שאלות מפגרות ! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• סורי אני ממש בורה בכל מה שקשור לדור 3 וההמצאות החדשות

מה ההבדל בין טאבלט / אייפד למחשב רגיל ?

חוץ מהגודל ה...

טאבלט ואייפד זה אותו דבר ?

בבקשה הסבר

19 תגובות
עמוד 1
  • אייפד זה סוג של טאבלט.
    מבחינת דברים בסיסיים כמו גלישה או אופיס, את יכולה לעשות בטאבלט את מה שאת יכולה במחשב.
    במחשב יותר נוח כי יש מקלדת ועכבר והאתרים בנויים לחומרה. בטאבלט זה לא תמיד הכי נוח בעולם.
    תוכנות יותר מסובכות, יהיה קצת קשה חעבוד בטאבלט

• כמו שshuliko הסבירה

ואייפד אם אני לא טועה שייך לאפל - זה השם שלו

והטאבלט מבית סמסונג .......

יש לי אחד כזה ומודה שאני מכורה
  • טאבלט זה שם כולל למחשב לוח
    אייפד שם המחשב לוח של חברת אפל

ולגבי כל השאר, מה ששולי כתבה

הזורע חיטה דואג לשנה,
    הנוטע עצים דואג לשנים,
    המחנך נפשות דואג לדורות (הרב קוק)

אדם הוא מעט ממה שנולד עימו, והרבה ממה שהוא עושה מעצמו. (אלכסנדר בל)
    לעולם לא מאוחר מדי להיות מי שיכולת להיות. (ג'ורג' אליוט)

• תודה יקירות

אז אייפד / טאבלט
    זה בעצם מחשב רק יותר קטן ופחות נוח ?

ועוד שאלה מפגרת אם אני בחוץ לא בבית
    איך אני מחוברת לאינטרנט ?
    או שאיפה שאני קונה זה כולל חיבור לאינטרנט ?

• ברשתות הסלולריות, לפחות בסלקום ממה שידוע לי, מוכרים אייפד עם חיבור מובנה לאינטרנט אבל אז את משלמת על חבילות גלישה סלולרית...
    אם אין לך חיבור מובנה לאינטרנט, אז כשאת בחוץ את צריכה לחפש רשת WiFi זמינה באיזור בו את נמצאת...

הזורע חיטה דואג לשנה,
    הנוטע עצים דואג לשנים,
    המחנך נפשות דואג לדורות (הרב קוק)

אדם הוא מעט ממה שנולד עימו, והרבה ממה שהוא עושה מעצמו. (אלכסנדר בל)
    לעולם לא מאוחר מדי להיות מי שיכולת להיות. (ג'ורג' אליוט)

• למה את צריכה את השטויות האלו, תגידי לי?

[email protected]

פייס: ortal_hori
  • היי
    לנו יש טאבלט לאביאל אחד ולליה אחד

• אני רוצה למוריה
    היא כל הזמן תופסת לי את המחשב
    ושאנחנו בחוץ את הפלאפון שלי

• תראי, לילדים למשחקים זה מעולה
  • תודה רבה

יש לך משהוא מומלץ ?
    או שבעיקרון הכול כימעט על אותו עיקרון
  • לי יש של סמסונג והוא מציין
  • חשוב שתיזהרו מזה - היתה כתבה לא מזמן על פגיעה בראייה בגלל האייפון והאייפד!

אני לא בעד מגיל קטן להתחיל עם זה......

[email protected]

פייס: ortal_hori
  • לנו יש אייפוד.
    מאוד מומלץ.
    לפני זה היה טושיבה. זה לא משנה טושיבה או סמסונג או סוני. כל מה שלא של אפל זה על בסיס אנדרואיד ולכן כולם עם אותה מערכת הפעלה.
    אז הם לטעמי פחות אינטואיטיביים לילדים.
    פחות אהבתי

• מה ששולי כתבה

יש לי רק משהו קטן להוסיף...אם מדובר על מחשב למוריה , ההבדל בין איפד/איפוד של אפל לכל השאר, כמו שכתבו לך- זאת מערכת הפעילה.
    שימי לב..לכל מה שהוא לא אפל- את מורידה משחקים או ישירות מהמכשיר או מהמחשב כנ"ל חזרה- מעלה תמונות למחשב ביתי ישירות למחשב.
    כל מה שהוא אפל- חייב לעבור תוכנה (משהו שאת חייבת להתקין במחשב ביתי שלך) כדי לדוגמא להוריד תמונות. בשניהם חלק מהדברים יתכן ויהיו בתשלום (משחקים/תוכנות וכו) ...לכן אם תרצי בלי תשלום- את חייבת לפרוץ אותם (תקף גם לאפל גם לאנדרואיד)
    אני קניתי לדן איפוד לגיל 5 והוא מכור אליו (זה בגודל קטן כמו אייפון אבל בלי אופציה של טלפון) מאוד מומלץ..עולה הרבה פחות מאיפד, הרבה יותר נייד..(שמים בכיס וזהו)
    אבל אצלי יש גם סוני פלאיסטיישן, גם XBOX וגם מחשבים עם מסכים גדולים, גם ב3D של בן, כך שהוא משחק גם בכל אלו...
    אם זהו המכשיר היחיד שאת רוצה לקנות למוריה..אולי ללכת על גדול יותר אז או טאבלט או אייפד...
  • תודה לכן
    עזרתם לי מאוד

מרינה הרגת אותי אייפד איפוד אפל
    כמו סינית בשבילי
    אז אפל בסופו של דבר הבנתי שלא מומלץ ?
  • ההפך הוא.. אם את שואלת אותי אני בדעה שהמכשיר המקורי- זה של אפל..כל השאר זה סוג של זיופים
    אבל בגדול, לילדה, אני לא בטוחה שכדי לך להשקיע עכשיו 2000+ שח לאייפד של אפל, שאפשר לקנות טאבלט לא רע בכלל ב 800
  • אין פה מומלץ או לא מומלץ.
    יש מלחמה ארוכת שנים בין אפל (apple) לאנדרואיד.
    נראה לי 50% יגידו לך שאין על אנדרואיד. ה50% השני יגידו שאם זה לא אפל, זה לא שווה.
    את פשוט צריכה לראות למה את יותר מתחברת, מה יותר נוח לשימוש ולהורדות/העלאות.
    בדיוק כמו בסמארטפונים. יש שיגידו שאייפון זה האמיתי וכל השאר סתם חיקויים. ויש שבשבילם אנדרואיד (כמעט כל שאר הסמארטפונים הקיימים) זה הדבר.

• אהה...ולהוציא אותך מבילבול...:
    אייפון- זה קטן ומתקשר
    איפוד - כמו אייפון אבל לא מתקשר (הכוונה בדרך הרגילה של חיוג מספר- של שאר התוכנות- לגמרי זהה, דן מתקשר אליי כל הזמן וידאו עם טנגו לדוגמא)

אייפד - זה מחשב לוח, שהוא גדול הרבה יותר מ2 הקודמים, על השאר- כמו של אייפוד ...

כל התוכנות/משחקים /מטענים/כבלים וכו- זהים בכולם..אפל תומכת בכל המוצרים שלה. איפון יודע גם לחייג
    עשיתי לך סדר?
  • מבחינת נוחות אייפד תמיד מצוין אבל אם צריכים משהו יציב וחזק מבחינת אינטרנט עדיף מחשב נייד או נייח שיש לו חיבור כבל רשת. בין הכבלים רשת עדיף CAT 7
    https://www.copa.co.il/?module=catalog&item_id=3&c_id=116
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה