פיטורין לאחר חופשת לידה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אם אני רוצה להישאר עם הילד אחרי חופשת לידה
    אני זכאית לקהל את הפיצויים נכון ? אבל אני יכולה לחתום הלשכה ולקבל כסף מביטוח לאומי ישר אושרנו צריכה לחכות 90 יום ? יש מצב שאני חוזרת לעבודה ומתחרטת ורוצה להישאר בבית גם אז אני זכאית לפיצויים ולדמי אבטלה ?

8 תגובות
עמוד 1
  • את צריכה להודיע בעבודה שאת לא חוזרת כדי להישאר בקרבת הילד ולטפל בו.
    יש תקופת המתנה של 90 יום כדי לקבל דמי אבטלה בלשכה יכולים לשלוח אותך לכל עבודה ואת חייבת ללכת לראיונות ולא לסרב לעבודה.
    לגבי החזרה לעבודה אחרי קבלת פיצויים זה כבר תלוי בבוס שלך אם הוא מוכן לקבל אותך בחזרה

• אם המעסיק נותן לי מכתב התפטרות ? גם אז אני צריכה לחכות 90 יום

• את יכולה להתפטר עד 9 חודשים שלאחר הלידה ועדיין תיהי זכאית לקבל פיצויים. אבטלה את יכולה לקבל רק כעבור 90 יום מיום התםטרותך.
    המעסיק לא יתן לך מכתב פיטורין כי הוא לא יכול לפטר אותך עפ"י חוק - רק כעבור 60 יום מיום חזרתך לעבודה מחופשת הלידה.
    את יכולה לחזור לעבודה ואח"כ להתפטר על מנת להיות עם הילד ( עד 9 חודשים מהלידה... ) אבל גם אז יש לך 90 יום המתנה לאבטלה

• ויקי ,

אני התפטרתי אחרי שחזרתי לעבודה עד ששחר הייתה בת 9 חודשים הייתה לי הזדמנות להתפטר, לי נתנו פיצויים מלא אבל לא היו מוכנים לתת לי מכתב פיטורין אז 3 חודשים אני לא זכאית לקבל כסף מהלשכה אלא רק לקבל הצעות עבודה
  • אני התפטרתי,
    כתבתי מכתב שאני מתפטרת לצורך טיפול בילד
    ללשכה הלכתי לאחר שסיימתי חופשת לידה וששאלו מתי התפטרתי אמרתי שמיד לאחר הלידה והתחלתי לחתום, ביקשתי קורס מסויים בינתיים עד שהוא יתחיל אני חותמת אבטלה ואז יתחיל ללמוד על חשבון הלשכה וכמובן יקבל דמי אבטלה בינתיים אני עם הילד בבית
  • אוף עם ה 90 יום שצריך לחכות
    אני ממש רוצה להתפטר לא באה לי לחזור לשם אבל בלתי אםשרי שאמי יהיה בלי משכורת 3 חודשים
    איזה מדינה

• הבעיה היא שאסור לסרב להצעות עבודה ואם שולחים אותך את צריכה ללכת לראיונות

לי היה סיוט עם זה
  • היי
    אם אני מסיימת עכשיו את החופשת לידה ואני מודיע עכשיו למעביד על התפטרות
    אני צריכה לחזור לעבוד עוד חודש או שאחרי לידה לא קיים החוק של הודעה חודש מראש?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה