המלצה על רופא אולי אתן מכירות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שמעתי על 2 רופאים שממש מומחים בתחום הפוריות
    שוקי דור
    פרופסור לברן
    וד"ר ברקוביץ
    כדאי ללכת למומחים ולא להסתובב סביב רופאים קטנים שלוקח יורת זמן......
8 תגובות
עמוד 1
  • יש את זיידמן דניאל מעולה
    יהושוע דור שעובד עם משיח

shoshi
  • שלושתם מעולים!
    לגבי דור- מנהל מחלקת פוריות בתה"ש מאוד לא מומלץ... לא סימפטי, לוקח בוכטה ולא מתייחס לכל הנתונים... (חברה שלי סיפרה על מקראה נוראי איתו)
    לברן- לא מכירה אות כרופא פרטי,ף עשה רושם טוב
    ברקוביץ- מאוד נחמד רק כש...הולכים אליו פרטי!

תנו חיוך, הכל לטובה!!!!
  • הבעיה עם זיידמן הכי קוב לעוד חודשיים וחצי...
    וייסמן במכבי מישהי מכירה?
    יהושוע דור עכשיו כשאמרת ויל הורדתי מהפרק, תודה!

shoshi
  • אני חייבת להגן על דוקטור ברקוביץ.. אני מטופלת שלו דרך מכבי, אמנם מדובר בחוויה שאולי לא כל אחת בנויה אליה אבל התורים הארוכים בלילות,ותורים במוצ"ש רק מדגישים לי כמה הוא מסור לעבודה שלו וכמה שהוא רופא מצוין! הוא אולי לא הכי סבלני בעולם אבל לא קרה שפניתי אליו (SMS) ושהוא לא חזר אלי עם תשובה. הוא רופא מצוין ואני מאוד ממליצה עליו!
  • על יהושע דור גם אני שמעתי מקרה לא נעים ,בין היתר הוא מאד לא סימפטי (שוב ,לא מנסיון אישי )
    זיידמן מומלץ בחום גם מבחינה אנושית וגם מבחינה מקצועית ,מנסיון אישי...
    לברן-שמעתי על הצלחות והמלצות
    ברקוביץ -לא מכירה ...

בהצלחה  
  • אני קבלתי המלצות מאוד חמות על זיידמן, לא הלכתי אליו בפרטי אלא במסגרת אסותא.
    היה נחמד מאוד, סה"כ פגשתי אותו פעם אחת כשהוא הביא לי פרוטוקול וזהו.
    אחרי זה "התאהבתי" בד"ר אליצור, עשה לי את השאיבה ואז כל פעם שהיה צריך למסור לי תשובה הוא היה לוקח את התיק שלי, אז כבר זרמתי איתו והוא ממש מקסים.
  • אני במכבי יכולה להתקשר לאסותא ולקבוע אצל 1 הרופאים ?

shoshi
  • אני ממליצה בחום על פרופ' יהושע דור מנסיון אישי. אין כמוהו מקצועי, בעל נסיון, אנושי, זמין ובעל אחוזי הצלחה גדולים. אין עוד אחד כזה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה