דימום שהפסיק וחזר אחרי לידה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • תקין ? או עוד צרה?
9 תגובות
עמוד 1
  • בעקרון עד 6 שבועות אחרי לידה הדימום עוד יכול להפסיק ולחזור כמה פעמים
    6 שבועות אחרי לידה מומלץ ללכת לרופא נשים לבדיקה כדי לוודא שהרחם נקי משאריות
  • תקין

• תקין

• שלום אני חודש אחרי לידה כשבועיים אחרי הלידה הדימום כמעט הסתיים לחלוטין ואז פתאום עכשיו נהיה דימום ממש חזק, עשיתי יום קודם אולטרסאונד ואמרו לי שאין לי שום שאריות וגם שאין שום דם ברחם. התחלתי לקחת לפני שבוע סרזט רציתי לדעת אם יש קשר בינהם?
  • היי - לשאלה שלך יש שתי תשובות נפרדות: האחת, נדיר שדימומים מפסיקים לחלוטין שבועיים אחרי הלידה. בדרך כלל הדימומים אמנם הולכים ונחלשים אבל יכולים להימשך עד שישה שבועות.
    התשובה השניה היא שכן, סרזט ידוע כגורם לדימומים אחרי הלידה ולכן סביר שהשילוב בין זה שאת עדיין רק שבועיים אחרי לידה וגם התחלת לקחת סרזט - משפיע. לכן הייתי מתייעצת עם הרופא המטפל בקשר לנטילת הסרזט. אני מבקשת להדגיש כי אני לא רופאה ואני לא ממליצה לך בשום פנים להפסיק, להתחיל או לשנות תרופה כלשהי ללא הוראה מפורשת מרופא. לכן תתייעצי כמה שיותר מהר. תרגישי טוב.
  • אני לא יודעת מה זה, עשיתי אולטראסאונד והכל היה תקין
  • עשיתי עוד פעם אולטרסאונד ועדיין יש שם משהו שוד לא ברור מה זה, מה שהלחיץ את הרופא שלי שרירית הרחם ממשיכה להתעבות
  • שלום,
    אני כשבועיים לאחר לידה, היו לי דימומים שהלכו ונחלש עד שנגמרו לגמרי ואחרי יום שוב חזר דימום קל לרגעים יש דימום קל לרגעים אין. האם זה תקין?
  • היי - לשאלה שלך יש שתי תשובות נפרדות: האחת, נדיר שדימומים מפסיקים לחלוטין שבועיים אחרי הלידה. בדרך כלל הדימומים אמנם הולכים ונחלשים אבל יכולים להימשך עד שישה שבועות.
    התשובה השניה היא שכן, סרזט ידוע כגורם לדימומים אחרי הלידה ולכן סביר שהשילוב בין זה שאת עדיין רק שבועיים אחרי לידה וגם התחלת לקחת סרזט - משפיע. לכן הייתי מתייעצת עם הרופא המטפל בקשר לנטילת הסרזט. אני מבקשת להדגיש כי אני לא רופאה ואני לא ממליצה לך בשום פנים להפסיק, להתחיל או לשנות תרופה כלשהי ללא הוראה מפורשת מרופא. לכן תתייעצי כמה שיותר מהר. תרגישי טוב.
    תודה,
    אבל בדקתי את זה ונשארה לי חתיכה מהקרומים ברחם
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה