בעיות עם האוכל - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • כפי שכתבתי עברתי לנוטרילון
    אך עדיין לא מרוצה
11 תגובות
עמוד 1
  • הי

• זה לא היא זה התמל
    היא בסדר!!
    ככה זה צריך להתרגל אליהם...בגלל שהיא מקשרת את החוסר נעימות שלה ביציאות(שיש לכולם עם תמלים בהתחלה) עם האוכל אז היא מבקשת לאכול פחות, הגוף צריך להתרגל לאזשהו תמל וזה יעבור. בינתיים- לא להאכיל בכוח ובלי לנג'ס. שלא יווצר עוד יותר אנטי.
    החלפתם הרבה תמלים. עכשיו אתם עם הנוטרילון- 3 ימים זה, כמו שאמרה מיטל, לא מספיק בשביל לקבוע מתאים לא מתאים. תשארו איתו...אל תחליפו לה... תנו לגוף שלה להתרגל. לפעמים חודש מספיק ...לפעמים קצת יותר...
    כן זה כזה ארוך ומעצבן... למי יותר תופעות לוואי למי פחות...

• תקשיבי מאמי
    מנסיון טיפשי שלי אני מציעה לך לא לשגע את הילדה עם מלא תחליפים אלא לדבוק באחד ולתת לה להתרגל אליו.
    בהתחלה ליאם אכלה רק חלב אם
    אחרי זה שילבתי מטרנהעשה עצירות איומה
    עברנו לסימילאק העצירות המשיכה
    חזרנו חזרה למטרנה וכאן נעצרנו עד שהתחילו לה שלשולים בלתי פוסקים עם מן ריר (סליחה)
    הרופאה התחילה לחשוד שזה דם ואחרי בדיקות צואה רבות גילנו שזה אכן דם סמוי.
    ואז התחילו עם- אלרגיה לחלב וכל זה..
    עכשיו אנחנו על סימילאק צמחי והילדה פשוט לא נוגעת!!!!!!!!
    20-30 סיסי לכל היותר

• למה את מתרגשת מהקקי? זה קקי אופיני לתמל
    לי נראה שאנחנו בסדר עם מטרנה אקסטרה קר
  • קקי אחד ביום או יומיים זה ממש בסדר לגיל הזה.
    בגיל הזה עצירות נחשבת אם התינוק לא עשה במשך שבוע...
    עופרי הייתה עושה פעם ביום, יומיים, וזה היה בסדר, היא פשוט עיכלה יפה את כל האוכל

• היי בנות

תודה על התגובות
    אתמול הפסקתי את הנוטרילון
    ואני ממשיכה עם מטרנה אקסטרא קר לבינתיים
    מחר יש לנו טיפת חלב
    אשאל את האחות מה לעשות

אוףף ממש מבעס ...

• אני כמו הבנות תינוק צריך להתרגל לאוכל זה חדש לו ולקיבה שלו החלפת המון תמלים תתדבקי באחד ותני לו צאנס מעבר למה שניסית עד כה.. אני לא יודעת איך זה בתמל אבל בהנקה אם היא עשתה קקי 7 פעמים ביום ולא עשתה קקי עד שבוע זה נחשב תקין אז תבדקי מה תקין בתמל וקחי בחשבון שכאבי בטן יש זה תק' הגזים אז זה גם מקשה את ההתרגלות ולכן נדרשת סבלנות בהצלחה
  • אני חושבת שניסיתם קצת יותר מדי תמ"לים בזמן קצר מאוד ויכול להיות שאי הנוחות שלה בכלל לא נובעת מתמ"ל כזה או אחר
    אל תשכחי שמגיל 0 עד 3-4 חודשים בערך רוב התינוקות סובלים מגזים ואי נוחות כללית במערכת העיכול בגלל ההסתגלות של מערכת העיכול למזון
    בין אם מדובר בחלב אם ובין אם מדובר בתחליף חלב כזה או אחר, לוקח זמן להסתגל לזה.
    פעם היא היתה מקבלת הכל בכיף שלה דרך חבל הטבור ולא היתה צריכה להתאמץ יותר מדי
    לא בשביל לאכול ולא בשביל לעכל את האוכל כי היא קיבלה רק את מה שהיתה צריכה - ממך
    עכשיו זה לא המצב וטבעי שהיא תקטר וכן, לפעמים גם תתבכיין כשצריך לעשות קקי
    כי גם זה משהו חדש, גם הפסולת עברה ממנה אלייך דרך חבל הטבור
    ועכשיו היא מרגישה תחושות שונות ומשונות כשהיא עושה פיפי וכשהיא עושה קקי
    גם זה תהליך טבעי ונורמלי שלוקח זמן להסתגל אליו פשוט...
    העצה שלי - תנו למערכת העיכול שלה להסתגל לתחליף החלב הנוכחי
    3 ימים זה ממש לא מספיק זמן, תנו לה לפחות שבועיים-שלושה ורק אחר כך תחליטו אם לעבור לתחליף אחר או לא
    מעבר לזה שיכול להיות שלקראת גיל 3 חודשים כל התופעות יחלפו מעצמן כי מערכת העיכול תבשיל לעכל הכל

• יותר מדיי תמלים בזמן קצר מאד.
    היא לא מצליחה להתרגל!!!
    תפסיקי להחליף לה.

חוץ מזה, כל ילד ומה שמתאים לו. מה שמתאים לבן של א' לא מחייב שיתאים לבת שלך.
  • נראה לי שכדאי לעצור ולא לזוז עד שאת מתייעצת עם האחות בטיפת חלב...
  • שלום לכולן.
    אני רואה שלא הגיבו הרבה זמן...אבל בכל זאת אכתוב כי זה ממש עזר לי לקרוא את התגובות.
    קודם כל מקוה שהסתדר העניין לבחורה ששאלה:)
    זה באמת מבלבל כשזו לידה ראשונה ולראות את התינוקות סובלים מעצירות...
    מרגיע לדעת שזו התקופה וזה בסדר ולא צריך לרוץ להחליף תמ"ל...אלא לתת זמן התרגלות.
    אז תודה רבה על כל התגובות!! עזרתם לאמא טריה:)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה