עידכון על הצהרון של יותם... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • תגידו אני בהזיות או מה??

אתמול בצהרון של יותם הייתה סייעת שאני מכירה באופן אישי, אחה"צ והיום בבוקר ניהלתי איתה שיחה ארוכה על ההתנהגות של יותם בצהרון והיא אמרה לי שהוא היה בסדר גמור. לא אלים ולא יורק ולא שום דבר
    הגננת אמרה לי שהוא לא רצה לאכול צהריים אז היא נתנה לו לאכול יותר מאוחר וזהו. גם הגננת אמרה לי שהוא היה בסדר גמור
    שאלתי אותה מספר פעמים השבוע אם הוא אלים כלפי ילדים והיא אמרה שלא!

עכשיו המפקחת דיברה איתי, היא היתה אתמול בצהריים בגן ואמרה לי שהגננת אמרה לה שהוא אלים כלפי ילדים
9 תגובות
עמוד 1
  • נכנסתי רק כדי לחפש עדכון ממך.
    אוקיי, ככה: התגובה שלי מאד חד משמעית:
    את האמא, ואם את מחליטה שהוא לא יכנס אחרי פסח לצהרון של הגן שלו, אז הוא לא יכנס אחרי פסח לצהרון של הגן שלו.
    כמה פשוט, ככה נכון.
    כן מאמי, זה עד כדי כך פשוט.
    ו"המפקחת" יכולה ללכת לחפש מי ינענע אותה.

שרון שמש
    M.Sc
    פסיכוטרפיסטית התנהגותית קוגנטיבית C.B.T

• אומרים לה, מאד בפשטות, במלים האלו:
    "אני אמא שלו. ואני לא מסכימה שהוא ילך לצהרון של הגן שלו אחרי פסח. הצהרון בא לתת לי פתרון, מכיוון שאני אמא עובדת. את לא חושבת שהוא מתאים לצהרון ההוא, אני חושבת שכן. יש בינינו חילוקי דעות. עם מי אני יכולה לדבר במחלקת החינוך בקשר לזה? אין לך מושג? אוקיי. אני אמצא לבד. צהריים טובים והמשך יום טוב."

שרון שמש
    M.Sc
    פסיכוטרפיסטית התנהגותית קוגנטיבית C.B.T

• שרוני שרוני
    אני מתה עליך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ממש מרגישה שמישהו קורם נגדו עלילה..
    שאלתי אותה אם מכל הצהרונים הוא הילד היחיד שבודק גבולות, אז היא ענתה לי שיש עוד ילד אחד כזה..
    לא יכול להיות, כל שאר הילדים פלס????????

מה הקטע? למה שהם ישקרו כך?
    [
  • אני אחזור על מה שאמרתי בשרשור אחר - תחפשי את מי שאחראי על המפקחת ותדברי איתו.

לנו היה מקרה שילד לא הושיבו אותו לאכול צהרים עם כולם. האמא הגיעה עד סגן ראש העיר ורק אז הסכימו לפטר את הגננת בצהרון.
    לצערנו, בעולם הזה מקבלים דברים רק במלחמות. אז את יכולה להלחם בצהרונים או להכנע ולהתפטר.

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • מסכימה עם מה שנאמר

• דיברתי עכשיו עם הגננת של הצהרון שיותם היה בו השבוע,
    היא אמרה שזה בכלל החלטה של מנהל הצהרונים ולא שלה - ושהוא החליט.

טוב, משהו פה מסריח...
    וכמו שכתבתי - יותם נקלע באמצע.. וחבל שהוא זה שסובל
    אז אני שוב שוקלת את אופציה 4 - להתפטר
    [
  • אני לא מאמינה!!!!
    תתקשרי ל-106 שלכם, תשאלי מי אחראי על הצהרונים ואיך ליצור איתו קשר. את יכולה לעשות את זה גם עכשיו וביום ראשון על הבוקר לנסות לדבר עם האחראי טלפונית.
    כדאי מאוד גם לשאול את הגננת אם היא יודעת למה אחרי שהיא אמרה ליותר\ם לא אלים ומשתלב המפקחת אמרה לך דברים אחרים, לא בשביל להתעמת אלא בשביל להבין איפה הקצר אם בינך לגננת או בין המפקחת לגננת ומה להעביר לאחראית הצהרונים....

• עינבר - הגננת של הצהרון לא אמרה שהוא משתלב.. היא אמרה שהוא לא אלים כלפי ילדים אחרים, יש הבדל
    אני מניחה שגם היא לא רוצה אותו אצלה כי מבחינתה הוא מפר את האיזון בצהרון (מילים שלה לא שלי)

טוב, יאללא יוצאים להתאוורר קצת בחופשת פסח

• פייס: ortal_hori

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה