איקקלומין וביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    התחלתי לשתות איקקלומין 50 מ״ג מהיום החמישי למחזור במשך 5 יום.
    שתיתי תרופה אחרונה בשלישי שעבר, במעקב זקיקים היו רק 3 קטנים ביום רביעי, ביום שישי עשיתי שוב והיה הכי גדול 2.7 ס״מ, ביום ראשון (אתמול) היה כבר 29 מ״מ ועוד אחד מעל 20מ״מ,
    לא ראו נוזל לכן עדיין לא היה ביוץ, במצב רגיל אני מבייצת ביום ה-11, ויש לי וסת כל 25 יום בממוצע, בכמה ימים האיקקלומין דוחה את הביוץ? אני לא יודעת מתי אמור להיות הביוץ עכשיו?
    איך אדע אם מאחר לי או לא..? כמה זמן צריך לחכות כששותים איקקלומין? 30 יום?
7 תגובות
עמוד 1
  • לי נתנו בזמנו איקקלומין והביוץ הופיע ביום ה-14.
    אחרי שני סיבובים הייתי כבר בהריון. מאחלת לך שיקרה לך אות הדבר.
    את בדיקת ההריון ביצעתי אחרי 6 שבועות מהמחזור (ואצלי המחזורים לא היו סדירים היו פעמים שהופיעו לי במרווח של שלושה חודשים וכו').
  • נשמע שהביוץ היה סביב יום שבת, עשו לך גם בדיקות דם? כי קשה לדעת רק על סמך הא.ס

• ברגיל הייתי אמורה לבייץ בשבת.. בדיקת דם עוד לא עשיתי.. אבל בראשון עשיתי שוב אולטרסאונד והזקיקים המובילים עדיין היו שם והרופא לא ראה נוזל לכן אמר שלא היה ביוץ.. הוא נתן לי הפניה לבדיקת דם.. אבל אעשה אותה כבר ברביעי.. מחר לא יוצא לי ..
    בעקרון הייתי אמורה לשתות איקקלומין ללא מעקב החודש ולנסות טבעי.. את כל המעקבים והבדיקות אני יוזמת לבד כדי לוודא שבכלל יש שינוי..
    לכן אין כ״כ עם מי להתייעץ.. הרופאים התורנים אומרים לי לשאול את הרופא היטפל.. והרופא שלי חושב בכלל שאין צורך במעקב..
    עוד שאלה.. קיום יחסים כל יום מוריד את הסיכויים לדעתכם?
    אני פוחדת לדלג על יום כי הביוץ אמור להתרחש בכל יום.. ודווקא על הביוץ אנחנו עלולים לדלג..
  • וקרן תודה חמודה.. הלוואי ולא אצטרך שוב לשתות את הכדורים האלה..
    איזה בחילות זה עשה לי..??
  • בדר"כ שאת עם איקקלומין את במעקב כל יומיים עושה US, אם לא עשית בדיקות דם עד עכשיו לא מבינה מה יעזור לרופא עכשיו, אין לו מול מה להשוות!
  • לפי בדיקת דם אחת לא ניתן לומר אם היה ביוץ??
    בראשון לא היה ביוץ לפי האולטרסאונד, מחר אעשה בדיקת דם.. במידה והיה ביוץ אז זה היה ביומיים האחרונים..
    היה חשוב לי לדעת שלתרופה יש השפעה כלשהי ולא לבזבז סתם חודשיים ולגלות ש50 מ״ג לא מספיק לי.. ברוך ה׳ יש השפעה לטובה..
  • בנות יום חמישי סיימתי איקוקלמין פעמיים ביום ..מתי אפשרי לדעת מתי יהיה ביוץ??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה