סימני ביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי,
    האם מישהי יודעת להגיד לי מהם סימני הביוץ?
    לפי האקסל שמסתובב פה, היום אמורה להתחיל תקופת הפוריות שלי
    בבוקר קמתי עם כאבי בטן מעצבנים כמו של מחזור והתכווצויות.
    האם זה זה??
    לא ניתקלתי בהפרשות "חלמון ביצה" במהלך הימים האחרונים,
    אשמח אם תוכלו לתרום לי מניסיונכן
7 תגובות
עמוד 1
  • בוקר טוב, תזה!

לפי מה שאת מספרת, זה אכן נשמע כמו סימני ביוץ. איזה יום את אחרי תחילת המחזור? האם המחזור שלך סדיר?

לא חייבות להיות הפרשות, כמו שלמדתי מהבנות כאן בפורום. וגם לא כולן תמיד מרגישות מתי הביוץ. אבל אצלך זה נשמע כמו ביוץ.

אז יללה לעבודה היום, מחר ומחרתיים (ליתר ביטחון)

שיהיה לכולם יום רק טוב
  • הכאבים שלך בהחלט יכולים להיות כאבי ביוץ...
    לי באופן אישי יש דקירות בצד ימין או שמאל זה משתנה...
    וממש כמו כאבי מחזור..
    ואם את ממש רוצה לדעת יש ערכות ביוץ כמו בדיקות הריון (שתן)
    שמראות לך את היום יומיםם לפני הביוץ.
    בהצלחה
  • מורן וסמיילי תודה על התגובות
  • אז יכול להיות שהמחזור לא ממש יהיה עדיין סדיר אז את באמת לא תוכלי לדעת מתי הביוץ שלך בינתיים או שתעשי ממוצע.
    אני מנסה כבר כ-9 חד' בינתיים לא הלכתי לשום רופא אני פשוט בן אדם לחוץ מטבעי ואני מאמינה שזה די מפריע להקלטות.
    אז שיהיה בהצלחה!!!!

• היי תזה
    אצלי סימני הביוץ כוללים בין השאר:
    בטן נפוחה, כאבים בצדי הבטן, כאבי גב תחתון והפרשות מדי פעם. האמת שהסימנים האלו קיימים אצלי גם לפני המחזור.
    אז נראה לי שכאבי בטן והתכווצויות הם סימני הביוץ אז יללה לעבודה..

• היי.
    גם לי יש בזמן ביוץ הפרשות שקופות כמו שתיארת וכאבים בצד.
    אפשר גם לדעת דרך בדיקות ביוץ- מקלון, קסטה או בדיקת דם..אבל כל חודש להדקר? לא חבל? (וכואב?)
    אז אנחנו כאן כדי להזכיר לכולן שאסור לוותר על היום צריך לשלב יד ביד וביחד נהפוך למצאיות את החלום!!!
  • שלום
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה