כמה תינוק בן שבועיים צריך לאכול מבקבוק? - הריון ולידה

• החלטתי להוריד בלילה את ההנקה כמה לתת לו אני מכינה שישים תמיד להפסיק לו באמצע או שזה בסדר לתת לו הכל?

18 תגובות
עמוד 1
  • תתני לו לאכול כמה שהוא רוצה אל תפסיקי לו באמצע , רק תקפידי לעשות לו גרפס לאחר מכן..
    אגב איך קראת לו?
  • אל תפסיקי ...
    אבל אם את רואה שאחרי שהוא אכל הכל יש לו גזים חזקים יותר מהרגיל
    תורידי קצת מהכמות
  • תלוי במשקל שלו.
    עידו נולד 3.810 ק"ג וכשנתתי לו בקבוק (עם חלב שאוב) ושאלו אותי בבית חולים כמה אני שמה לו (בגיל 5 ימים) ואמרתי 60 מ"ל, הם שאלו אותי אם אני נורמלית ושאעלה מייד ל-120
  • 60.. ועדיף לא חהפסיק. שיאכל כמה שהוא רוצה..
  • כמה שהוא רוצה?
  • קראתי לו.מאור בנות :) ואי מה אצם רציניות ואני חשבתי שהוא בוכה בגלל גזים אז אם הוא נולד 3600 עד עכשיו הוא אכל הנקה ועכשיו התחיל חעשות לי בעיות כנראה שלא מספיק לו אז פחדתי לתת לו שישים ושזה יהיה לו הרבה ואז יהיו לו כאבי בטן..

• גזים גם יכולים להיות...אבל בדכ הם לא סתם בוכים, הם מתכווצים כזה עם הרגליים....(אגב תמל יכול להחריף גזים עד שמתרגלים אליו...)
  • אני ממש רוצה להניק אותו אבל ביומיים האחרונים החזה ממש רך והוא מסרב לאכול אז אני לא יודעת מה לעשות

• אני ממש רוצה להניק אותו אבל ביומיים האחרונים החזה ממש רך והוא מסרב לאכול אז אני לא יודעת מה לעשות

• ליאל את נמחקת לי מהפייס ואני לא מצליחה ליצור איתך קשר.. בעלך דיבר איתי אבל הוא אמר לי שאת איננה ואני רוצה לדבר איתך אז תאשרי אותי ונשוחח

• אני לא יודעת בקשר לכמות כי אני לא נותנת תחליף אבל..
    אם את רוצה להמשיך להניק עדיף לשאוב ולתת שאוב.. הנקות הלילה הן הנקות שמעודדות ייצור בחודשים הראשונים
    בנוסף את יכולה לחבר אותו להנקה כל שעתיים ככה את תגדילי את כמות החלב אבל אל תדאגי הם אוכלים מה שהם צריכים

דבר נוסף אם את נותנת בקבוק יש דרך לתת שלא תהרוס את ההנקה הנה כמה טיפים
    http://www.mako.co.il/ninemonth-birth/breast-feeding/Article-fae7f50d2cf0231006.htm
    בהצלחה

• הבאתי לך קישור למאמר שעזר לי מאוד...
    ממליצה לך לקרוא ותראי בסעיף 4 ישנה נוסחא שאולי תעזור לך להבין פחות או יותר מה הכמות שהתינוק צריך לאכול..

http://www.mako.co.il/ninemonth-pampers/Article-a221993606beb31006.htm
    "אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא..."
  • היי, נראה לי 60 לא מספיק, אני בגיל 10 ימים העלתי ל- 90 בהוראה של הרופא ילדים...
    הוא תמיד היה בוכה והיה נראה לי שהוא רעב והוא באמת רצה עוד.

• מאמי 60 זה אחלה כמות לתינוק בן שבועיים
    תתני לו הכל למה לא?
  • מיכל מאמי אין לי זמן לנשום אני בכלל לא בפייס הוא לא סתם אמר לך חח בנות ברוך ה בלי עין הרע הוא כבר אחרי 2 מנות סימילאק המנה הראשונה החזיקה 4 שכות !! הלילה עבר שקט אני חושבת שבזכות הבקבוק תודה לאל נקווה שימשיך כך ביום אני ימשיך להניק כמוסן אם הוא לא יסרב..יהיה בסדר

• שלום כמה צריך לאוכל תינוק בן 11 שבועות?
  • כמה צריכה לאכול תינוקת בת כעשרה ימים
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות