היי בנות, 7 ימים אחרי החזרה וצריכה מעט עידוד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,

לפני כשבוע עשינו החזרה של 2 עוברים ב- IVF מס' 2 אצל פרופ' זיידמן.
    (להזכירכן ב- IVF הקודם היה הריון חוץ רחמי)
    ואני ממש ממש פאסימית, בפעם הקודמת היו לי כל מיני סימנים להריון,
    והפעם אין כלום ואני מרגישה שזה לא הצליח ורועדת מפחד מהבדיקת בטא
    ביום ראשון הקרוב.

אוףףףףףףףףףףףףף, צריכה אתכן,
    תודה מקסימות
9 תגובות
עמוד 1
  • היי
    קודם כל בהצלחה, לא מחייב שיהיה סימן כלשהוא בהתחלה על מנת שתדעי שאת בהריון בטיפול 1 שלי היו בחילות והתכווצויות והטיפול לא הצליח לעומת הטיפול השני שלא הרגשתי כלום ובישרו לי בסוף שנקלטתי , את תחשבי חיובי ותנסי לא לחפש סימנים מאחלת מכל הלב בהצלחה מחזיקה לך אצבעות
  • היי קיטי,

אל תחפשי סימנים לפעמים יש סימנים של מחזור או ההפך של הריון וזה מתגלה כההפך...
    אני כשנקלטתי בימים של לפני היו לי את כל הסימנים של מחזור- כאבי בטן כאבי גב פצעונים בפנים ואני הייתי בטוחה שזה לא הלך והנה עשיתי את הבדיקה ויש הריון ועכשיו אני עם ילד מתוקי בן שנתיים וחצי כמעט...
    ועכשיו עשיתי טיפול שבו כמה ימים לפני הייתי ממש עייפה הייתי הולכת לישון בשעה 8 בערב והייתי מאוד רגועה ולא היו כאכבי בטן וגם ביום של הבטא לא קיבלתי בכלל הייתי בטוחה שזה זה, ולצערי הבטא היתה שלילית.
    לכן לא כדאי לחפש סימנים, תחשבי חיובי ותחכי עוד קצת בסבלנות...
    מחזיקה לך המון אצבעות (גם בידיים וגם ברגליים )
  • היי קודם כל שיהיה מלא בהצלחה..

לי לא היה שום סימן, שום כאבי חזה ושום כלום, ההפך קיבלתי יום לפני הבטא מחזור!!! זה רק מראה שאי אפשר לדעת, יש כאלו שיש להן סימנים ויש כאלו שאין להן, רק בדיקת בטא תהיה הכי אמינה.

מחזיקה לך אצבעות!!!
  • קיטי אני מבינה אותך לגמרי, אני כבר כמעט שבועיים מנסה לחפש סימנים ומקבלת את אותן תשובות כמוך- א י ן סימנים. יש בנות שמקבלות מחזור, למרות התמיכה, יש כאלה שלא מקבלות, יש כאלה עם כאבי בטן ויש כאלה שלא מרגישות כלום וכו'...
    אז אל תחפשי לך סימנים....פשוט תעסיקי את עצמך כמה שיותר כדי שהשבועיים האיטייייייייייייים האלה יעברו!!!
    שיהיה המון המון בהצלחה
  • ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי קיטי12

היי בנות,

לפני כשבוע עשינו החזרה של 2 עוברים ב- IVF מס' 2 אצל פרופ' זיידמן.
    (להזכירכן ב- IVF הקודם היה הריון חוץ רחמי)
    ואני ממש ממש פאסימית, בפעם הקודמת היו לי כל מיני סימנים להריון,
    והפעם אין כלום ואני מרגישה שזה לא הצליח ורועדת מפחד מהבדיקת בטא
    ביום ראשון הקרוב.

אוףףףףףףףףףףףףף, צריכה אתכן,
    תודה מקסימות

שחררי לחץ , אין טעם לחפש סימנים
    תחכי בסבלנות ותשצרי על אופטמיות
    אני מאחלת לך המון הצלחה

ron

• אני יודעת כמה זה קשה לא לחפש סימנים, את בוחנת כל רגע את הגוף שלך ומשתגעת עד ההמתנה לבטא..
    הלוואי ויכולתי לקצר לך את זמן ההמתנה :)
    הכל יכול להיות כל הריון הוא שונה לחלוטין מקודמו..

המון בהצלחה!!
  • מעניין אותי מה היתה התוצאה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה