זה נורמלי כאבי בטן לא פוסקים? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בתחילת ההריון? אני בערך בשבוע 4-6 .. סובלת מכאבי בטן שמזכירים מאוד כאבי מחזור. חשבתי שזה תקין ושככה זה צריך להיות אבל הרופאה במיון נשים טוענת שכאבי בטן לא אמורים להיות לי בכלל ובמידה ויהיה כאבים שאחזור למיון. אני חושבת שזה מיותר ומעדיפה לחכות לבדיקה שיגרתית כצל הרופאה שלי שיהיה ביום שישי הבא.. מה אתן אומרות? להמתין או לגשת למיון נשים שוב?
    [url=http://lines.prettywoman.dn.ua]
13 תגובות
עמוד 1
  • נראה לי שאנחנו באותו השבוע ממש
  • כן אותו שבוע נראה לי..
  • גם לי יש אותם וזה אמור להיות תקין כל עוד אין לך דימומים ו/או דקירות סכין כואבות.
  • שירין עשית כבר אולטרסאונד ראו שק ברחם?

• אני לא עשיתי עדיין... התור הכי קרוב לרופא שלי הוא ל - 25/4
  • כן עשו לי בבית חולים יש שק הריון אבל לא ראו בבירור עובר. ראו נקודה קטנה. קשה לדעת בדיוק איזה שבוע זה..
  • יש לי תור לרופא שלי ביום שישי הקרוב.. מקווה להתפתחויות טובות. שיגידו כבר איזה שבוע אני..(:
  • אם במיון אמרו לך שכאבים לא אמורים להיות וכן להגיע אז לדעתי תלכי
    אל תשחקי עם זה .

במיוחד שהיו קצת בלאגנים בהתחלה

• אני עשיתי בדיקת הריון בגלל שהיו לי כאבים מוזרים בבטן - כמו דקירות חזקות וכאבי מחזור וככה גיליתי בעצם...
    הרופא שלי אמר שבהחלט נורמלי כאבים בבטן, הרחם גדל ויש שינויים הורמונלים...
    מה שכן, במידה וזה מלווה דימומים או כאב ממש חזק ללא הפסקות אז זה חריג וצריך להבדק
    אם את חוששת, עדיף להבדק בכל מקרה ולהיות שקטה
    שיעבור בקלות
  • האמת שהכאבים לרוב בלילה ובמשך היום אני די בסדר. ואין כאבים חזקים ומחשידים אז הכל נראה תקין. אין תחילת הריון בלי כאבי בטן,לא יודעת למה הרופאה טוענת שלא צריכים להיות כי כל הריונית ששאלתי סבלה מכאבים בהתחלה.
  • היי שירין,
    קודם כל תשתדלי להיות רגועה
    (למרות שזה קשה מאוד מאוד מאוד - אני יודעת).

כאבי בטן הם מאוד נפוצים בתחילתו של הריון צעיר,
    השאלה מהי העוצמה שלהם.
    אם את רגועה, והחלטת שלא ללכת למיון,
    כנראה מדובר בכאבים נסבלים - ואת בטווח הנורמה.

לי היו כאבי בטן מוזרים מאוד בהריון של מיכל
    (אבל לא ידעתי שאני בהריון עד שבוע יחסית מתקדם).
    בדיעבד, אלו היו כאבי בטן נסבלים, אך מעצבנים מאוד!
    בנוסף, גם היה לי דימום קל,
    ולכן הייתי בטוחה שזה מחזור בכלל.

אם זה נסבל כמו שאת מתארת, אין לך סיבה להיות בלחץ.

אני בטוחה שהכל בסדר,
    ושימשיך קל ותקין!
  • תודה רבה ,הכל תקין
  • שבוע 4+4. לפני כמה ימים הבתא הייתה 330 ואתמול פי 3.
    אתמול בלילה חזרו כאבי בטן תחתונה. מזכירים ממש כאבי מחזור. והייתה הפרשה מעט דמית שהפסיקה. אני בלחץ....ב us עדיין לא ייראו כלום. מוקדם מידי. קרה למישהי?
    (רק מוסיפה שלפני חודשיים היה גם הריונצ'יק אבל בתא 33 שלא עלתה ואז קיבלתי מחזור אחרי 4 ימים).
    אני בלחץ. מאוד רוצה את ההריון הזה. ראשון שלי.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה