המלצה על עגלת תינוק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום אשמח להמלצה שלכם ל עגלת תינוק איכותית. תודה רבה לעוזרים!
6 תגובות
עמוד 1
  • אני קניתי איגליזינה אביו מבית שילב אחרי שבדקתי הרבה עגלות. היא נוחה מאוד לקיפול צרה קלה ומאוד פונקציאונלית.מקווה שהיא תעבור גם את מבחן אמת
  • עדיין לא קניתי עגלה ובאמת שקל ללכת לאיבוד בים העגלות.
    הכי חשוב עבורי זה עניין הבטיחות, כמובן שזה גם תלוי בתקציב של כל אחד ובטעם. אני בחרתי בעגלת סטוקי שמיובאת לארץ ע"י שבטוב. אהבתי מאוד שניתן לכוונן את גובה האמבטיה/טיולון והתינוק יכול להיות גבוה בעגלה ולא נמוך במצב שהוא מקבל את פיח המכוניות לפנים בעת טיול בחוץ.
    היא גם מאוד שימושית בהתכוונות זוית ויכולה לשמש בתור כיסא אוכל לתינוק כשיוצאים למסעדות ואפילו להתארח או בבית...
    היא מעט יקרה יותר (5200 שח כולל אמבטיה וטיולון) אבל מבחינת בטיחות אני מעדיפה להשקיע יותר בזה ולחסוך אולי בדברים אחרים.
    בהצלחה
  • קנינו סייבקס ומאוד מרוצים. על השלד אפשר להלביש את הסלקל או האמבטיה או הטיולון. היא קלה מתקפלת למטריה ובפיתוח גרמני.
  • קנינו סייבקס ומאוד מרוצים. על השלד אפשר להלביש את הסלקל או האמבטיה או הטיולון. היא קלה מתקפלת למטריה ובפיתוח גרמני.
  • פג פרגו מעולה.וכמובן גם סייבקס
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה