[:0] כאבי רגלים כמו לפני מחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • התחלתי לספור כבר את הנקיים, כדי שאוכל לטבול אבל מהבוקר יש כאבי רגלים כמו בימים של שלפני המחזור. הגוף שלי ואני השתגעתי סופי!
10 תגובות
עמוד 1
  • חחחחחח זה יכול להיות התקררות..אולי מהמזגן וכו..

אם קיבלת מחזור...אז זהו!! את עכשיו רחוקה ממנו..(בע"ה לעוד תשעה חודשים
    ***הבוטח בה' חסד יסובבהו***
  • הנפש שלי כבר לא בריאה בכלל!!!! ממש השתגעתי!!

הלחץ הזה של מתי מה כמה ואיך גורם לי לריב עם בלי כל שנייה, להתעצבן על כל דבר :( לא כייף לי ככה!
    זה ממש כאבים של לפני מחזור, וגם הרגשה בבטן של משהו מוזר. כאבים שבאים והולכים בבטן תחתונה בצד שמאל! ולא נדבר על היציאות שלי שהפסיקו לצאת בצורה נורמלית1

אני מנסה למצוא סימנים לזה שאולי הדימום היה השתרשות. בגלל זה אני ככה - למרות שאני יודעת שהדימום היה מחזור!! החום גוף ירד והכאבים בחזה פסקו.
    אבל בחילות יש! מצד שני כל החיים יש לי בחילות, מכל ריח אפשרי - בעיקר מבצים, אבל ביצים בשישי לא הפריעו לי בכלל. אכלתי ונהנתי מהביצה -- כולם הסתכלו עליי בהלם! חח
    טוב, חפרתי
  • מאמי הרגע הזה של החירפון ידוע ומוכר לכולנו
  • תהיה רגוע מורן צודקת .

תנסי לדבר עם בעלך , תנסי להסביר מה את מרגישה , אל תהיה מגדו תהיה איתו ותראי שזה יעזור מאוד גם לך וגם לו וגם להריון
  • בא לילעשות בדיקה כדי להפסיק עם המחשבות :(
    אני גם יודעת שזה מיותר אם אני יודעת שהייתי במחזור - קצר אבחל מחזור..
    עובדה - הפסיקו לי הכאבים בחזה. נכון שזה מיותר?
  • היי!!!

• דם או ביתית?
  • רק- דם!!!

• לא יודעת אם אני אעשה.. אולי אני אחכה עוד קצתלמרות שאני מתחרפנת בנתיים.. :-\\
    ההכאבים בבטן באים והולכים, הרגלים אותו דבר..ככה היה לי בצום שאמרתי לבעלי אני הולכת לקבל...
  • הי לכולם
    אני חמישה חודשים אחרי לידה הייתי עם מניעה של סרזט..לפני שבוע הרגשתי כאבי מחזור והתחיל דימום אז הפסקתי עם הכדורים...אבל אחרי שלושה ימים של דימום מועט הפסיק הדם חוץ מכאבי רגלים ולחץ ברגליים שלא מפסיקים
    אני מפחדת לעשות גם בדיקת הריון...חחחחח
    מה זה יכול להיות??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה