סקר חשוב!!! האם תשאירו תינוק עם קקי!?!??!!? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שאלה
    התינוקי נרדם, לא משנה בן כמה הוא...

פתאום נכנסתן לחדר לכסות אותו.. ומגלות שיש קקי...

תחליפו? או שתשאירו את הקקי להתבשל כל הלילה........???

אז אני יענה...
42 תגובות
עמוד 1

• מחליפה כמובן.
    לא שאלה בכלל..
  • אין מצב להשאיר עם קקי. פעם אחת כשהקטנה הייתה לילה אצל סבתא בבייביסיטר היא כל הלילה לא ישנה טוב לטענת אמא שלי ובבוקר היא החליפה לה טיטול מלא קקי.
    לקח לי אחרי זה שבוע להתמודד עם הנפיחות והפריחה שהייתה שם באיזור החיתול.
    בחיים אסור להשאיר תינוק עם קקי בטיטול.

• בחיים אני לא יבין איך אפשר להשאיר.
    איך אפשר לישון בשקט כשיש לבייבי קקי? זה נורא

וחוץ מזה אף תינוק לא ישן טוב עם קקי בחיטול ובטוח יתעורר בבכי בלילה..

בטוח יש כאלה שמשאירות..מקווה מאוד שלא
  • מקווה שמי שמשאירה זה לא מזלזול או מאי אכפתיות אלא רק מחוסר ידיעה שזה יכול להיות זה. בעלי באמת ובתמים בלילה לא מריח את הקקה שלה, כי כשהוא קם הוא כזה הפוך שבא לו רק לשים אותה בחזרה עם מוצץ וללכת לישון הלאה.
    ואז כשאני קמה בתורי אני מגלה קקי שכבר יוצא כמעט מהטיטול.
    אז בטוח שזה קורה.

• אין מצב שאני משאירה עם קקי
  • אם לא יודעים שיש קקי אז זה בטוח לא בכוונה... והבעל תמיד לא יודע חחחח כי לא תמיד מריחים

אני מתכוונת רק אם ראו שיש קקי..... ואז אמרו לא כדאי להחליף כי התינוק יתעורר

אי ידיעה פותרת מעונש....
  • חחחחחחחחחח אורטל אם היית נכנסת לחדר שלה כשהיא עם קקי לא היה לך ספק:) אבל עזבי סולחת לו לפחות נותן לי לישון קצת בלילות אם היא לא עושה הרבה קונצים.
    ואני לא מאמינה במשפט "התינוק ישן אסור להרעיש,לגעת,לנשום"
    אותי גידלו ככה אני לא מצליחה להרדם אם יש אור או קול בסביבה.
    לא רוצה שהילדה שלי תסבול ככה מבעלה לעתיד שמתעקש לראות טלויזיה לפני השינה:)

• אלה מסכימה איתך לגמריי
    תינוק צריך ללמוד לישון גם כשיש רעשים וגם כשיש טלביזיה או אורחים.. אחרת הוא באמת מסכן אם הוא מתעורר מכל פיפס
  • בתור אחת שתפרחות איומות זה בסיס קבוע בטוסיקון של הבנות שלה - אין סיכויייייייייייי

ואני מחתלת בתוך המיטה לא מוציאה

• טוב אז אני יוצאת דופן.
    עד גיל 4 חודשים בערך, אם הוא היה עושה מתוך שינה(00:00-06:00) לא הייתי מחליפה, כי בלילה לא החלפתי חיתול. מתוך כוונה לפתח שגרת לילה ברורה מאוד(טיפ שאני לא זוכרת מאיפה לקחתי. הוא לא היה מתעורר מקקי בחיתול, היה מתעורר ב 03:00 על השעון בשביל לאכול ונרדם, אז שאני יהרוס? מה פתאום חחח) . הוא גם לא היה עושה כל הזמן בלילה. אז זה גם לא היה נראה לי נורא. ואף פעם לא היו לנו תפרחות או כל דבר, ואחרי אמבטיה לפני השינה היה מלא מלא קרם במיוחד אם יקרה מצב כזה.
    אחכ הוא פשוט הפסיק עם הפעמים המעטות מאוד לחרבן בלילה.
    *הוא ניזון מחלב אם, אז לפעמים פשוט גם לא הרחתי כי לא היה לזה ריח. בגלל שזה קקי חלב אם. אז ב6 בבוקר הייתי מגלה בהחלפת חיתול.

עוד משהו, לגבי השארות עם קקי, ההנחיה שקיבלתי בבית חולים זה לחתל לפני הנקה.
    הסיבה זה, בשביל להעיר את התינוק טוב (שיהיה ער לאכול טוב), וכי אחרי האוכל אם מחתלים יש סיכויים לפליטות. אז פעלתי ככה. ומה לעשות המציצה גורמת להרפיית שרירים טבעתיים (פה ותחת) אז מחרבנים תוך כדי האוכל. אז חיכיתי שיסיים, חיכיתי עוד קצת...ואז החלפתי.

ביום הייתי מורידה ישר איך שהיה עושה בכל הגילאים.

עכשיו בתור הגנה לאיזה אמא מרשעת אני שנותנת להסתובב לילד שלה עם הצרכים שלו. הורדתי לו חיתול בגיל שנה וחצי. הוא מסתובב הכי פחות עם צרכים על התחת מכל ילד אחר בישראל בממוצע.

יאללללללללללהההההההההה להסתעעעעעעעערררררררררררררר
  • בחיים בחיים בחיים לא, זה לא הגייני בעליל בלי שום קשר לתפרחות שיופיעו אחר כך
    גם קשה לי לתאר שתינוק אשכרה יצליח לישון בשקט ובנוחות כשהחיתול שלו מלא קקי
  • חחחחח מיצי
    וואלה הללואי והיה לי אומץ להוריד לאוולין טיטול בגיל שנה וחצי.
    אוולין תמיד סבלה מתחת נפוח עד דם אם היינו שוכחים להחליף לה טיטול בזמן ואני לא מדברת על 3-4 שעות של לילה אלא אולי שעה כי היינו בחוץ ולא שמנו לב שחירבנה באוויר הצח
    אין מצב שאני אגרום לקטנה לסבול מפריחות על חשבון "שינה נינוחה"
    יש ימים שהיא ישנה טוב ויש ימים שהיא מתעוררת בלילה ועושה לנו בית ספר.
    אני בספק גדול שזה בגלל שהערתי אותה משינה אי פעם בגלל טיטול.
    לרוב היא לא מתעוררת בגלל שהיא רגילה למגע גם בזמן שינה.
    קורה הרבה שאני מרימה אותה כשהיא ישנה כדי לסדר את התנוחה שלה במיטה וכדי לכסות אותה בשמיכה וכו'.

• אם השינה שלה תלויה בזה שהחלפתם אי אפשר לדעת. זה סתם טיפ שקראתי איפשהו וזרמתי איתו, היה נראה לי הגיוני.
    אבל לא היו רגישויות לקקי, אז אולי אם היה הייתי פועלת אחרת.
    כי רגישות- אולי גורמת לתינוק להתעורר אחרי קקי. ואז זה מבטל את הסיבה שבטיפ.

אה נו וכמובן- אצלי זה בן, לא בת. אינסטלציה אחרת, אין פחד מזיהומים והגיינה
    אני חושבת שזה עושה את ההבדל הגדול חחחח
  • מיצי זכותך לפעול כראות עינייך

• לא משאירה עם קקי.
    גם אם נגיד והייתי רוצה להשאיר ליעד לא היה נותן לי חחחח גם כשהוא עושה מתוך שינה הוא מרגיש את זה ומיד מתעורר.. ואז אי אפשר להתעלם מזה, מן הסתם מריחים..חח
  • no way
    !!

• בחיים לא, ישר מחליפה

כי אין בעולם אהבה, כמו אהבה של אמא.
    [url=http://www.desiglitters.com/bear/running-glittered-bear/]

[URL=http://www.babynamestext.com]
  • אנחנו גם תמיד החלפנו. הפעמים היחידות בהן חיכינו כחצי שעה זה כשהיא הייתה קטנה ופלטה. אז אם היא עשתה במהלך הארוחה (לפני כל ארוחה החלפתי חיתול באופן קבוע) אז הייתי ממתינה כחצי שעה ומחליפה כי תינוקות שפולטים אם שמים אותם ישר להחליף וטיפה לוחצים על הבטן הם פולטים חזק מאוד.

חוץ מזה מחליפים.
  • אנחנו גם תמיד החלפנו. הפעמים היחידות בהן חיכינו כחצי שעה זה כשהיא הייתה קטנה ופלטה. אז אם היא עשתה במהלך הארוחה (לפני כל ארוחה החלפתי חיתול באופן קבוע) אז הייתי ממתינה כחצי שעה ומחליפה כי תינוקות שפולטים אם שמים אותם ישר להחליף וטיפה לוחצים על הבטן הם פולטים חזק מאוד.

חוץ מזה מחליפים.
  • גם אני לא משאירה ולא אשאיר
    לא בבית ולא בגן

• אני בכלל כבר בהתמכרות,חייבת לשטוף במים,עליתי על עץ-גבוה וקשה לי לרדת ממנו,כי כך אין-תפרחות (מהתחלה אני משלבת הנקה עם תמ"ל).
    כך עם נעמה בכיור ועם שירה עם צמר-גפן ומים..
    יש לי בעיה עם מגבונים,לא-מתחברת..גג,אם הכל עמוס,אז רק לניגוב-הראשוני..

לגבי שינה,ישנים רגוע,משאירה לישון-רגוע,לא-אתחיל לחפור..
    אבל זה לא-נראה לי הגיוני..כי שירה,אם יש לה קקי,היא תסמן לי,תנופף עם הידיים על המזרן!

• אם תינוק שרק יונק עשה קקי בלילה ולא בכה, אני אגלה הפתעה בחיטול רק בבוקר. קרה לי כמה פעמים גם עם נתנאל וגם עם ניקול. עולם לא התהפך, לא היתה שום תפרחת. הם לא בכו, זה לא הציק להם...
  • סיון איך את מצליחה להחליף לה במיטה??? כל הכבוד

מיצי כל הכבוד שאת משאירה אותו ללא חיתול
    אני משאירה אותה לפעמים כמה דק', נגיד גג 20 דק' ללא חיתול לפני האמבטיה שתתאוורר קצת ואז היא משתינה לי בבית.. חחח אבל זה שווה את זה שתהיה בלי חיתול

• יש מי שמשאיר קקי???!!
    [/center]
  • אורטל מה הבעה? מורידים את הסורג הקדמי למטה ומתכופפים נכון לא הכי נוח בעולם אבל עדיף על להתחיל להוציא מהמיטה
    מה שכן עם זה קקי ממש נוראי ומרוח אז אני כןן מוציאה - רק חסר לי גם להתחיל להחליף מצעים באמצע הלילה חחחחחח

• בחיים לא משאירה את התינוקת שלי עם קקי..
    אני כמו מרווה, שוטפת את הטוסיק במים וסבון אחרי כל קקי..
    ברוך השם 555 אין טיפת אדום בטוסיק של הילדה, שלא נדבר על החסכון במגבונים
  • אם מדבור בשינת לילה ברור שכן..אבל אם הוא נגיד גם ככה צריך להתעורר או משהו אני חושבת שאני יחכה

• אין מצב

• בחיים לא
  • סיון, אצלי הסורג לא מתכוונן, כלומר אם הוא למעלה אי אפשר להוריד כי המיטה הזאת דיי ישנה ולא הכי מתכווננת שיש..
    אם היה אפשר להוריד את הסורג, ברור שהייתי מחליפה במיטה במקום לטרטר אותה לשידת החתלה

• מחליפה את החיתול, גם אם אני יודעת שאם אחליף הוא/היא יתעוררו

• אצלי הם מתעוררים אפילו אם אני מכסה אותם (מנביחות של כלבים לאומת זאת לא מתעוררים חחחח).
    ועדיין אני אחליף קקוש. לא משאירה
    גם אם וסעים ובמהלך הנסיעה יש קקי, אני אעצור במקום בטוח (ולא בשוליים) ואחליף!
  • אורטל
    גם אני בשנת לילה מחליפה במיטה
    ואין לי סורג שיורד .

דווקא לא הכי קשה.....

עדיף לי מממש להרים ואז מהטרטור היא תתעורר

• לעולם לא - וזה כי פשוט אסור. קקי הוא דבר חומצי ומלא בחיידקים ואם משאירים אותו הוא פשוט גורם לזיהומים - תפרחת זו הקלה שבהם. אצל בנות זה יכול להוביל לדלקת בדרכי השתן ועוד.

אז גם אם צריך להעיר, גם אם אני לא יודעת מה, לא משאירים תינוק עם חיתול מלא קקי.

• מחליפים ברגע שרואים ולא משנה אם הוא ישן
    אפילו אם יתעורר נחליף לו...
  • אין ספק שמחליפה
    איתן ...בן מקסים שלנו...אפרוח קטן, נסיך מדהים שלנו ...אבא ואמא מתים עליך
  • אני דווקא לא מחליפה במיטה אני מוציאה למיטה שלי ומחליפה שם..
    ויש לי את הסורג שיורד..
    בעיקר כי אני פוחדת שיימרח על המיטה ואז אני אצטרך ממש להעיר אותו כדי להחליף מצעים

• חחחחחחחחח טלי
    גם אותי מפחידה המחשבה על הקקי שיימרח על המצעים
  • תמיד מחליפה לא משנה אם התעוררו או לא

• לא רק שימרח על המצעים בכ"א ילד שישן לילה על מצעים עם סירחון כזה בכול מקקרה אצטרך להוציא אצ המצעים ולכבס.....אני חושבת שילד לא ישן טוב עם קקי/פיפי מה שלא יהיה...אני מחליפה ...ומיד אחכ דוחפת אוכל'מוצץ וכו' וחוזרים לישון....
  • מחליף מייד
    אני גם בודק את הילדה באמצע הלילה
    ומחליף לה .
    ובמיוחד לילדים מיוחדים עם מוגבליות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה