בנות..עדכון.....אחרי צילום רחם.... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות..אני אחרי הצילום רחם...

חייבת לשתף...
    הבדיקה הזו...זו הבדיקה הכי מזעזעת שעברתי בחיים שלי!!!
    נכנסתי לחדר שם עושים את הבדיקה שם קיבלו אותי שלוש רופאות מקסימות..הלכתי לרופאה ששאלה אותי כמה שאלות בסיסיות כמו : המחזור סדיר,כל כמה זמן,יש לך רגישות וכו'.... לאחר השאלות נתנו לי חלוק פתוח מאחרוה ואמרו לי להוריד את החלק התחתון...עזבו אתכם שהתבבייישתי ברמות עללללללל!! התחלתי לבכות לה מבושה..

היא שאלה אותי "מה זה הפעם הראשונה שאת עושה בדיקה פנימית" אמרתי לה שכן! הרופא שלי ישר שלך אותי לצילום רחם!!!

הרופאות היו בהלם...

ואז התחילה הבדיקה..פתחתי רגליים כמו בחדר לידה...והיא הכניסה לי מי ברזל ארוך כזה...בהתחלה לא כאב לי בכלל!!הרגשתי רק קור וטיפה חוסר נעימות...
    לאחר כמה דק'...הרגשתי כאב מטורף!! התחלתי לצררוח להן בחדר..אחת האחיות באה ותפסה לי ביד ואמרה זהו זה נגמר!! אבל זה לא נגמר!! זה רק המשיך לכאוב!!!
    חיכתי לרגע שהיא תוציא לי את הדבר הזה מהגוף שלי!!

היא הוציאה את המוט הזה לאט...ואז.....התחלתי לדמם!! דימום רציני!! דם כמו של ווסת!!

בנות!!? אני לא הפסקתי לדמם ולהריגגש כאבי מחזור..מיד לאחר הבדיקה שתיתי כדור אדוויל שעזר לי עם הכאב...אבל הדימום...הוא ממשיך!!!!

בא לי לבכות!!
    רוב הסיכוים שאני לא יכולה לטבול היום!!!
    שאלנו את הרב שלנו הוא יחזיר לי תשובה באחת ,שתיים!!
    אופפ וההיום זה הביוץ!!

ועוד אופ...יש עוד שבוע עד שהתוצאות יגיעו..!!

בנות כולי כואבת ומבואסת...חלק שמחה..כי עברתי את הסיוט הזה!!!
    בע"הי שאני לא יצטרך לעבור אתזה שוב!!!

מישהי חוותה דבר כזה בצילום רחם?!??! ולמה יש דימום אח"כ?!?!??

אופפפפפפפ
    ***הבוטח בה' חסד יסובבהו***
13 תגובות
עמוד 1
  • אין מה להתעמק בכאב שהיה - היה ועבר
    גם אני עברתי את זה - אפשר לרשום " גם אנחנו עברנו את זה"
    ותאמיני לי שזה כלום ליד צירים הכניסו נוזל שהרחיב בטיפה את הרחם וזה כמו ציר קטן -- גם לי זה כאב ומאוד הזכיר לי צירון

אז ב"ה אנחנו כאן לשהות קצרה כדי לעבור ב"ה צירים (שזה כאב קטנטן לידם ) בדרך לבייבי .

וטוב שזה כבר מאחורייך
  • לגבי הכאבים, אני לא הרגשתי כלום.. הנחו אותי קלחת נר נקסין חצי שעה לפני הבדיקה ..
    ולא הרגשתי כלום
    לגבי הטבילה תתיעצי עם הבלנית תיראי אם את יכולה לטבול... כי זה לא דימום של ווסת..
    אם הפסיק הדימום לדעתי את יכולה לטבול..
    אני לא דיממתי במהלך הביקה וגם לא אחריה.. תישאלי את הרופא שלך מה פשר הדימום..
  • היי.. לא עברתי צילום רחם.

אבל תסתכלי על זה שאת אחרי.... עכשיו נותר רק להמתין שהכל בסדר...

תהיי חזקה מתוקה כי זה מאחורייך...
    שיהיה המון בהצלחה

שמעתי מהמון בנות שכתוצאה מצילום הרחם ישנו דימום. תהיי במעקב ואם זה ממש חזק כדאי לבדוק זאת.
  • אני עברתי טראומה כזאת, לי זה גם כאב ברמות שירד לי הלחץ דם וכמעט אבדתי להם הכרה בשולחן הזה
  • אני ממש מצטערת ומקווה שהכאבים הפסיקו ...
    אני לא עברתי צילום רחם אבל ...
    בקשר לדימום תשאלי את הרופא שעשה לך את הבדיקה מה מקור הדימום אם זה מהרחם את נשארת טמאה ולא יכולה לטבול ...אם זה מהשחלות או כול דבר שהוא לא הרחם את טהורה .
    מה שכן בלי אישור של הרב אל תטבלי אבל אם תדעי מה מקור הדימום זה יכול לעזור לרב להחליט בקשר לטבילה .
    בהצלחה ותרגישי טוב
  • ודרך אגב אומרים שמי שיש לה כאבים סימן שהשחלות שלה סתומות ולכן יש כאבים כי החומר מנסה לעשבור דרך השחלה ולא מצליח .
    אבל יש בזה גם בשורות טובות שהרבה אחרי צילום רחם נקלטו לבד בלי טיפולים
    מקווה שזה מה שיהיה אצלך בע"ה!!!
  • תודה על העידוד...הבנתי מהרופא שזה אפייני שיש כאב ודימום אחרי הבדיקה..ודיברתי עם הרב והיה לנו היתר לטבול....אני ממש מקווה שהכל תקין..זה סיוט עכשיו לחכות שבועע!!!מבאס ממש!!!

אז עדין יש לי כתמים חומים..אולי זה היוד שיוצא!?אני כבר לא יודעת מה לחשוב
    ***הבוטח בה' חסד יסובבהו***
  • אני מצטערת אבל זה פשוט שטויות ובגלל תגובות כמו שלך אני לקחתי 2 כדורי הרגעה לפני הבדיקה! כדאי מאוד ואפילו חובה היה שתצייני לפני שאין לך כוח סבל ואת לא דוגמא טובה לסיבולת לכאב כי אני עברתי את הבדיקה אצל דר טוגנדרייך המדהים וזה היה פשוט שטויות! קצת כואב, קצת לא נעים- אבל ממש לא ברמות שתיארת. זה נכון שכאב זה דבר אינדיוודואלי אבל תגובות כמו שלך מכניסות בנות כמוני לפחד וממש חרדה מהבדיקה כשבפועל אין סיבה!!!!! זה פשוט עוול.
  • אני מצטערת אבל זה פשוט שטויות ובגלל תגובות כמו שלך אני לקחתי 2 כדורי הרגעה לפני הבדיקה! כדאי מאוד ואפילו חובה היה שתצייני לפני שאין לך כוח סבל ואת לא דוגמא טובה לסיבולת לכאב כי אני עברתי את הבדיקה אצל דר טוגנדרייך המדהים וזה היה פשוט שטויות! קצת כואב, קצת לא נעים- אבל ממש לא ברמות שתיארת. זה נכון שכאב זה דבר אינדיוודואלי אבל תגובות כמו שלך מכניסות בנות כמוני לפחד וממש חרדה מהבדיקה כשבפועל אין סיבה!!!!! זה פשוט עוול.
    מסכימה איתך לחלוטין!!! כל אחת ואיך שהגוף שלה מקבל את זה אבל לא צריך להוציא את זה מפרופורציות. עברתי את זה אתמול..כאב אבל נסבל לחלוטין ולא לקחתי שום כדור לפני.
    מסכימה!!! חבל שסתם מפחידות אחרות! עברתי את הבדיקה וכאב ל15 שניות בערך - כאב מחזור נסבל לחלוטין! ולא לקחתי שום דבר לפני...
    מסכימה עם כל מילה גם אני עברתי אתמול ולא היה נוראי. דימום קל אופייני לבדיקה כזאת אבל זה עובר.
    זה ממש לא נכון גם אני עברתי את הבדיקה הנוראית הזאת וזה כאב לי ברמות שאן לתאר אפילו אם הייתי יודעת שככה יכאב לי הייתי קובעת תור לפרטי עם ביצוע הרדמה עוד הייתה לי חצוצרה סתומהה שפתחו לי אותה בלייב!
  • זה ממש לא נכון גם אני עברתי את הבדיקה הנוראית הזאת וזה כאב לי ברמות שאן לתאר אפילו אם הייתי יודעת שככה יכאב לי הייתי קובעת תור לפרטי עם ביצוע הרדמה עוד הייתה לי חצוצרה סתומהה שפתחו לי אותה בלייב!
    היי אפשר לדעת האם היה לך דימום אחרי הצילום? ואם כן כמה זמן זה נמשך?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה