מספרת לכם על הנס שלי ומזמינה להפרשת חלה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בס"ד
    שבוע טוב בנות יקרות,היתי פה קבוע לפני כמעט ארבע שנים היתי מחוברת המון שעות ביוןם,בתקופה של המון דמעות המון עצב,ומידי פעם אני ניכנסת כדי לקרוא מה שלום המקום שמאוד עזר לי להתמודד בתקופה שעברתי,ולראות איך אני מצליחה לעודד אותכם בסיפור שלי--שבעבר שום דבר לא הצליח לעצור לי את הדמעות מידי חודש שהגיע המחזור.אך היום:אני יכולה לומר לכם שאני מודה לשם יום יום עלהעיכוב שחיכיתי 3 שנים כדי להצליח להרות,כי זה רק שינה אותי כל התקופה שחיכיתי להיות אמא,גרם לי להעריך את מה שיש לי היום,והייתי אדם אחר לפני הכנסיה להריון זה בטוח,הסיפור שלי שאותו כתבתי ופירסמתי בכתבי עט של נסים רפואים--כפי שהרופאים אמרו,וכתבי עת דתיים כנס משמים,למרות שאז היתי לא קשורה לדת,אך תודה לאל היום אני במקום אחר שגרם לי להתחזק ממש כנס רפואי,אספר בקצרה,אך מי שרוצה אשלח לה במייל את הסיפור שלי,והסיבה העיקרית שניכנסתי לפה:אני בעוד שבועבלי נדר מתכננת הפרשת חלה בבית שאני יכולה לומר לכן,זה ממש סגולה שלי ולעוד הרבה מכרות זה ממש עזר להריון,וללידה קלה יחסית .מי שרוצה אני גרה במרכז הארץ שתישלח לי מייל ואשמח להזמין אותכן,לשם מצווה.
    הסיפור שלי :בקצרה-מי שתירצה במייל [email protected]
    הכל התחיל שרצינו כמו כל זוג להיות בהריון ואפילו אחרי החתונה לקחתי גלולות שנה ,ואמרתי כשארצה זה יגיע במיילא,ואז להפתעתי מצאתי את עצמי 3 שנים מחכה להריון ,שהיה מלווה בהזרעות בלבד,כי הפריה מבחינתי זה היה קפיצת מדרגה שחששתי ממנה ,וכל חודש היה מאחר ואז היתי בוכה ובוכה ,ולא היתי עם אמונה מהשם אז,,שהכל לטובה,והתפילות ובקשה לשם יכולה להקל על המצב,אך בכל זאת השם שלח לי כל מיני שליחים אנשים שאמרו לי קחי על עצמך שבת --כמובן שצחקתי אני ממש לא" ,והתתחלתי לינטול ידיים ,התחלתי להתפלל ממש ,וזה נתן לי כמו כוחות שאין לי איך להסביר שפשוט העצב היה לי יותר קל להתמודדד,תהילים ממש עזר לי כמו כוח שהשם נתן לי ממש ככה ,ואז החלטתי לעשות הפריה וגם דיקור סיני ביום ההפריה ,וגם הפרשת חלה שבוע לפני ,בקיצור עשיתי הכל ,ועל המיקווה לא ויתרתי,אך הלכתי על כל הקופה.ואז שבוע אחרי ההפריה הרגשתי שאני מקיאה בלי סוף ואז ניגשנו לבדיקה בבי"ח ,שם הודיעו לבעלי כי אני ניצאת בסכנה חים ממש ,כי נהיה לי גירוי שחלתי במצב קשה\ואני ניכנסת למין ניתוחון שאיבת נוזלים,ושם היתי מאושפזת כמעט שבועים.ויום לפני שהתשתחררתי שמעתי את הרופאיפ מדברם על בטא עם השם שלי ,ואז הרופא מתקדם אלי,ואני בוכה בוכה ,אומר לי את בהרון ,לא האמנתי לו ממש בכיתי,התקשרתי בויעדה לבלי ,חמתי אמי,שאני בוכה ,וממש התרגשתי,והודתי לשם,וזה גרם לי יותר להאמין,והתפלל יותר.ואז הכל עבר ברוך השם,והחלתי לחלום שיש לי תאומות ממש ככה,ראיתי אותן כל ערב בחלום,אך שסיפרתי לסובבים צחקו,ואז בבדיקות אמרו בברור שיש הריון אחד,אך אני חלמתי והתפללתי שהחלום הוא אמיתי ויש לי 2 כמו שהתפללתי,ואז בסקירת מערכות,אמרו לי יש לך 2 תאומים זהים,וכמובן שהודיתי לשם ממש בכיתי מהתרגשות כמה השם עזר לי,אך אז הרופאה אמרה ,צריך להפסיק את ההריוןואז אני ובעלי מה"???אמרה יש בעיות יש את כל הסימנים שהם לא בסדר,חוסכת מכם את הדברים המפחידים שאמרה וכתבה ",ואז פשוט ישבנו מחוץ לדלת של המירפאה כמו שני ילדים קטנים ובוכים,,ואז אמרנו פשוט הגענו עד חודש 4 לא מפסיקים את ההריון נילחם נעשה עוד בדיקות,אבל פשוט היה לי קשה,ואז שיליחים פשוט ככה אנשים משום מקום שהכרתי פשוט חיזקו אותי ואמרו לי" תדעי שזה נסיון מהשם אל תוותרי ההריון יכול להיות תקין תתפללי" את יכולה לשנות הכל",באותו רגע היתי מוכנה הכל לעשות ופשוט היתי מתפללת כמעט 4 שעות ביום בנות ,עם דמעות ",ומכל בדיקה שעשיתי יצא איך שהוא שהתוצאה לא מוחלטת ,ובמהלך ההריון החלטתי שאיני מוותרת עליהם,התאשפזתי בסכנה בחודש שישי,כי כלי דם שלהם היו על כלי דם שלי,והם היו במיעוט מים ,ועוד...והיה קשה להתאשפז,בפרט שאף אחד לא ידע על ההריון התאומים כי חששתי שם יצא רק אחד,לא אוכל להתמודד ברחמים של אנשים,ואני פשוט בבי"ח מתפללת ,ומצד שני שומעת רופאה ועוד אחת,,מה את לא עושה דיקור מי שפיר--ארתי לה לא כי יש סכנה שההריון יפול מהדיקור,ואני אקח סיכון,ופשוט התפללתי במיוחד לצדיק שנאמר שממש זוכים לישעות :בשם הבעל שם טוב,ערב ערב הדלקתי לו נר ,והתחננתי שההריון הזה יצא תקין
    ואז בקיצור::::בחודש שביעי באמצע הלילה התחלתי לדמם ,בצורות מטופרפת,וכל הרופאים הגיעו,ובצד השני אני שומעת את הרופא מדבר עם בעלי תגיע מהר כי אישתך ניכנסת לניתוח חירום ננסה להציל את הילדות שמחוסרות מי,ואת אישתך שחסר לה דם נזמין מנות דם מיידי,ואז הוא טס אלינו,ממש התקשרתי להורי שיגעו מהר,ואני בוכה ,ניכנסתי לניתוח שאני מורדמת ,והמילים האחרונות היו שמע ישראל ,ומבקשת שהילדים יצאו בריאים ,ןברוך השם תאמינו או לא--הם נולדו בי"ח אלול שמי שיבדוק זה יום הולדת של בעל השם טוב,שהתפללתי והדלקתי לו נר,וישר שהלכתי לראות קילו ארבע מאות באינקובטור,התעלפתי כי חשבתי שיצאו כמו שהרופאים תיארו,אך אז הרופא אמר ברוך השם הם בריאות הם פשוט ככה כי הן קטנים,אז תדעי שאתם נס רפואי הם בריאים,ואת תצאי מסכנה ניתן לך הרבה מנות דם ותתחיזקי,והיום בנות אני אדם אחר מעריך את החיים ואת הכל אחרת ,ובזכות הדרך הלא פשוטה שהגיע ההריון,אני מודה לשם כי ככה למדתי להעריך את החיים,למדתי שהשם עושה הכל לטובה,כי לולא הדרך הזאת לא היתי אמא טובה,שבכל פעם שקצת קשה לי ביום יום ,אני ניזכרת מה היתה הדרך,או בכלל שיש קושי בחיים,אני זוכרת שהתפילה ושיש מי ששומע אותי ומגן עלי,השם גרם לי ממש להולד מחדש,אני ממש מזמינה אותכם לשלוח לי מייל ,ולזכות אותי במצווה עבורכן,לספר לכם את החלק המרגש ולא קל של הסיפור,זה היה בקצרהמי שרוצה במייל
    בכל אופן בואו להפרשת חלה אצלי,ותזכו להריון בעה בקרוב
    מי שתירצה תמס שלה אקשר אותה אל הרבנית ותעשו בבית שלכם.
    והכי חשוב זה סגולה בטוחה מיקווה
    כל מי שרוצה אשמח לשוחח אותה ולתת לה מהכוח שהשם זיכה אותי ביסים

2 תגובות
עמוד 1
  • ??? ???? ??, ?????? ?? ???????? ?????? ????? ?????
  • אני מודה לך, ומאחלת לך ולילדייך בריאות איתנה ואושר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה