סכיני ארקוסטיל - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    לפני שנולדו ילדינו הכרנו עולם, לאחר שילדינו נולדו התחלנו להכיר את עצמנו.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    אין דרך אל האושר- האושר היא הדרך!
10 תגובות
עמוד 1
  • יקירתי - אם קנית סכין ארקוסטיל ב10 ש"ח זה נשמע כזיוף......

• עינבר- הם נמכרים במחיר הזה בכל החנויות. קניתי אותם ב"סטוק" וראיתי אותם גם בACE, למשל...
    הכוונה לסכינים הקטנות שמשתמשים בהן בשולחן.
    יש לי סכין אחת כזאת גם של "ארקוס" והיא לא מחלידה
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
  • אין מחירים כאלו סכין לסלט של ארקוסטיל עולה 100 ש"ח...
  • גם אני קניתי סכין כזו (קטנה, חדה להחריד... אני תמיד בשימוש בה נחתכת) היא באמת מצוינת לכל דבר (חוץ מזה שהיא חותכת אותי...). קניתי בחנות של "סולתם-רדד", היא עלתה לי 10 ₪! בוודאות היא סכין של ארקוסטיל, הן נמכרות במעמד כזה שעומד ליד הקופה...

שרון שמש
    M.Sc
    פסיכוטרפיסטית התנהגותית קוגנטיבית C.B.T

• יש כאן בלבול מסויים
    יש חברה שקוראים לה ארקוס (arcos) שעושים רק, או בעיקר, סכינים.
    אלו סכינים מאוד טובים ומאוד יקרים.
    סכין ומזלג לסטייק עולה בסביבות 40 שקלים.
    ויש חברה אחרת, נקראת ארקוסטיל (arcosteel). שמייצרים סירים ודברי מטבח אחרים ביניהם גם סכינים.
    אני לא אומרת שהסכינים שלהם לא טובים. אבל הם די בינוניים.
    אז המחיר סביר. לא זול מדי.
    אבל בלי קשר, זה לא תקין שהם החלידו לך. את משתמשת במדיח? לפעמים המלח של המדיח גורם לחלודה על הסכין. זו חלודה שיורדת בשיפשוף. כאילו היא לא בתוך המתכת אלא עליה.
    אם זה לא זה, הייתי חוזרת לחנות. לא תקין

• שולי ושמש- סוף סוף מישהי הבינה על מה אני מדברת

• אני גם מכירה את הסוג הזה.. וגם אני קניתי מהסטוק אבל לא החלידו לי
  • מכירה. קניתי ולא החלידו.
    אני מאוד אוהבת את הסכינים האלו!

יש לך 2 אפשרויות:

להתקשר לחברה ולהתלונן
    להחזיר לחנות.

"...אמא שרה לבן בלילה... אמא כאן לידך כל הזמן..."

• ארקוס הרבה יותר מעולים מארקוסטיל למרות שארקוסטיל גם לא אמורות להחליד. המחיר הגיוני אלו המחירים. יש לי ארקסולטיל כבר הרבה זמן והם לא מחלידים ואני גם משתמשת במדיח. כנראה שמה שקנית חיקוי.
  • נכון שאין מה להשוות ארקוסטיל לארקוס
    בגלל המחיר היקר ששילמת הייתי חוזרת לחנות ומבקשת או שיחזירו לך כסף או שיחליפו

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה