הפלה ספטית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי ד"ר , רציתי לשאול 2 שאלות ...
    קודם אתן קצת רקע
    עברתי לפני כחודש הפלה תרופתית שהסתבכה והיתה מלווה באיבוד דם רב
    עד לצורך של מנות דם
    בסוף גם עברתי גרידה+טיפול מאסיבי באנטיביוטיקה
    השאלות שלי הן- הנחיות מבית חולים היו לקחת 2 כדורי ברזל ביום לתקופה לא מוגדרת
    אז עד מתי אני אמורה לקחת אותם פעמיים ביום? כבר עבר די הרבה זמן ואני מרגישה טוב ולא אנמית...
    שאלה שניה היא, קיבלתי מחזור לפני יומיים, מתי אפשרי לשים התקן? אם בכלל אפשרי אחרי הגרידה?

תודה מראש...
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

המקובל הוא 3 חודשים, אבל זה כמובן תלוי בבדיקות הדם לפני ואחרי, משום שאם יש עכשיו המוגלובין תקין ייתכן וכבר אין צורך בברזל.
    אפשר לשים כבר התקן כבר עכשיו גם אחרי גרידה, אבל את אומרת שקבל הרבה אנטיביוטיקה - האם היה מדובר בזיהום ברחם ? אם כן אז התקן הוא לא אופציה בזמן הקרוב

ד"ר הדר
  • שלום, לפני חודש עברתי הפלה ספטית בשבוע 10 להריון כתוצאה מזיהום וקבלתי טיפול אנטיביוטי. ללא צורך בגרידה. לאחר וסת ראשונה עברתי us שהראה שאין שארים.

מה התהליך הנכון כעת במידה ואני רוצה לנסות שוב להיכנס להריון.
    נדרש צילום רחם או עוד בדיקות לוודא שהכל תיקן להריון הבא.
    תודה רבה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה