מכה בשן למישהי קרה? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • למישהי קרה שהילד שלה קיבל מכה בשיניים ושן אחת התנדנדה?
    מה הרופא שיניים אמר? אני מדברת על שיני חלב.
    שחר חטף מכה בשן והיא מתנדנדת. עוד מעט אנחנו הולכים לרופא שיניים אבל נראה לי ששחר לא הולך לאפשר לו לגעת בו. אז רציתי לדעת אם למישהי יש איזה ניסיון...

16 תגובות
עמוד 1
  • זה ממש ממש מתנדנד?

הוא בטח יישמע איך הוא נפל ואולי ירצה לצלם את השן..
    נראה לי שפשוט מניחים לה עד שתיפול!
    לבן של חברים שלנו זה קרה, והיא נפלה לבד.
    אבל אני מניחה שכל מקרה לגופו.

לשילה נפלו 2 השיניים הקדמיות בעקבות נפילה על הסנטר,
    הן לא התנדנדו, פשוט נשלפו החוצה.
    הרופא צילם כדי לראות אם השורש לא נפגע. וזהו..

ב"ה הן כבר התחילו לגדול..
  • אצלנו שנהב חטפה מכה השםןהתנדנדה לא נפלה אבל השחירה והרופאת שיניים עקרה אותה

בהצלחה

**

www.2all.co.il/web/Sites/2007-8

• אחיינית שלי נפלה והשן שלה השחירה הם הלכו לרופא והוא אמר להשאיר אותה מכוון שהיא חלב וכשהיא תפול השן החדשה תצא בסדר.
  • אחיינית שלי נפלה ושן השחירה, הרופא אמר כל עוד אין פגיעה בשורש - לא לגעת והיא תיפול גם ככה.

בטח יעשו לו צילום קודם כל. בהצלחה
  • אלעאי נחבל בשן לפני כשנה.
    היא האפירה לאט לאט וגם התנדנדה אבל לא נשרה..
    לפני חודש וחצי הרופאה אמרה שהצטבר בה זיהום וחייב כבר לעקור
    וגם לפנות מקום לשו החדשה (הוא כבר כמעט בן שש וחצי..) ולכן היא עקרה לו אותה.
    כעיקרון ההמלצה היא לא לגעת בה בכלל אלא אם כן יש זיהום...

• יונתן לפני שנתיים נפל במעון ושתי השיניים הקדמיות התנדנדו, הייתי בהלם, כל כך פחדתי ממה שיכול לקרות, ילד בן שנתיים ולא יהיו לו שיניים
  • הוא לא הסכים להצטלם. שלחו לעשות פנורמי גם שם לא כ"כ הסכים אבל יצא משהו. חזרו לרופא הוא אמר מהיום כלכלה רכה ורצה לעשות קיבוע - שחר לא הסכים שיגע בו. אמר מהיום כלכלה רכה וזהו. שאולי השן תשחיר. שלא כדאי לעקור אותה בנתיים ואמר שבגיל הזה השורש עוד לא לגמרי מפותח והוא חושב שלא תהיה בעיה עם השן הבאה.

רותי עד מתי אכלתם רק אוכל רך? כי השן לא תחזור להיות בסדר פתאום...

הוא גם לא רופא ילדים זה רופא שהיה בעזרה ראשונה לא היה רופא ילדים. עוד איזה שבועיים הוא אמר להיות בקשר עם רופא ילדים ועד אז כלכלה רכה.

• אוי אני לא זוכרת כמה זמן אכל רך, כל השבת בטוח כי זה היה לפני הבדיקה, עם הזמן השיניים הפסיקו לזוז והם כבר בסדר, שבועיים נשמע הגיוני כי לוקח הרבה זמן עד שזה מסתדר.
    יונתן היה ממש ילד טוב, הסכים להצטלם וממש אהב ללכת לרופא שיניים, גם לביקורת.
    רותי
  • לא יודעת, אבל שולחת לך מלא

• מכות בשיניים זה הדבר שהכי מלחיץ אותי. מזל שאלה שיניי חלב

שולחת
  • אפרופו מכות בשן,
    אלעאי לא קיבל מכה חזקה בכלל, הוא אפילו לא נפל.
    הוא לגם מכוס והשן קיבלה ממש מכה קטנה!! אפילו מכונת שהוא בקושי הרגיש!
    זה מוזר

• אוף איזה סרט... שחר חטף מכה רצינית דוקא. טל והוא קפצו בטרמפולינה ענקית והתנגשו ושחר חטף מכה מהראש של טל...
  • אם זה כואב לו, אולי לבינתיים תמרחי לו טי-ג'ל בחניכיים..?
    לא יודעת עד כמה זה יעזור בגיל כזה אבל שווה לנסות.

תרגישו טוב, ועדכני מה אמר/ה הרופא/ה בביקורת..

• תודה אדווה על תשומת הלב והאכפתיות
  • היי, מאיה (עוד רגע בת 3) נפלה על השיניים ואחת ממש ניראת מחוץ לשיניים הרגילות שלה. יש דימום והשפה התנפחה... היינו בבית חולים והחזירו את השן למקום, כשהגענו הביתה ראינו שהשן זזה קצת מהמקום ומתחיל לרדת קצת דם, חזרנו עכשיו לבית חולים ואנחנו לא יודעים מה לעשות!! מאיה יונקת והיא בוכה בלי סוף שהיא רוצה ציצי. איזה סרט !!! השעה 3:22 בלילה. מישהי יודעת מה לעשות?? לעקור וזהו?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה