו שנקרא מכון מורן הטכנאית הייתה מקסימה מסבירת פנים וממש סבלנית
    התוצאות פחות היא חרצה חד משמעית שהעובר ככל הנראה לא הולך להתפתח
    אך זה ממש תמוה לי היא רשמה יש קוטב עובר יש שק הריון יש מי שפיר ואפילו שק חלמון אומנם היא ציינה שהוא לא סדיר אבל הוא בגודל 2 מ"מ
    אני כ'כ בטוחה שההריון הזה הולך להצליח ואומרת אולי לחכות עוד שבוע אולי כן יצא בסוף משהו כי קראתי על כ'כ הרבה ניסים שבנות מספרות
    מה אתן אומרות? להרים ידיים וללכת לגרידה? או לחכות? הרי אם משהו לא תקין הגוף אמור לפלוט את העובר אוטומטית לא?
  • לדעתי תעשי עוד בדיקה בעוד שבוע או שבועיים ככה שתיהי בטוחה כי אח"כ תמיד תחשבי שמה היה קורה אם היית מחכה
  • אני בדעה של לחכות לפחות עוד שבוע..
    מחזיקה לך מיליון

• בטח שלחכות עוד שבוע!!
  • בטח שלהמשיך ולחכות

• שלום רב,
    אני בשבוע 8 עם הריון תאומים הייתי היום באולטרסאונד ראשון ויש 2 עוברים והרופאה לא ראתה דופק אמל שניהם והמליצה לחכות שבוע נוסף וללכת שוב לאולטרסאונד לראות מה קורה תעזרו לי בבקשה מי שיכולה מה נראה לכם??? מה לעשות????
  • היום הייתי בבדיקה רופא נשים ושלח אותי לעשות הפלה מגלל שהוא ראה שעובר לא גודל וגם אין דופק מתאים לשבוע 6ויום מה אליה לעשות ללכת לעשות גרידה או לחכות עוד קצת בלי לבכות לפני זה הייה לי 2 הפלות טביעות בבקשה עזרה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה