שאלה למנוסות שהגיעו בהריונות לשבוע 40-42 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות

דיברתי היום עם שלי s.t
    והיא אמרה לי משהו שאני לא בטוחה לגביו אולי הטעו אותה

במידה ואני מגיעה לשבוע 40
    יש לי פתיחה 2 מחיקה 80%
    האם אני יכולה לבקש זירוז ?

היא גם ציינה שהשילייה כבר לא מועילה אחרי השבוע הזה
    בהנחה שאני יודעת שמדובר בוודאות בשבוע 40
    ( הרי עברתי הפריה אין סיכוי לביוץ מאוחר וכו..)

תודה

ההצלחה מתחילה באמונה ! בהצלחה !

[url=http://www.tickerheaven.com/tickers2/]
20 תגובות
עמוד 1
  • כן, חד משמעית.
    את יכולה לבקש זירוז ולרוב גם יתנו לך כי הם לא רוצים להסתכן
    עם עוברים שמסתבכים בגלל שהם גדולים...
    בגדול, אם ת מתכננת אפידורל אין בעיה עם זירוז...
    כי הצירים המלאכותיים כואבים רצח ובלתי נסבלים למי שמפנטזת ללדת טבעי...
    בכל מקרה, מה שתבחרי שיהיה בהצלחה ולידה קלה!!!

• זה תלוי בהרבה דברים, כמו גודל עובר, מצב בריאותי של יולדת והיסטוריה רפואית שלה, מצב של העובר, מדיניות של בית חולים... קיצר אין תשובה חד משמעית. חייבים לעשות מוניטור כל כמה ימים אחרי שבוע 40, זה בטוח.
  • אין לי מטשג ילדתי בשבוע 38
    העיקר לידה קחה וידיים למאות וקישטאאאאאאאאאא

• לא יודע לגבי שבוע 40
    כשאני ביקשתי זירוז אז קיבלתי

• זה ממש לא נכון שהשלייה לא מועילה אח״כ.
    אני משבוע 40 הייתי בפתיחה 2 סמ ומחיקה 80% המשכתי לסחוב במעקב עד שבוע 42+3.
    השלייה שלי יצאה ב״ה שלמה, אדומה, גדולה ונהדרת. לכל אחד יש את הזמן שלו בבטן, ואם את נמצאת במעקב אין כל סיבה לסכנה..
    בהצלחה בכל מקרה, ואם תרצי תוכלי לדבר איתי במייל (:
  • תודה רבה !

ההצלחה מתחילה באמונה ! בהצלחה !

[url=http://www.tickerheaven.com/tickers2/]
  • מאמי יש כמה סוגים של זירוזים
    חוץ מפיטוצין לוריד יש גם גל כזה שמורחים בנרתיק זה עושה צירים
    ויש עוד כמה להתחיל לפחות לקדם משו בעסק בקטנה כזה
    אני פשוט כבר מניסיון בביח אומרת לך

• בגלל שאני אחרי קיסרי אחד לא יכלו לתת לי זירוזים
    הגעתי עד שבוע 41 כמו גדולה - ואז אמרו לי שאחרי קיסרי אחד לא מחכים יותר והכניסו לקיסרי 2
    אני בכלל לא ממליצה על זירוזים כל עוד זה לא הכרחי

• אין קשר. אם הכל תקין מושכים עד 42. בתהש כל עוד הכל תקין לא נותנים זירוז אבצ מצד שני לא מושכים מעבר ל42. ככה היה איתי משכו אותי עד 41+3
    ואז נתנו זירוז כי חשבו שיש מיעוט מי שפיר

• אני הגעתי לשבוע 40 ופחדתי שלא יקרה משהו..
    רציתי כבר ללדת וביקשתי מהם - אז יילדו אותי-
    עשו לי זירוז... לא היה קל אבל סיימתי את ההריון וברוך השם יש לי נסיכה מקסימה בבית
  • מאי!!! למה את מודאגת? את כולה בשבוע ה38 את תלדי אפילו לפני!!!

• עצה שלי- אל תמהרי, מה שצריך לקרות, קורה. בעקרון, ביום בו את נכנסת לשבוע 40, את נחשבת "הריון עודף" ואז את מגיעה לביקורת במיון יולדות פעם בשבוע, רק לבדיקה... זה באמת מעצבן כי זה מוניטור ובדיקת פתיחה (לא כיף).
    לי ישר הציעו זירוז איך שנכנסתי לשבוע 40 ולא רציתי- העדפתי שהצירים יתחילו באופן הדרגתי וכך זה קרה: ב- 40+4 התחילו הצירים בצהריים, התגברו, בערך ב- 22:00 יצא לי הפקק ובשעה 00:30 נכנסתי לחדר לידה.
    בקיצור, תהיי רגועה וזה יבוא!
    בהצלחה!!!
    סופי
  • מאמי יהיה בסדר את תראי בסוף השבוע את יולדת אז אן צורך לחשוב על זירוזים

• אם הכל בסדר, אז הרופא ימליץ אולי שכדאי לחכות (זו רק המלצה, אחרי הכל את זו שמחליטה. גם אצלי שהלכתי ב41 ושאלתי על זירוז, אמרו לי שבשבוע כמו שלי, אני זו שמחליטה), אבל אם מגיעים ל42 ואין שום התקדמות ללידה, אז מיד נותנים.
    אני ילדתי ב-42 והייתי בפתיחה של 3 עם מעט צירים ומחיקה של 70% ונתנו לי פיטוצין....

[URL=http://www1.glitterphoto.net/]
  • סיוון-
    למה לא הסכימו לזירוזים אצלך?!!! זה מחייב שמי שעברה ניתוח 1 צריכה לעשות עוד ניתוח?!!!
    כי אחותי למשל, בראשונה עברה ניתוח ובשניה ילדה בלידה רגילה אחרי זירוז בנרתיק...

מעניין...

[URL=http://www1.glitterphoto.net/]
  • מימילנד - אחרי קיסרי ראשון אסור זירוזים ולכן בגלל שהיא לא פיתחה לידה רגילה, במועד ולא רצו לסחוב אותה עוד עשו לה קיסרי שני.
    אחרי קיסרי אחד ניתן בהחלט ללדת לידה רגילה כל עוד הכל תקין ובזמן.
  • קודם כל נשמע שאת מתקדמת בכיוון הנכון,
    אני ילדתי בשבוע 41+1, משבוענ40 השילייה מתיילה להזדקן וקיים חשש שמא תפסיק לתפקד, לכן עושים מוניטור כל יומיים, ונשארים במעקב לעיתים גם במיון יולדות.
    אל תקחי זירוז, לדעתי, כל דבר בזמן שלו, בסוף זה ייצא, ב"ה בקלות ובידיים מלאות

[[url=http://www.familylobby.com]
  • הרופאים בבדיקה רואים את מצב השילייה
    אם שילייה הייתה מפסיקה להיות טובה אף אישה לא הייתה יולדת אחרי 40
    וכמו שאת יודעת יש הרבה
    דרך אגב יש לי חברה שבשבוע 35 הרופא אמר שהשילייה בדרגה גבוהה והיא יש יולדה
    בקיצור זה משתנה מאישה לאישה

ואני את הבת הראשונה שלי ילדתי ב42
    הייתי 3 שבועות עם מחיקה 80 פתיחה 2
    וזה לא השתנה
    ולא הסכימו לתת זירוז... 

• אני יודעת שבכל בי"ח יש מדיניות משלו באיכילוב- אם לא מדובר במצב חירום מבצעים זירוז בשבוע 41 פלוס 3 ובוולפסון בשבוע 41 - בגלל שהייתי כבר חסרת סבלנות ביקשתי זירוז בוולפסון בשבוע 41 בדיוק- הציעו לי נר או בלון- אך אני עמדתי על סטריפינג וכך היה. בלידה הראשונה באתי למיון יולדות בלילה שלשבין שבוע 40 פלוס 1 ל40 פלוס 2 בגלל שהרגשתי מיעוט משמעותי בתנועות והרופא אמר שמיכוון שיש לי כבר פתיחה של כמעט חצי אצבע הוא יבצע סטריפינג. כשניסיתי באותו השבוע לבקש זירוז בלידה של השלישי לא הסכימו באיכילוב ואמרו לי להגיע בשבוע 41 פלוס 3.
    בסוף יולדים

• זה ממש לא נכון שהשלייה לא מועילה אח״כ.
    אני משבוע 40 הייתי בפתיחה 2 סמ ומחיקה 80% המשכתי לסחוב במעקב עד שבוע 42+3.
    השלייה שלי יצאה ב״ה שלמה, אדומה, גדולה ונהדרת. לכל אחד יש את הזמן שלו בבטן, ואם את נמצאת במעקב אין כל סיבה לסכנה..
    בהצלחה בכל מקרה, ואם תרצי תוכלי לדבר איתי במייל (:
    שלום אני בשבוע 41+ 3 ועוד אין פתיחה 01 שלחו אותי הביתה ואמרו עוד יומיים לחכות ועז עושים זירוז הבדיקות יצאו בסדר האמת שרציתי לחכות לעוד יומיים אבל אין לי כבר סבלנות ודואגת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה