אחד מת והשני חי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,נכנסתי לשבוע36 הריון תאומים,ולפני כיומיים הפסקתי להרגיש תנועות עובר-שזנ עובר ששקל כביכול 1'400 די קטן,הגעתי למיון יולדות סורוקנה שם התחברתי למוניטור אשר הראה את אותם נמתונים,האחות קראה לרופא כדי שיבצע לי אולטראסאונד סיפרתי לו מה הבעיה והתגלה לפתע שאיןתנועות עובר מייד נלחצתי,הוא קרא לרופאה שמעליו וזה הראה אותו דבר...אצרתי להם דרק אתמול הרגשתי אותו...לקחו אותי מייד לחדר ניתוח קיסרי...גם אני וגם בעלי התחלנו לבכות,הניתוח היה בהרדמה מלאה,לאחרהתאושש דל כשעה הרופאה שאלה אם אני מעוניינת לראות את העובר שלאדאד,הסכמתי לכך וראיתי אותו נורא כואב לי הלב..בכיתי בלי סוף...אני ובעלי הסכמנו לשלוח אותו לניתוח שלאחר המוות כדי לראות מה קרה שם האמת...דווקא הצלחתי לסחוב כמה שיותר...אני לא מפסיקה לבעכת..ואני מתחרטת כל כל על זה.שלא פניתי למיון ישר שהפסקתי להרגיש אותו....
8 תגובות
עמוד 1
  • היי אורטל....
    קודם כל אני משתתפת בצערכם... קשה מאוד מה שאתם עוברים...
    לצערי, עברתי אותו דבר לפני ארבעה חודשים.
    הגעתי לבית החולים עם צירים בשבוע 38, הכל היה תקין, לא היה דבר שרמז על מה שעתיד היה לבוא...
    ילדתי דווקא בלידה יחסית לא מאוד מסובכת.. אבל ואקום, התינוק נולד חלש מאוד, ללא בכי....
    ישר לקחו אותו לאינקובטור ושאר טיפולים, הספקתי לראות אותו לשניה אחת....
    אח"כ אמרו לי שהוא דווקא מתאושש ואוכל, ראיתי אותו ודיברתי איתו דרך האינקובטור...
    וזהו, אחרי איזה 4 שעות הרופא חיפש אותי ואמר לי שמכניסים אותו לטיפול נמרץ.... משהו קשה בלב...
    משם המצב הדרדר בצורה מסחררת... וכעבור כמה שעות הוא נפטר.
    גם אני בכיתי בלי סוף... אין מה לעשות מאמי.... ככה נקבע מלמעלה... תחשבי שבאלטרנטיבה של לגדל ילד חולה לא עלינו הרבה יותר גרועה....
    כל מה שאת צריכה, חיזוקים, חיבוקים או סתם לדבר אני אתן לך כתובת פייסבוק או טלפון שלי.
  • קשה...באמת כאב לב..סבבי תשאירי לי פייס שלך...נקווה לטוב ובשורות מאושרות ושנה טובה ומוצלחת..אמן,ואמן!!!
  • מתוקות, אורטל ויולי
    שולחת לכן אינספור חיבוקים

• שנה טובה...
    לא יודעת למה..אבל ככל שעוברים הימים כך קשה לי עם זה יותר,תשעה חודשים זה לא צחוק...קשה לי לשכוח מימנה,היא הייתה חלק מימני ולחשוב גם שתמיד רציתי בת....כשאני מניקה את התאום אני ישר נזכרת בה...
  • מה הפייסבוק שלך ? אני אדבר איתך שם.....

• אויש זה כל כך כל כך קשה

• ???? ????...??? ????? ????? ??????? ????? ????? ???????...
    ?? ???...??? ????? ??? ?????? ?? ?????? ??????...????? ?????? ???????? ???? ??????,????? ???? ???? ????? ???? ??? ???? ????? ???? ????...
  • היי בנות,
    גם לי לצערי קרה מקרה דומה של תאומים. אורטל.. האם את עדיין זמינה? הייתי אוצה לדבר איתך בפרטי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה