כאבים קלים וחדים בבטן תחתונה. - הריון ולידה

• היי מאמיות(:
    מה שלומכן?
    אז ככה, המחזור שלי בערך 30-32 יום.. ומחר היום ה30..
    מלפני שלושה ימים אני מרגישה בבטן התחתונה כאבים של התכווצוות.

מוזר. אבל.. מפחדת להתאכזב, כי לי זה לא אומר..

עכשיו, אם מישהי יכולה להחכים מה ההבדל בין כאבי מחזור, ביוץ, השרשה, תועיל לי מאוד!!

תודה!!
7 תגובות
עמוד 1
  • מתוקה שלי,
    כל התחושות לפני מחזור ולפני הריון הם אותו הדבר אז לגבי זה אי אפשר לדעת.
    אבל אני חושבת כמו פנין - שכל מה שצריך לקרות יקרה, אם אנחנו צריכים עכשיו להפוך להורים זה יגיע, ואם לא אז לא.. אנחנו צריכים להאמין שכל דבר מגיע בזמנו, החישובים למעלה לא גלויים לנו ואנחנו לא יכולים לדעת למה אנחנו לא נקלטות כבר.
    כולנו מאוד רוצות להיקלט אבל צריך לזכור שבסוף זה יגיע, לכולנו!!! רק מעט אמונה והבנה שכל דבר מגיע בזמן שלו עם חישובים שהם למעלה מבינתינו...
    שיהיה מלא בהצלחה מתוקה!
  • היי אני לא חושבת שמישהי יודעת מה ההבדל.. הכאבים זהים ויש כאלו שלא כאב להן כלום פשוט היה איחור משמעותי, ויש כאלו שלא היה להן השרשה.
    רק בדיקת דם תתן תשובה מדויקת... עדיף לא לחפש סימנים, זה מבלבל מידי. בהצלחה תעדכני
  • היי מותק, אכן שאלת השאלות חחחח, תראי מותר לך לצפות ולקוות וברור שאת מפחדת להתאכזב אבל מצד שני התקווה הזאת זה מה שמרומם אותנו כל חודש וזה גם קצת בלתי נמנע...אז חכי קצת ונסי להעסיק את הראש בדברים אחרים עד כמה שניתן והלוואי ותתבשרי בבשורות טובות

• יאא.. אני במתח מגניב כזה(; חח..
    שיהיה בסדר!
  • כבר ענו לך הכאב זהה לחלוטין!! ומשתנה מאחת לשניה, בהצלחה מקווה שתחזרי עם בשורות טובות אמן!!!
  • איזה שאלה טובה
  • היי אני חדשה כאן קימנו יחסי מין בימים של הביוץ כמה פעמים הרמתי רגלים אתמול בלילה התחיל לכאוב לי הבטן בצד ימין ועכשיו כואב לי הבטן התחתונה עוד לא היה דימום ולא כלום האם אני בהריון ?
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה