כתם חום לאחר האיחור במחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אני ממשיכה לעדכן- היום זה היום הרביעי לאיחור ואתמול בערב היה לי כתם חום בתחתונים ולאחר מכן חום בהיר בהיר בניגוב וגם היום ממש בקטנה (רק בניגוב). למישהי היה משהו כזה שהתברר כהריון? אני מפחדת שזו התחלה של מחזור.
    מחר אני מתכננת לעשות בדיקה אלא אם כן כבר לא יהיה צורך..
17 תגובות
עמוד 1
  • לי אישית זה לא קרה אבל מכירה בנות שזה קרה להן. זו יכולה להיות השתרשות או התחלה של מחזור, אי אפשר להגיד.
    האם בדרך כלל המחזור שלך מתחיל בכתמים חומים?
    אם לא והוא גם בדרך כלל לא מאחר אז יש סיכוי להשתרשות. מחזיקה לך , תעדכני
  • נשמע כמו תחילת הריון לא רוצה להשלות
    אני חושבת שהגיע הזמן של הבדיקה הביתית!!!

• מחר בבוקר אני אעשה את הבדיקה..
    הקטע הוא שבדרך כלל לפני מחזור יש לי כתמים חומים למרות שהפעם זה קצת שונה וגם עם איחור.. מקווה לטוב:)
  • המחזור שלך סדיר?
    בהריון הזה יום לפני האיחור היו לי את כל הסימנים של מחזור וכבר התקשר לגיסתי ובכיתי לה שאני בטוחה שאני עומדת לקבל..זה היה יום שישי יום ראשון כבר היו לי 2 פסים מעלפייםםם במקלון

• איזה כיף לשמוע, שיהיה לך הריון קל תקין ומהנה!!:)
    המחזור שלי בחודשים האחרונים הגיע כל 29,32,33 יום ועכשיו אני ביום ה38 שזה הכי ארוך שהיה לי...
  • יאלה נשמע טוב תעשי מחר בדיקה מחזיקה לך מלא

• לי היה ככה בהריון הראשון !
    מחזיקה לך
  • כתם בהיר חלבי אחרי כתם חום מעיד רק על דבר אחד.

אלא אם כן מדובר על איזה תהליך פטרייתי, שלא נראה לי כל כך. עדכני

crazy woman!
  • נולי אני עושה לך פווווווווווווווווווווו מיוחד.
    מחר בדיקה חיובית!

כי אין בעולם אהבה, כמו אהבה של אמא.
    [url=http://www.desiglitters.com/bear/running-glittered-bear/]

[URL=http://www.babynamestext.com]
  • אתן ממש מקסימות.. הלוואי וזה זה!!! מבטיחה לעדכן
  • בס"ד
    לי זה היה ככה ואני שומרת טהרת משפחה אז אמרתי לבעלי לא להתקרב אלי בבוקר זה נעלם ונכנסתי להסטריה (אבל אני חיכיתי כמעט 4 שנים שזה יקרה ) לא רציתי להתאכזב אבל הרב שלי אמר לי ללכת לעשות בדיקת דם בבוקר וברוך ה' נולד לי אוצר
    שיהיה לך בשורות טובות תעדכני

http://pregnancy.baby-gaga.com/]
  • בשני ההריונות שלי היו הכתמות בהתחלה.... מקווה שמחר בבדיקה תקבלי תשובה חיובית...
    Nancy & Nour you are the proof that angles really exist....
  • בוקר טוב,
    עשיתי בדיקת הריון והיא יצאה שלילית :(((
    המחזור עוד לא הגיע אבל יש הפרשות חומות...
  • סורי מאמי שהתשובה יצאה שלילית ...

שולחת
  • תחכי עוד כמה ימים תראי מה קורה

• היי
    מאחר לי המחזור , ויש לי יומים כתם חום
    זה לגיטמי ?
  • מאחר לי המחזור בשבוע וחצי ובלילה הרגשתי דקירה בבטן וכשהלכתי לבדוק לא היה כלום אז שמתי טמפון עד הבוקר למרות שידעתי שזה לא מחזור מכיוון שלא היה לי שום ספטומים של מחזור שבדרך כלל יש לי מידי חודש ובבוקר היה נראה כאילו יש הכתמה מאוד מאוד קטנה של הפרשה חומה וזה הופיע עוד פעם אחת במהלך היום ונעלם.
    מה זה יכול להיות? אשמח ליעוץ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה