התקפי זעם אצל בן 11 חודשים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי ערב טוב.
    אני רוצה לשאול לגבי הבן שלי ליעד, בן 11 חודשים.
    הוא נמצא איתי בבית מאז שנולד , אני המטפלת העיקרית בו ולעתים אמא שלי עוזרת.
    מאז גיל חודשיים כבר התחיל להתגבש האופי שלו ומההתחלה הטמפרמנט שלו היה "חם"..
    מתעצבן מהר וחסר סבלנות, רוצה כל דבר במקום ומיד.
    בחודשים האחרונים הוא נהיה עוד יותר חסר סבלנות ועוד יותר תוקפני - בעיקר אליי, לפעמים גם לבעלי..
    אני יכולה לתת 2 דוגמאות:
    דוגמת החוסר סבלנות זה שהוא לא מסוגל לשבת עם עצמו יותר מ 3-4 דק' רצוף ומיד בוכה וצורח עד שאגיע אליו. אם אני רוצה להכין לו בקבוק או לאכול אני מסבירה לו מה אני הולכת לעשות ולמרות זאת הוא בוכה ומאוווד חסר סבלנות.
    הדוגמא שקשורה לעצבנות שלו ולהתקפי הזעם היא שלפעמים כאשר משהו לא מוצא חן בעיניו, דוגמא אם אני מרימה אותו ממקום כלשהו למקום אחר או שהוא עם אבא ואני לוקחת אותו כי צריך לחתל\לקלח\להאכיל הוא "תופס קריזה" ומושך לי חזק בכל הכוח את הפנים ונותן ביס חזק מאוד בתוספת איזו צרחה.
    לפעמים גם בועט חזק חזק ברגליים וצווח..
    אני לא יודעת איך להתנהג במצבים האלה כל כך.. אני אומרת לא מרביצים אבל לצערי זה כבר כמה חודשים ככה ולא מראה שזה עוזר..
    מעבר לזה שזה באמת כואב לי אני ממש מרחמת עליו שהוא מתעצבן ככה וכל כך מתוסכל
6 תגובות
עמוד 1
  • היי טלי

שרון שמש
    M.Sc
    פסיכוטרפיסטית התנהגותית קוגנטיבית C.B.T

www.sh-cbt.co.il
  • תודה רבה על ההתייחסות המהירה קודם כל
  • טלי יקירה,
    אני מתנצלת על זמן המענה הארוך.
    שרון שמש
    M.Sc

www.sh-cbt.co.il
  • וואו.. את מדהימה!
    אחרי שקראתי את התגובה אני כמעט בטוחה שזה מה שקורה לו - שעמום.. מרוב שמשעמם לו הוא מתחיל להיות מתוסכל..
    השאלה היא מה ניתן לעשות על מנת שלא ירגיש ככה?
  • טלי

שרון שמש
    M.Sc

www.sh-cbt.co.il
  • היי טלי

שרון שמש
    M.Sc

www.sh-cbt.co.il
    היי
    הייתי שמחה לדעת מה הגבת לפוסט. משום מה לא רואים את התגובה.
    אני חווה כרגע את אותו הדבר עם התינוק שלי...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה