הריון שני בהפתעה גמורה - הריון ולידה

• גיליתי השבוע שאני בהריון
    אני בהלם כי זה ממש בטעות אני מזה צריכה עידוד!!
    היה לי הריון מזעזע אצל הקודם....וליידה טראומתית ואין לי כח שוב לכזה סיפור..... 17 שעות והוא נכנס למצוקה ואז ניתוח חירום......

ר.ב.
7 תגובות
עמוד 1
  • שיהיה בשעה טובה
    לרוב, כל הריון שונה מאחר.
    אני גם בהריון הפתעה, זהו הריון שלישי שלי, כל שלושת ההריונות ממש שונים.
    תשתדלי להיות אופטימית, ותסתכלי על הילד/ה הבכור שלך ותזכרי שכל זה שווה.
    ושההריון זה משהו זמני שעובר ואח"כ יש לך גוזל מושלם בידים
  • יו תודה הצלחת לשמחני מעט..... אני ככ פוחדת ממה שיהי ואני באמצע לימודים ותיכננתי חיים שלמים השנה ופתאום כך אני מופתעת....
    אבל באמת הילד שלי יפיוף מהלך אז זה באמת שווה.....

ר.ב.
  • ליבי זה מסביר המון

• רחלי, אני בדיוק כמוך.
    הייתי בחדר לידה המון זמן ואז בגלל מצוקת עובר נכנסתי לניתוח חירום וההיריון כולו היה זוועה עם הקאות, בחילות והרבה כאבי ראש ועייפות.
    בדיוק השבוע יצא לי שיחה עם אמא שלי שאני כ"כ פוחדת להיות בהריון שוב, אבל מזה בא לי עוד ילד!!!! רק שאני פוחדת פחד מוות כי היו לי חיים זוועתיים מתחילת ההריון ועד סופו והיא הרגיע אותי בזה שהיא נתנה לי דוגמאות על עצמה (אנחנו עם משפחה של לא מעט ילדים)
    ובאמת שמתי לב שכל הריון היה שונה אצלה שזה פשוט עודד אותי...
    תהיי אופטימית ומלאת תקווה שיהיה בסדר...
    תעשי לעצמך מצב רוח ותראי שבעזרת השם יהיה בסדר :)
    ברוכה הבאה לפורום

[URL=http://www1.glitterphoto.net/]
  • כמו שכבר כתבו לך למעלה וכמו שעוד יכתבו בהמשך כל היריון ולידה הם ייחודיים ולא יהיו כמותם.
    ההיריון הראשון שלי היה חסר כל תופעות לוואי, עד הבעיטות של העובר לא הרגשתי בהיריון וכמעט לא הרגשתי צירים- באתי למיו יולדות בגלל מיעוט תנועות עובר ועו לי זירוז- הצירים של הזירוז - סטריפינג, היו כואבים מאוד- אבל האפידורל הציל אותי מייסורי הצירים.
    ההיריון השני היה מורגש יותר- בחילות והקאות עד סוף ההיריון, כאבי גב, צירים מתחילת חודש מיני- אבל כשבאתי למיון יולדות הסכימו להכניס אותי בפתיחה של שתיים וחצי לחדר לידה- מיד שמו לי עירוי ולחצו כדי לזרז אותו מכיוון שהרופא כבר יה באיזור חדרי לידה להעניק את תרופת הפלא-אפידורל ליולות היו כאן קודם. ומשם הלך חלק (חוץ מהפטוצין).
    היריון השלישי היה סביר - ממוצעוהייתי בטוחה שהלידה תגיע בתחילת החודש התשיעי ותהיה סבירה כמו הקודמות- אבל לא כך: ההיריון כבר היה עודף, הלכתי לבקש סטריפינג- זה ייצר צירים חזקים במיוחד שגרמו לי להתפתל ולכאוב עד שלא היה לי אוויר. האפידורל השפיע רק בהתחלה וכשהגיו צירי הלחץ ופקעו המים הרגשתי הכול ופשוט התייסרתי מכאב ולא הצלחתי לדחוף גם כשהילד היה עם האש בחוץ- כי פשוט נגמר הכוח.
    התוצר יצא מוצלח - יש לי שלושה ילדים נפלאים, יפים וחכמים והכול היה שווה!!!
    עכשיו אני מחכה להיריונות ולידות נוספים ולא חוששת מהלידה בעקבות הלידה השלישית הקשה .
    שיהיה לך בשעה טובה ומוצלחת והיריון נפלא, חד וחלק וכמובן לידה קלה וטובה!!!

• מאחלת לך הריון קל ותקין.
    והצלחה.

תקבלי את זה באהבה

• היי :)
    ירדתי לפני 4 חודשים נסיך קטן..
    ואתמול גילתי שאני בהריון ואני בכלל עם אמצעי מניעה.
    שלא נדבר על זה שהייתי עם בעלי פעם ראשונה רק כמעט אחרי 3 חודשים מהלידה בגלל כאבים וכ'ו..
    הייתה לי לידה לא פשוטה, יש לי עדיין טראומות..
    לפני חודש בעלי עשה לי הפתעה ורשם אותי לשר פיטנס,או למי שלא מכירה זאת מאמנת ביו לאומית..
    אני באמצע הסדנא שלה וגיליתי..
    עד שילמתי להגיע לרגע של לרדת במשקל,להתחטב..
    כמובן שהכל לטובה וצריך להגיד תודה על המתנה..אבל לא ציפיתי לה עכשיו..
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה