הצטרפתי היום, לאחר בדיקת הדם - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות, שמי לילך בת 35, והחלטתי לצאת לדרך הזאת לבדי... היום קיבלתי את תוצאות הבטא 5034. זה בסדר??
    ובכן, בגלל שאני לבד כאן במערכה, והעניין קצת רגיש בהתחלה, לא ממש יכולה לשתף את קרוביי, אז החלטתי להצטרף אליכן... כדי לשאול כמה שאלות, וגם כדי לא להרגיש בודדה. תגידו? מישהי מכירה את ד"ר יובל אור? הייתי אצלו לפני כמה חודשים, כשרק חשבתי על הרעיון ,ואתמול ניסיתי לקבוע איתו תור אך יש לו תור רק ב 8/1. מה זה אומר?? לא מאוחר מידי??? מה עד אז? מה מותר? אסור? מה צריך? ומה זה לעזאזל כאבי הציצים המוטרפים האלה??? יש לי עוד מלאן שאלות אבל לא רוצה לחפור בהתחלה... שיהיה ערב נעים. יש לי אושר בלב...

שביט
13 תגובות
עמוד 1
  • היי ממי אמנם אני לא כל כך שייכת לפורום אך רוצה לחזק את ידייך ולומר לך שאין צורך להרגיש בודדה תמיד יהיו פה בנות להעניק לך חיבוק!!! לגביי הבטא היא מהממת שיהיה לך בשעה טובה והמשך הריון תקין ולגביי הרופא אני לא מכירה אבל תיעזרו במחשבון הריון שיש באתר ותכניסי תאריך וסת אחרון ותראי איזה שבוע את . בדיקת אולטרסאונד ראשונית עושים בשבוע 7-8 אז תיראי אם זה לא עובר בהרבה את השבועות האלה ולפי זה תדעי מקסימום תדחפי בלי תור תמיד יש מישהי שלוקח לה ציק צק או מבטלת ללא הודעה מוקדמת . בהצלחה
  • ברוכה הבאה,
    שאלונות קטנטונת ענתה לך במדוייק,
    שיהי בהצלחה. ואין מה למהר ולהלחץ
    ביקור ראשון רצוי בסביבות שבוע 8.

הלית חממי
    דולה ומדריכת הכנה ללידה
    מתמחה בליווי נשים חד הוריות
  • איזה חמודות!! תודה רבה רבה. אגב, תגידו.. מה זה כל האיסורים האלה על אוכל??? רוצים שאני אמות ברעב??

שביט
  • מי אסר עליך לאוכל? מה? ולמה?

הלית חממי
    דולה ומדריכת הכנה ללידה
  • פסטרמה, סושי פירות ים, קפה, שקשוקה.. מה זה זה??? רק בורקסים ועוגות????

שביט
  • היי שביט מתוקה, קודם כל שיהיה בשעה טובה על ההריון והמון בהצלחה
  • גם אני נדחפת...
    שיהיה בשעה טובה אכן הבטא נראית נפלא.
    כאבי ציצי זה תקין ביותר, יהיו עוד תופעות מענינות כאלו ואחרות. רוב התופעות אמורות להעבור או להיחלש לקראת השליש השני.
    לגבי האוכל, כפי שיולי2001 ענתה לך, מומלץ להימנע מביצים בשר ודגים לא מבושלים. מהסיבה שבהם ייתכן ונמצא יותר חיידקים וזה יכול להיות מסוכן להריון.
    לגבי מיונז - תימנעי ממיונז ביתי, מיונז תעשייתי עובר תהליך פיסטור.
    גבינות - תבדקי שהם עברו פיסטור (רוב הגבינות בארץ עברו תהליך פיסטור בזכות הכשרות)
    לגבי פסטרמה - אין בעיה רק תקפידי לקנות של חברות מוכרות שם יש בקרת איכות על המוצרים. (תשתדלי להימנע מסרוולדים למנהם כי הם לא עובדים תהליך בישול).
    [
  • איזה חמודות אתן!!!! ממש עושות חשק ...ומרגיעות. זו פעם ראשונה שאני מתקשרת ככה בפורום ועוד עכשיו, כשאין כמעט אפאחד שיודע, ושאני יכולה לדבר איתו, אתן ממש עושות לי חיוך... תודה!

שביט
  • מאמי קודם כל בשעה טובה שיעבור קל ותקין
    שיהיה המון בהצלחה בדרך וכל הכבוד לך אל תתיחסי לאף אחד שאומר לך שמה שאת עושה לא תקין
    הבטא מצוינת הבדיקה הראשונה מומלצת בסביבות שבוע 8 כמו שענו לך
    ולגבי האוכל עדיף להמנע מאוכל שהוא לא מבושל כמו שצריך
    בהצלחה מאמוש

• ואני אוסיף לגבי הת****.
    השתדלי לאכול ת**** בריאה ומאוזנת.
    תחשבי על כל אבות המזון, אכלי ארוחת בוקר טובה, ארוחות ביניים קטנות כמו פירת, כריך קטן. וכמובן צהרים וערב.
    ובנוסף מאד מומלץ לעשות פעילות גופנית מתונה כמו יוגה, שחיה (בתנאי שאין אזהרת רופא)
    יוגה עושה פלאים להריונית. אם תרצו בהמשך המלצה שלחו לי בפרטי, דרך הכרטיס.

הלית חממי
    דולה ומדריכת הכנה ללידה
  • תודה בנות יקרות, על התמיכה המרגשת הזאת. והעייפות מה??? אני מורה, ככ עייפה עד שאני פשוט נרדמת בכיתה ככה כשהילדים עובדים.. זה נראה לכן תקין??? ודקירות בבטן התחתונה?? מציקה לכן??

שביט
  • כל מה שאת מספרת הן תופעות מוכרות........
    העייפות אמורה לחלוף בערך בשבוע 12 (התחלת הטרימסטר השני)... אין מה לעשות נגד העייפות.... אבל עוד קצת והאנרגיות יחזרו אליך
  • היי שביט, קודם כל שיהיה בשעה טובה, אנחנו מקווים שההריון יעבור בקלות ובמסגרת הרצון לעזור לתת תקווה לנשים הנמצאות בטיפול בפוריות אנו מחפשים לפרסם סיפורי הצלחה של נשים אשר עברו טיפולי פוריות וכיום הן בהריון.
    אם גם לך יש סיפור הצלחה ואת מעוניינת לעזור ולשתף נשים אחרות על מנת לעודד אותן, נשמח אם תשלחי את הסיפור שלך אל המייל המצורף מטה ואנו נשתדל לפרסם אותו. (ניתן לפרסם גם תחת כינוי או שם פרטי בלבד)

מייל למשלוח הסיפור
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה