תינוק "נוחר" - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יש לי בן בן 5 שבועות שיחסית ליומיים האחרונים מתעטש יחסית הרבה ( 7-8 פעמים ביום ) ובעיקר בלילה שהוא נושם דרך האף אז הוא כאילו "נוחר"
    שהוא נרדם הכל תקין וגם ביום זה כל תקין יכול להיות שיש לו משהו באף שמפריע לו
    איך אני מוציא לו מהאף את מה שמפריע לו
    בבית חולים אמרו לנו לו להשתמש במשאבה קטנה כזאת מחשש שזה פוגע בריריות האף
    בדקתי חום ( 37.3) הוא לא בוכה ( והוא בוכה כשהוא רעב לאוכל ולתשומת לב או שהחיתול מלא ) הוא עירני ולא אפאתי
7 תגובות
עמוד 1
  • הילד מצונן, אין עם זה שום בעיה
    אם זה לא מפריע לו לישון או לאכול אני לא הייתי עושה כלום..
    יש גם טיפות מי מלח לתינוקות - אבל בעיני זה סתם התעללות.

שירגיש טוב
  • יש קצת גודש באף ...
    אצלנו זה קורה מהמזג נים
    יעבור ...
  • אני רואה נזלת יבשה באף איך אני מוציא את זה האם יש משהו מסויים
  • אתה יכול לשים קצת מי מלח לפתוח את הסתימה, וגם לנסות בזהירות להוציא את את הקשה עם האצבע, בדרך כלל במקלחת בגלל האדים אז יותר קל להוציא נזלת קשה.

רותי
  • זה מאוד שכיח אצל תינוקות בגיל הזה.
    למעשה, אני לא מכירה תינוק בגיל הזה שאין לו את בעיית הנזלת.

כמו שרותי הציעה, ניתן לטפטף מי מלח בהכנה עצמית או לקנות תמיסה כזו מבית מרקחת.
    תבדוק גם את האוטריויני בבית המרקחת, אולי זה מתאים לגיל הזה.
    ובנוסף,
    אדים תמיד עוזרים, אם יש לכם מכשיר אדים, אתם יכולים לטפטף טיפות אקליפטוס (גם אותן ניתן להשיג בבתי המרקחת), זה עוזר.
    אתם גם יכולים לטפטף את הטיפות על המזרן שהוא ישן עליו, ממש בצד.
    יש עוד משהו..אני חושבת שקוראים לזה קרבול, אני השתמשתי כשהילדים שלי היו תינוקת, זו אמפולה שפותחים ומטפטפים על כרית/מזרן, זה עזר לשחרר.

כמובן שבלי שום קשר מים חמים עם צמר גפן עדין, בתנועות עדינות כלפי פנים, זה נהדר.

זהו

• אפשר אחרי המקלחת לעשות מסאג עם הכריות של האצבעות באף .

תרגישו טוב.

• שלום ,
    התינוק שלי כמעט בן חצי שנה יש לו חרחורים באף הוא מתתעש גם שהוא ישן הוא נוחר
    אשמח לעזרה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה