צרחות - צריכה עצה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני שואלת גם כאן...

נהוראי בן שנה, למד בחודש האחרון לצווח בקולי קולות
    אם זה מהתרגשות או כשהוא רוצה משהו / עצבני
    אני לא יודעת איך להתייחס לזה...
    בהתחלה היינו משתיקים "ששש... נהוראי, לא צועקים" עם מבט רציני
    הוא היה עושה דווקא עד שויתרנו על השיטה.
    אח"כ עברנו להתעלמות... אבל הוא היה מגביר את הרווחות ונכנס לעצבים
    וכרגע אנחנו דוגלים בשיטת דוגמא אישית. בכל פעם שצורח ניגשים עם חיוך ולוחשים לא לצעוק...

אני לא יכולה להכניס אותו לשום מקום (בנק, מרפאות, קופ"ח וכו')
    תמיד מחכה בחוץ... אני בטוחה שהוא מבין ואני לא רוצה שיתרגל... אפשר עצה?
    תודה

2 תגובות
עמוד 1
  • אני מתארת לעצמי שמאוד קשה לכם כרגע - גם אני עברתי תקופה דומה עם הילדה שלי וזה היה פשוט גהנום. אנחנו התחלו להשתמש בשיטת הנטישה. נשמע די נורא אבל לנו עזר. אל תדאגי- אני סתם דרמטית. למרות שבאותו הרגע זה באמת מרגיש שכאילו נטשנו אותה. הגענו למסקנה שהיא רוצה תשומת לב אז לא נתנו לה אותה. שמנו אותה בחדר ולא חזרנו עד שהיא לא נרגעה. כמובן קודם כל ביקשנו ממנה להירגע פעם-פעמיים, ואז הזהרנו אותה שנכניס אותה לחדר, אם היא לא נרגעה - הכנסנו אותה לחדר ואמרנו לה דרך הדלת שלא ניכנס והיא לא תצא עד שלא תירגע- בחוץ עשינו את אותו הדבר עם העגלה - פשוט שמנו אותה בתוכה והורדנו את הגגון כך שלא תראה שאנשים מסתכלים עליה ושהיא מקבלת תשומת לב ושוב ביקשנו ממנה להירגע- כשביא נרגעה -רק אז הוצאנו אותה. כמה פעמים זה לקח קרוב לשעה אבל בהחלט היה שווה את הסובלנות.

מקווה שהצלחתי לעזור.

כי תינוקות עושים מאהבה :)
  • את מתארת כאן בדיוק את מה שאני עוברת עם הבייבי שלי בן ה-9 חודשים. זה לא פשוט בכלל במיוחד מחוץ לבית...
    השאלה היא אם השיטה הזו יכולה לעבוד גם על תינוקות בגיל כזה. משום מה נראה לי שזה יתאים אם כבר לילדים יותר גדולים

[
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה