הפרשה חומה - פוחדת:( - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • חברות יקרות,

לפני כשבוע נודע לי שאני בהריון, מוערך שבוע 6.
    יש לי כבר שבוע-שבועיים הפרשות חומות, אבל לא חום בהיר רירי כמו שקראתי עליו במדורים שונים אלא חום כהה. זה לא דימום, לא אדום, אבל מופיע כל יום כהכתמה.
    עוד לא עברתי בדיקת הריון ראשונית אצל גניקולוג כי קבעו לי רק לשלישי.
    התקשרתי עכשיו לאחריות במרכז לבריאות האישה ואמרו לי שכדאי לנסוע לבדוק את זה במוקד חירום שיש בעיר לידי.
    אם עוד לא ממש דאגתי עד עכשיו, אז עכשיו אני ממש חרדה ולחוצה!
    בבקשה תגידו לי מה זה אם מישהי יודעת ואם זה נורמלי.
    ממש פוחדת :(
20 תגובות
עמוד 1
  • מותק יש לי חברה טובה שכל 3 החודשים הראשונים היה לה ככה, זה מאד נפוץ שיש הפרשות כאלה בהריון ואני בטוחה שאמרו לך ללכת למוקד רק ליתר ביטחון. אז תנשמי ותרגעי ותלכי למוקד רק כדי להרגיע את עצמך. דווחי לנו

• תודה על העידוד וההרגעה!
    אעדכן אחרי זה.
  • אז ככה, עכשיו חזרנו מהרופא.
    הוא ראה שק הריון ברור ושק חלבון קטן. עובר עוד לא, אבל יכול להיות שזה עוד מוקדם (שבוע 6). חוץ מזה ראה עוד שק הריון קטן יותר אבל ריק. ובשולי הרחם ראה שק נוזלים קטן (בערך בגודל של שק ההיריון הריק) שהוא כנראה המקור ממנו אני מדממת.
    הוא טען שהפרשות חומות זה בדר"כ דימום של דם שהתקרש ויוצא החוצה.
    אז עכשיו לא ברור שום דבר מה יהיה, האם הדימום יתנקה לאט לאט החוצה? האם יש שני שקי היריון? האם נראה עובר? האם רק אחד ישרוד או שאף אחד.
    שלח אותי לעוד אולטרסאונד שבוע הבא לבדוק אם יש התפתחויות בכל הדברים שהזכרתי.
    בקיצור - אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות :(
  • מתוקה שלי

• מקווה שהלכת להבדק!!
    בלי קשר המון הריונות מתחילים עם דימומים כך שהדימום בפני עצמו לא נותן לנו אינדיקציה למצב ההריון יש לגשת לעשות US לראות א מקור הדימום, יכול מאוד להיות שזה מצוואר הרחם ואז זה ממש לא בעייתי
    מאחלת שתחזרי אלינו עם בשורות טובות
  • ממוש אם יש עוד שק שלא התפתח הוא יתמסמס מעצמו וזה לא אומר כלום על השק השני, זה קורה לפעמים...אני מתארת לעצמי באיזה מתח את מצויה, אבל נסי להיות רגועה, סה"כ יש שק הריון, ועובר קשה לראות בשבוע כה מוקדם :) חכי לשבוע הבא ותחשבי חיובי ובינתיים אנחנו כאן בשבילך

• חברות יקרות!

אני מודה לכן מקרב לב על העזרה, העידוד והעצות המועילות. אין לכן מושג כמה זה חשוב ועוזר לי. אני בשלב כל-כך מוקדם שאני לא מספרת עוד לאף אחד, ועם זאת עוברת את כל זה לבד (עם בעלי כמובן) וזה נורא נורא קשה. המון שאלות, דאגות וביבול שאין לי עם מי לדבר עליהם וכל כך עוזר שאתן פה!
    יום שלישי אולטרסאונד - מקווה לטוב ומשתדלת להישאר חיובית בינתיים.
    לגבי הדימום - הרופא ראה את זה בדופן הרחם עצמו ולא בצוואר הרחם. לא יודעת מה זה אומר ואם זה משהו שקורה לבנות ובכל זאת לא מסכן את ההיריון. מקווה שזה ייפסק.
    בינתיים מה שהיה לי כמעט נפסק לגמרי. היה לי ממש הכתמה קטנה ובצבע חום בהיר-לבן שהבנתי שזה דווקא בסדר ונפוץ.
    יש לי שאלה נוספת - אני מרגישה כמעט מההתחלה כאבים בבטן תחתונה. לא בדיוק כאבים ממש אלא כמו כאבי התכווצויות שמרגישים לפני שאמורים לקבל מחזור. וזה כל הזמן - לא בגלים או משהו כזה. האם זה נורמאלי??
    תודה שוב, ומקווה לקבל תשובות...
  • נורמלי לגמרי!! התרחבות של הרחם .. את תרגישי את זה לכל אורך ההריון בעיקר בשליש הראשון ולקראת הלידה

• תודה זוהר, הרגעת אותי :)
  • היי בנות יש לי שאלה ממש חשובה שמטרידה אותי,
    אני ובעלי מנסים להיכנס להריון מספר חודשים....
    היום ראיתי הפרשה חומה על התחתונית-
    אני כרגע 8 ימים לפני מועד הווסת שלי (לא סדירה)
    מעולם לא היו לי הפרשות חומות לפני המחזור.
    מישהי יודעת מה זה אומר ?? פליזזז!! לא מצאתי על זה שום דבר באינטרנט.
  • היי אני חודש 01 שבוע 6 ו4 ימים
    אני עם הפרשות חומות וקצת כאבי בטן האם זה תקין לא תקים זה הריון ראשוו שלי ואני ממש ממש מפחדת
  • אז ככה, עכשיו חזרנו מהרופא.
    הוא ראה שק הריון ברור ושק חלבון קטן. עובר עוד לא, אבל יכול להיות שזה עוד מוקדם (שבוע 6). חוץ מזה ראה עוד שק הריון קטן יותר אבל ריק. ובשולי הרחם ראה שק נוזלים קטן (בערך בגודל של שק ההיריון הריק) שהוא כנראה המקור ממנו אני מדממת.
    הוא טען שהפרשות חומות זה בדר"כ דימום של דם שהתקרש ויוצא החוצה.
    אז עכשיו לא ברור שום דבר מה יהיה, האם הדימום יתנקה לאט לאט החוצה? האם יש שני שקי היריון? האם נראה עובר? האם רק אחד ישרוד או שאף אחד.
    שלח אותי לעוד אולטרסאונד שבוע הבא לבדוק אם יש התפתחויות בכל הדברים שהזכרתי.
    בקיצור - אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות :(
    היי, המצב שלי עכשיו דומה לשלך.
    האם את יכולה בבקשה לעדכן במה זה הסתיים אצלך? תודה רבה
  • 1
  • שלום
    הייתי אצל רופאת נשים לבדיקת תקינות הריון לפי תאריך הווסת האחרון שבוע 8 היא לא ראתה דופק ויש לי גם הפרדות חומות,נתנה הפניה למיון ,אני מרגישה שאני צריכה לעשות עוד בדיקה סופית לפני שאני מקבלת החלטות ,למישהי יש סיפור דומה שנגמר בנס?
  • היי
    אני בשבוע 7 ו6 ימים ויש לי דימום כבר כמעט שבוע פלוס דימום חום עם קרישים ואני קצת בלחץ מאד בעיקר בתקופה הזאת אין לי לאן לפנות הכל סגור ואין להגיע..
    יש לי מידי פעם כאבי בטן תחתונה כמו כאב מחזור קרה למשהיי?
  • היי
    אני בשבוע 7 ו6 ימים ויש לי דימום כבר כמעט שבוע פלוס דימום חום עם קרישים ואני קצת בלחץ מאד בעיקר בתקופה הזאת אין לי לאן לפנות הכל סגור ואין להגיע..
    יש לי מידי פעם כאבי בטן תחתונה כמו כאב מחזור קרה למשהיי?
    למה לא הלכת להיבדק במיון? אני נכנסתי להריון וקיבלתי מחזור של 10 ימים וילדתי ילדה מדהימה ! אבל חשוב להיבדק . עברתי גם 2 הפלות מאוד לא נעימות ,מקווה שהכל בסדר איתך
  • היי לכולן
    אני 4 חודשים אחרי לידה ואני לוקחת גלולות שמיועדות לנשים מניקות (חלש יותר מהרגילות ולוקחים אותן רצוף בלי לעצור) בכל אופן בשבוע וחצי האחרונים יש לי הפרשה חומה ולפעמים קצת גושית שמלכלכת כזאת וקצת בחילות
    יכול להיות שבכל זאת אני בהריון?
  • היי אני בתחילת הריון ויש לי הפרשה חומה בהירה האם זה לא בסדר ?
  • היי אני בתחילת הריון ויש לי הפרשה חומה בהירה האם זה לא בסדר ?
    היי,
    יש חדש?
  • היי בנות צריכה את עזרתכן
    אני בהריון שבוע 7 ויומיים
    לפני שבוע דיממתי יומיים ויצא לי קשירי דם
    הלכתי למיון ואמרו שחשש לממויה,
    הלכתי אחכ לגניקולג שלי ואמר לי שזה שום דבר ואין לגביי זה שום חשש
    עכשיו יוצא לי הפרשות חמות ורודות כמו גושים קטנים כבר כמה ימים.
    אין שום כאב שמתלווה
    תודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה