הינו ביעוץ שינה)) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יש בטח הרבה בנות שזוכרות אותי עם בעית התעוררות בלילה של בני. שהיה מתעורר כל שעה.
    אז הלכנו ליעוץ שינה. הינו אצל פסיכולוגית מוסמכת.
    בנות זה עבד ובגדול!!!!!!!!!!!
    ביום שני מתחילת טיפול נתנאל ישן לילה שלם. אני עד עכשיו לא מאמינה

19 תגובות
עמוד 1

• מי היועץ??????? כמה עלה???
    והכי חשוב: מה הפתרון????????
    איזה יופי! שימשיך ככה
  • איזה כיף
  • פרטי, נמקי והסבירי!!!!
    איך עושים את זה?.....

• איזה כייף לשמוע!!!
    שימשיך ככה 555
    אנחנו מתחילים שבוע הבא
  • לפסיכולוגית קורים יוליה טמיר
    היא לוקחת 370 ש"ח על יעוץ + לבוי במייל או טלאפון במשך שבועיים או שלוש.
    אצלה באתר הורדתי שאלון ודוח שינה שצריך למלא שבוע לפני שמגיעים אליה. במהלך סיחה איתה היא מסבירה מה צריך לעשות ומה לשנות. השיטה שלה מבוססת אל שיטת 5 דקות אבל קצת הרבה אחרת. לכל ילד היא מתאימה תנאים שמתאימים לו.
    אני מאוד פחדתי לעשות את זה היא נתנה לי דוגמה של איזה תינוקת בת שנה ושלוש חודשים שרגילה להירדם בעגלה עם ברבוק ומול טלויזיה. דוגמה הזאות זה דוח שינה שממלאים אתרי תחילת טיפול. ובו רואים את השתפרות המצב. ילדה הזאות התחילה לישון לילה מלא בלילה 4 מתחילת טיפול. לא אמנתי שנתנאל אחרי 4 לילות ישן לילה שלם והוא ילד מקסים שלי התחיל לישון לילה מלא אחרי לילה אחד של טיפול.
    אני מאוד שמחה שפניתי ליוליה טמיר היא אצילה אותי.

• מעניין
    פייס: ortal_hori

• היא עושה הנחה על 3 ילדים ?
  • חחח תשאלי אותה))))
  • מה היתה הבעיה? כמה פעמים היה מתעורר בלילה? לאוכל?

תמר
    הבלוג שלי

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=myscraps

• הוא היה מתעורר כל שעה בלילה ורצה לשתות בקבוק ואני ישנתי איתו בחדר כי לפני חודש התחלתי להרגיל אותו למיטה שלו.
  • 370 זה ממש ממש לא יקר
  • ידם אני חשבתי שלא מסוגלת אבל בגדול זה לא 5 דקות אלא 2 דקות ובכלל לא נורע כמו שחשבתי))) אם את רוצה לישון בלילה עכשיו אין דרך אחרת אם זה לא מפריה לך אז תחכה עד שילד יגדל אבל אני יכולה להגיד לך דוגמה של אחותי בן שלה לא ישן עד גיל 3 ועד עכשיו הוא קם בלילה ומעיר את אחותי והוא בכיתה ב. תפני אליה זה לא יקר אבל אולי זה יעזור. זה לא להוציא 2000 ש״ח . לנו זה עזר ואני מאושרת))))
  • קבעתי עם יועצת שינה שעובדת בשיטת "לילה טוב" לפיה נותנים מענה מיידי לכל בכי... מקווה שיעזור

• אני בהתחלה גם רציתי לעשות טיפול דרכם אבל הם יקרים מאוד 1900 ש"ח זה מוגזם לפי דעתי. גם שאלתי אותם האם ילד יבכה הם אמרו לי בטח יבכה הרי הוא עובר שינוי. בכל השיטות הם בוכים אי אפשר להימנה מזה. מאוד פחדתי מהשיטה של 5 דקות ולא רציתי אותה אבל עכשיו כשאני ישנתי לילה ראשון שלם פעם ראשונה אחרי לידה כשילד היה בן שנה וחודש אני מאוד מצטערת שלא עשיתי את זה כודם.
    אבל שיהיה לכם בהצלחה!!!! לא משנה עם איזה שיטה ואיזה מכון שינה של תינוקות תקפידי אל כל הפרטים והכל יצליח))

• הגענו ליוליה טמיר ושילמנו 400 ש"ח עבור שיחת סקייפ. את הכסף היא ביקשה כמובן מראש. בשיחה היא אמרה שהבן שלנו בן שנה וחודש צריך לעבור לחדר לבד. קבענו שנסדר לו את החדר ונתחיל בתהליך. במשך שבוע סידרנו את החדר. התרגשנו וחששנו ובעיקר חיכינו לתהליך. ביום של התהליך ישמנו את דבריה של יוליה והילד בכה בהסטריה. גם אנחנו כבר נבהלנו ולכן התקשרנו אליה לשמוע המלצה/ מילה טובה. כבר בתחילת השיחה היא דיברה אלינו בזלזול ושאלה למה אנחנו פונים אליה בכלל. היינו בהלם וכל זה כשהילד צורח ברקע. הסברנו לה שהילד בוכה אז היא השיבה שאם הוא בהסטריה שניקח אותו למיון כי היא מרדימה את הילדים שלה. אין מילים לתאר את האכזבה וההלם שאחז בנו. הרגשנו שאסור לסמוך על האישה זאת. היא עושה עוול למקצוע ולאתיקה המקצועית לה היא מחוייבת. לוקחת כסף ואח"כ פשוט לא עניינו אוה עד שאישתי שאלה אם היא זוכרת ששוחחה עימנו.
    אחרי שניתקה היא שלחה לנו הודעה שבזמן שהתקשרנו הבת שלה החליקה באמבטיה למרות שלנו היא אמרה שהיא בדיוק משכיבה אותם לישון. מי שמעוניין שיפנה אלי . אשמח שישמע את השיחה לפני שהוא רץ לזרוק כסף לפח ובעיקר מחשש שיעשה עוול לאוצר שלו.
  • אני רוצה להגיד לך משהו חשוב

חבל שתתבאסי כבר בהתחלה להיות אימא

ולא תיהני מזה (וכנראה גם ייהרס לך כל היום...)

כמו שכבר המליצו כאן תמיד אפשר ללכת ליועצות

או אפילו סתם לראות טיפים באינטנרט

אבל אם את רוצה לקחת את זה ברצינות ולגמור אם זה אחת ולתמיד

אז אם תרצי יש לי כאן מדריך להרגיע את התינוק בלילה

שיכול ממש לעזור לך

הוא לא בחינם הוא עולה כסף (37$ )

אם את באמת רצינית הייתי ממליצה לך לשלם פעם אחת את ה37 דולר

האלה ולגמור אם זה לתמיד

לישון טוב בלילה ובאמת ליהנות להיות אמא

אבל בלי לחץ

יכול להיות שסרטונים חינמיים ביוטיוב יעזרו לך

אבל זו ההמלצה הכנה שלי